بهترین مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی مشاوره رتبه های برتر

ساعات خواب مناسب برای دانش آموزان و پشت کنکوری ها

خواب خوب و کافى هم باعث تقویت حافظه و هم باعث سازمان دهى دوباره ى اطلاعات ذخیره شده میشه. در شبانه روز بین ۶ تا ۸ ساعت بخوابید و برنامه درسیتون رو طوری تنظیم کنید که در هر شبانه روز حداقل این تعداد ساعات مختص خواب باشه. وقتی می خوابید مغز استراحت میکنه تا موقع بیداری بازدهی بیشتری داشته باشه.

در حد توان تلاش کنید اما از خوابتون کم نکنید و به خودتون بیش از حد فشار نیارید. وقتی که خیلی خواب آلود هستید به هیچ وجه درس نخونید. ساعت خوابتون رو نباید از ۶ ساعت کمتر کنید و در عوض باید از ساعاتی که بیدار هستید مفید و بهتر استفاده کنید. خواب عصر هم بین ۳۰ تا ۷۵ دقیقه خوبه. اگه همون ۳۰ دقیقه باشه بهتره. بیشتر از ۷۵ دقیقه وارد فاز خواب عمیق خواهید شد که فرآیند بیداری بعد از این خواب سخت میشه. علاوه بر خواب کافی، ۳ تا ۴ بار ورزش در هفته هر بار ۳۰ دقیقه هم خیلی به شادابی و سرحالی کمک میکنه.

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید