شرایط و قوانین استفاده از خدمات مشاوره و برنامه ریزی سایت مشاوران ۱۰۰

خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ را بطور کامل در این لینک می توانید مشاهده کنید. هر یک از مشاوران گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ دارای یک صفحه اختصاصی در سایت مشاوران ۱۰۰ هستند که در آن صفحه تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور، ویدیوها، فایل های صوتی و شماره کارت بانکی آن مشاور درج شده است.

صفحه حاضر به‌ مثابه یک توافق است که طی ۲۹ بند تنظیم شده و به‌ موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌ الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت مشاوران ۱۰۰ و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

بند ۱) کاربر با خرید محصول از وب سایت یا استفاده از خدمات وب سایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت یا واریز هزینه به حساب بانکی یا کارت بانکی هر یک از مشاورانی که دارای صفحه مجزا در وب سایت مشاوران ۱۰۰ می‌‌باشند به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

بند ۲) طرفین قرارداد عبارتند از: ۱- مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری نامیده می شود و ۲- مشاور وبسایت مشاوران ۱۰۰ با آدرس moshaverane100.com که در این قرارداد به اختصار مشاور نامیده می‌شود. لازم به ذکر است که در این صفحه منظور از کلمات «شما» و «داوطلب» و «دانش آموز» همان مشتری است که با مشاور گفتگوی تلفنی یا بصورت چت یا پیامک داشته و مبلغی بابت دریافت مشاوره و برنامه ریزی توسط آن شخص (مشتری) یا به نیابت از آن شخص به حساب بانکی مشاور یا به کارت بانکی مشاور واریز شده است.

بند ۳) در این صفحه منظور از کلمات «شما» و «داوطلب» و «دانش آموز» شخصی است که به عنوان مشتری با مشاور گفتگوی تلفنی یا بصورت چت داشته و مبلغی بابت دریافت مشاوره و برنامه ریزی توسط آن شخص یا به نیابت از آن شخص به حساب بانکی مشاور واریز شده است.

بند ۴) خرید از سایت مشاوران یا واریز هر مبلغی به کارت بانکی یا حساب بانکی مشاوری که دارای صفحه ی جداگانه در وب سایت مشاوران ۱۰۰ باشد به معنای قبول قوانین و مقررات زیر است:

بند ۵) پس از یک جلسه صحبت شما با مشاور جهت انجام توافق های اولیه، برای شروع مشاوره و برنامه ریزی درسی لازم است هزینه ماه اول مشاوره و برنامه ریزی به همان شماره کارتی که در صفحه مشاور در سایت مشاوران ۱۰۰ درج شده است واریز گردد.

بند ۶) تحویل برنامه درسی به دانش اموز یا داوطلب کنکور قبل از واریز هزینه ی ماه اول امکان پذیر نیست. طراحی و ارسال برنامه توسط مشاور پس از واریز هزینه ماه اول انجام خواهد شد.

بند ۷) جهت تکمیل ثبت نام، ارائه تصویر فیش پرداختی یا تصویر رسید واریز شما به شماره کارت بانکی مشاور ضروری است و این تصویر باید طی همان روز واریز از طریق پیام رسان تلگرام یا روبیکا یا ایتا یا شاد هم برای شخص مشاور و هم برای پشتیبانی آنلاین مشاوران ۱۰۰ به شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال گردد. تاریخ و ساعت واریز، شماره مرجع یا کد پیگیری بانک و همچنین چهار رقم آخر شماره کارت مبدا و شماره کارت مقصد باید در تصویر فیش واریزی قابل مشاهده باشند. در صورت عدم ارائه تصویر فیش یا رسید واریز و یا در صورت نامشخص بودن موارد ذکر شده در تصویر، امکان شروع دوره مشاوره و برنامه ریزی نیست. همچنین در صورت عدم ارائه فیش یا رسید واریز به پشتیبانی، مشمول گارانتی بازگشت وجه و یا تغییر مشاور نیز نخواهید بود.

بند ۸) هر شخص اعم از داوطلب کنکور یا دانش آموز جهت بهره مندی از شرایط گارانتی (امکان بازگشت وجه در صورت نارضایتی یا امکان تغییر مشاور) باید حتما طی همان روزی که هزینه را به حساب بانکی یا کارت بانکی مشاور واریز نموده است از طریق پیامک به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ اطلاع دهد که چه مبلغی را در چه ساعتی به حساب یا کارت بانکی مشاور واریز نموده است. در این صورت آن دانش آموز یا داوطلب کنکور جزو دانش آموزان ثبت نامی گروه مشاوران ۱۰۰ محسوب شده و مشمول شرایط گارانتی خواهد شد. در غیر اینصورت اگر روز واریز وجه به حساب مشاور به پایان برسد و دانش آموز تا روز بعد هیچ پیامکی مبنی از اینکه مبلغی به حساب یا کارت بانکی مشاور واریز کرده به شماره پیامک ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال نکرده باشد، جزو دانش آموزان ثبت نامی مشاوران ۱۰۰ محسوب نخواهد شد و مشمول هیچ گونه گارانتی یا بازگشت وجهی نیز نخواهد بود و حتی اگر از عملکرد مشاور خود ناراضی بوده و نسبت به ایشان انتقاد داشته باشد قابل پیگیری نخواهد بود. به عنوان مثال دانش آموزی که در تاریخ ۱ فروردین هزینه مشاوره و برنامه ریزی ماه اول را به کارت بانکی مشاور واریز کرده اما تا تاریخ ۳ فروردین پیامکی مبنی بر اطلاع رسانی به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال نکرده باشد جزو دانش آموزان ثبت نامی گروه مشاوران ۱۰۰ محسوب نخواهد شد و مشمول هیچ گونه گارانتی اعم از بازگشت وجه یا تغییر مشاور نخواهد بود و به اعتراضات یا انتقادات ایشان نیز رسیدگی نخواهد شد. در این حالت، دانش آموز یا داوطلب مورد نظر به دلیل تاخیر در اطلاع رسانی از طریق پیامک حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این موضوع نخواهد داشت. لازم به ذکر است که این اطلاع رسانی (با ذکر مبلغ و ساعت واریز هزینه) باید فقط از طریق پیامک (SMS) و فقط به شماره تلفن همراه ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال شود، بنابراین اطلاع رسانی از طریقی غیر از پیامک یا به شماره موبایلی غیر از شماره مذکور قابل قبول نمی باشد.

بند ۹) هر داوطلب حداکثر یک بار می تواند از شرایط گارانتی (بازگشت وجه یا تغییر مشاور) استفاده کند. در صورت استفاده از یکی از دو مورد ذکر شده (درخواست بازگشت هزینه یا درخواست تغییر مشاور) امکان استفاده از مورد دیگر وجود ندارد. مثلا اگر داوطلب یک بار درخواست تغییر مشاور داشته باشد و واجد شرایط استفاده از گارانتی باشد دیگر نمی تواند درخواست بازگشت هزینه یا تغییر مجدد مشاور داشته باشد. در صورتی که داوطلب مشمول شرایط گارانتی نباشد یا اعتراضات و انتقادات ایشان مورد پذیرش واقع نشوند امکان تغییر مشاور نخواهد داشت و هزینه ای نیز به ایشان بازگشت داده نخواهد شد.

بند ۱۰) در صورت دارا بودن شرایط گارانتی و بازگشت وجه، به هر شماره کارت بانکی حداکثر یک بار امکان بازگشت هزینه وجود دارد.

بند ۱۱) در صورت انصراف شما به دلیل نارضایتی و نیاز به استفاده از شرایط گارانتی ذکر شده، مبلغ مورد نظر سی روز بعد از اعلام انصراف فقط به همان کارت مبدا که از طریق آن هزینه واریز شده است بازگشت داده می شود.

بند ۱۲) تحت هیچ شرایطی بازگشت هزینه به کارتی غیر از همان شماره کارتی که از طریق آن واریز به حساب مشاور انجام شده (کارت مبدأ) امکان پذیر نیست. در صورت مفقود شدن کارت مورد نظر، مسدود شدن کارت، تعلق کارت به شخص دیگر، پایان تاریخ انقضای کارت و یا هر دلیل دیگری که امکان واریز به شماره کارت مذکور وجود نداشته باشد یا داوطلب شماره کارت مورد نظر را در اختیار مشاور قرار ندهد، هیچ گونه هزینه ای به هیچ کارت دیگری واریز نخواهد شد حتی اگر کارت بانکی ارائه شده به نام خود داوطلب یا اعضای خانواده ایشان باشد. بنابراین فقط و فقط هزینه به شماره کارتی که واریز از طریق آن انجام شده است برگشت داده می شود و مسئولیت عدم ارائه شماره کارت مذکور یا سپری شدن تاریخ انقضای آن کارت یا مسدود شدن آن کارت به عهده دانش آموز می باشد و مشاوران ۱۰۰ هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

بند ۱۳) پس از اعلام انصراف، بازگشت هزینه تا ۳۰ روز بعد از انصراف به هیچ وجه امکان پذیر نیست و در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، دقیقا ۳۰ روز پس از اعلام انصراف و توقف مشاوره هزینه برگشت داده خواهد شد.

بند ۱۴) انصراف و بازگشت هزینه به دانش آموز یا تغییر مشاور قبل از پایان دوره سی روزه بدون اثبات کم کاری و بدقولی مشاور امکان پذیر نیست. بنابراین در صورت تمایل دانش آموز یا داوطلب کنکور به تغییر مشاور یا انصراف از مشاوره یا درخواست بازگشت هزینه، لازم است ابتدا درخواست خود را با ذکر دلایل نارضایتی و اثبات خلف وعده به مشاور اعلام نماید، سپس درخواست خود را همراه با مدارکی که ثابت کننده کم کاری و بدقولی مشاور هستند از طریق یکی از پیام‌رسان‌های تلگرام یا روبیکا یا ایتاد یا شاد یا از طریق شماره تلفن درج شده در بخش تماس با ما سایت مشاوران ۱۰۰ نیز اعلام نماید، در صورت قابل قبول بودن این مدارک و اثبات بدقولی و کم کاری مشاور، فرآیند تغییر مشاور یا بازگشت هزینه با رعایت سایر بندهای مندرج در این صفحه اجرا می‌گردد:

☎️ شماره تلفن: ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱

📱 شماره پیام‌رسان: ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

🆔 آیدی پیام‌رسان: moshaverane100

در صورتی که مشاور کم کاری یا بدقولی و خلف وعده نکرده باشد و به وظایف خود عمل کرده باشد، امکان انصراف یا تغییر مشاور وجود ندارد. همچنین برای بازگشت هزینه یا تغییر مشاور، دانش آموز موظف به رعایت کلیه بندهای مندرج در این صفحه می‌باشد و مشاوران ۱۰۰ نیز در زمان دریافت درخواست تغییر مشاور یا  انصراف از طرف داوطلب یا دانش آموز، تمام بندهای مندرج در این صفحه را رعایت خواهد کرد.

بند ۱۵) تا هفت روز پس از ارسال اولین sms توسط شما به شماره پیامک مشاور، در صورت نارضایتی شما از عملکرد مشاور و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور) به شرطی که هنوز هیچ برنامه درسی از مشاور دریافت نکرده باشید، سی روز بعد از اعلام انصراف شما کل هزینه پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد. در این حالت باید انتقادات شما غیرقابل رفع بوده و قابل اثبات باشند و حتما باید هم مشاور و هم پشتیبان سایت مشاوران ۱۰۰ انتقادات و اعتراضات شما را به جا دانسته و بپذیرند، در غیراینصورت هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. دقت فرمایید که برای بازگشت هزینه باید کلیه شروط مذکور هم‌زمان برقرار باشند. لازم به ذکر است که هزینه فقط به همان شماره حساب یا شماره کارت بانکی که در ابتدا با آن پرداخت کرده اید بازگشت داده می شود. همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به اختیار خود شماست می توانید در هر زمان در صورت امکان با ذکر دلیل موجه و ارائه مدارکی دال بر خلف وعده و کم کاری مشاور فعلی، مشاور خود را نیز تغییر دهید. بدون ذکر دلیل موجه و بدون ارائه مستنداتی دال بر خلف وعده مشاور، امکان تغییر مشاور یا بازگشت هزینه نیست. تشخیص موجه بودن یا غیرموجه بودن دلایل تغییر مشاور و پذیرش یا عدم پذیرش مدارک شما به عهده پشتیبان سایت است. به طور کلی در صورتی که بین دانش اموز و مشاور در زمینه موجه بودن یا غیرموجه بودن دلایل و انتقادات اختلاف نظری پیش بیایید، پشتیبان سایت مشاوران ۱۰۰ از طریق شماره تلفن همراه ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ به طرفین اطلاع رسانی خواهد کرد و نظر نهایی را اعلام خواهد کرد که انتقادات قابل قبول و غیرقابل رفع هستند یا خیر. در این حالت مشاور و دانش آموز باید تابع نظر مدیر سایت باشند.

بند ۱۶) اما در صورتی که برنامه یک یا چند روز اول را دریافت کرده باشید و یا اگر بیشتر از هفت روز از زمان ارسال اولین پیام یا پیامک شما گذشته باشد در صورت نارضایتی شما از عملکرد ایشان و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور)، با رعایت سایر شروط هزینه مربوط به تعداد روزهای باقی مانده از ماه اول که هنوز برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت نکرده اید به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد و فقط هزینه تعداد روزهایی که برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت کرده اید کسر می گردد. تشخیص به جا بودن انتقادات شما به عهده مشاور است و در صورتی که این انتقادات از دیدگاه مشاور موجه و به جا باشند و همزمان ایرادات قابل رفع نباشند و ضعف عملکرد مشاور اثبات شود، سی روز بعد از اعلام انصراف هزینه مدت باقی مانده به شما برگشت داده می شود. دقت فرمایید که در این حالت برای محاسبه تعداد روزهای برنامه دریافتی و بازگشت هزینه، صرفا دریافت برنامه ملاک بوده و در صورت عدم تمایل دانش آموز به اجرای آن برنامه درسی یا در صورت اجرا نکردن برنامه دریافتی به هر دلیل، مسئولیتی به عهده مشاور نخواهد بود و هزینه مربوط به آن برنامه و تعداد روزهای درج شده در آن تحت هر شرایطی کسر خواهد شد. همچنین دقت فرمایید که انتقادات و ایرادات قابل رفع مشمول بازگشت هزینه نیستند از جمله انتقاد از برنامه درسی مشاور یا نارضایتی از برنامه یا کم و زیاد بودن حجم برنامه درسی از جمله مواردی است که از طریق گفتگو با مشاور امکان اصلاح و ویرایش مجدد داشته و مشاور حداکثر یک بار موظف به اصلاح یا ویرایش مجدد برنامه است بنابراین اینگونه انتقادات قابل رفع بوده و مشمول بازگشت هزینه نیست (لازم به ذکر است که تخصص مشاور رتبه برتر کنکور در شیوه برنامه ریزی درسی قطعا بیشتر از تخصص دانش آموز می باشد و معمولا انتقادات از برنامه درسی قابل قبول نیستند زیرا در اغلب موارد دانش آموز شیوه و چیدمان غلطی برای برنامه ریزی مد نظر دارد و از مشاور انتظار دارد بر اساس این شیوه غلط که البته از دیدگاه دانش آموز غلط نیست برنامه ریزی کند). همچنین مواردی مانند مفید نبودن پاسخ های مشاور به سوالات دانش آموز یا کارساز نبودن برنامه‌های درسی یا راهکارهای ارائه شده توسط مشاور برای حل مشکلات داوطلب نیز مشمول بازگشت هزینه نیست زیرا اینگونه موارد به سادگی و در مدت زمان کوتاه قابل اثبات نیستند و برای مشاهده نتیجه ی راهکارهایی که مشاور به دانش آموز ارائه می دهد حداقل یک ماه زمان لازم است بنابراین دانش آموز یا داوطلب نمی تواند در عرض چند روز یا یکی دو هفته اظهار نماید که پاسخ ها و راهکارهای مشاور مفید یا موثر نیستند. لذا این مورد نیز به عنوان دلیل انصراف قابل قبول نیست و مشمول بازگشت هزینه نخواهد بود زیرا حتی اگر دانش آموز راهکارهای مشاور را به درستی اجرا کرده باشد هنوز مدت زمان کافی برای مشاهده اثر این راهکارها سپری نشده است و عدم مشاهده نتایج مطلوب یا حل نشدن مشکلات در مدت زمان کمتر از یک ماه نمی تواند دلیلی بر نقص یا ضعف عملکرد مشاور باشد. در پایان هر ماه (هر دوره ۳۰ روزه) دانش آموز اختیار تمدید یا عدم تمدید دارد. همچنین توقعات بی جا از مشاور یا انتظاراتی که در لیست خدمات مشاوران ۱۰۰ نیست مانند انتظار تدریس یا حل سوال درسی یا برگزاری آزمون تستی توسط مشاور یا پاسخگویی ۲۴ ساعته و شبانه روزی، به عنوان انتقاد قابل قبول نبوده و مشمول بازگشت هزینه نیستند. هیچ مشاوری در هیچ موسسه ای این امکان را ندارد که ۲۴ ساعته آنلاین و در دسترس باشد و هر لحظه در طول شبانه روز که دانش آموز اراده کند پاسخگوی ایشان باشد. اینگونه انتظارات منطقی نبوده و انصراف به این دلایل مشمول بازگشت هزینه یا تغییر مشاور نیست. همچنین برای تغییر مشاور یا انصراف و بازگشت هزینه به دلیل انتقادات معقول و غیرقابل رفع، دانش آموز باید مدارکی دال بر کم کاری مشاور فعلی و خلف وعده ایشان ارائه دهد و این مدارک به تایید شخص مشاور برسند. بنابراین صرفا اعلام نارضایتی بدون اثبات اهمال کاریِ مشاور یا بدون ارائه مدارک و مستندات کافی مشمول بازگشت هزینه نیست و همچنین امکان تغییر مشاور بدون ارائه دلایل و مدارک میسر نیست. شما در هر زمان می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین واتساپ و تلگرام یا روبیکا یا از طریق تلفن ثابت درج شده در همین صفحه، نظرات یا انتقادات خود را مطرح نمایید. پیشرفت و رضایت شما اولویت اول گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ است.

بند ۱۷) لازم به ذکر است که ظرفیت پذیرش دانش آموز برای هر مشاور محدود است تا مشاور بتواند وقت کافی برای هر داوطلب در نظر بگیرد. بنابراین در صورت ثبت نام تعداد مشخصی از دانش آموزان، ظرفیت تکمیل شده و امکان ثبت نام تعداد داوطلبان بیشتری برای آن مشاور وجود ندارد. از طرفی مشاورین رتبه برتر گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به طور جدی پیگیر داوطلب های ثبت نام شده می باشند و وقت زیادی بابت برنامه ریزی درسی، مشاوره و پیگیری های منظم برای هر دانش آموز اختصاص می دهند، لذا در صورتی که انصراف شما از ادامه مشاوره به دلایلی غیر از نارضایتی از عملکرد مشاور باشد (به عنوان مثال دلایل شخصی و خانوادگی شما، مشکلات مالی، تغییر رشته، مهاجرت، منصرف شدن از شرکت در کنکور، تغییر مسیر زندگی، بیماری روحی یا ناراحتی جسمی، مریض شدن داوطلب یا اعضای خانواده و اطرافیان، احساس عدم نیاز به مشاور، مخالفت خانواده، بازگشت به مشاور قبلی، پیدا کردن یک مشاور دیگر، اجبار مدرسه، تغییر برنامه کلاس ها یا برنامه مدرسه یا سایر دلایلی که مشاور ما نقشی در آنها ندارد) با توجه به اینکه ظرفیت مشاور تکمیل شده و یا فرصت دریافت خدمات از سایر متقاضیان یا حداقل از یک دانش آموز دیگر سلب گردیده، بازگشت هزینه شما به این دلایل امکان پذیر نیست و صرفا می توانید مدت باقی مانده از مشاوره و برنامه ریزی را برای بعدا رزرو نگه دارید. لازم به ذکر است که فقط اولین اظهارات شما درباره علت انصراف، معیار ما برای بازگشت یا عدم بازگشت هزینه خواهد بود و بیان هر گونه علت دیگری پس از آن یا کتمان اظهارات اولیه قابل قبول نمی باشد (اصولاً انکار بعد از اقرار مسموع نیست). تنها در صورت اعلام نارضایتی شما از عملکرد مشاور یا نارضایتی شما از برنامه های ایشان و به شرط موجه بودن و غیر قابل رفع بودن انتقادات، هزینه روزهای باقیمانده از ماه اول، سی روز بعد از اعلام انصراف شما به حساب بانکی یا شماره کارت بانکی که از طریق آن پرداخت کرده اید برگشت داده خواهد شد. از طرفی هزینه مشاوره و برنامه ریزی قسط بندی شده و ماه به ماه دریافت می گردد تا در صورت بروز مشکلات شخصی ناخواسته برای شما، اختیار تمدید مشاوره یا انصرف از مشاوره در ماه های بعدی را داشته باشید. همچنین برای بازگشت هزینه، دانش آموز باید مدارکی دال بر کم کاری مشاور و خلف وعده ایشان ارائه دهد و این مدارک به تایید شخص مشاور برسند. بنابراین صرفا اعلام نارضایتی بدون اثبات اهمال کاریِ مشاور یا بدون ارائه مدارک و مستندات کافی مشمول بازگشت هزینه نیست.

بند ۱۸) پس از دریافت کلیه برنامه های هفتگی (مثلا ۴ برنامه هفتگی برای یک ماه) و یا پس از دریافت برنامه های درسی مربوط به مدت زمانی که هزینه آن را پرداخت کرده اید، امکان بازگشت وجه نیست و به درخواست های بازگشت هزینه پس از پایان مدت مشاوره رسیدگی نخواهد شد. همچنین صرف نظر از دریافت یا عدم دریافت کلیه برنامه های هفتگی، در صورتی که بیش از ۳۰ روز از زمان واریز هزینه سپری شده باشد تحت هیچ شرایطی بازگشت هزینه یا تغییر مشاور امکان پذیر نیست و به درخواست انصراف یا بازگشت هزینه پس از گذشت مدت ۳۰ روز رسیدگی نخواهد شد حتی اگر کلیه برنامه های هفتگی را هنوز دریافت نکرده باشید. بنابراین هرگونه درخواست انصراف یا بازگشت وجه باید حداکثر تا ۳۰ روز پس از واریز هزینه توسط شما اعلام شود تا قابل بررسی باشد.

بند ۱۹) بازگشت هزینه یا تغییر مشاور به علت نارضایتی از برنامه درسی امکان‌پذیر نیست. برنامه درسی در صورت درخواست داوطلب یک بار توسط مشاور ویرایش خواهد شد. لازم به ذکر است که دانش آموز باید قبل از واریز هزینه، شرایط و وضعیت خود را همراه با انتظاراتش به صورت کامل و دقیق و مکتوب برای مشاور ارسال کند. اگر دانش‌آموز شرایط و انتظارات خود را به صورت کامل و دقیق و مکتوب برای مشاور ارسال نکرده باشد و برنامه درسی ارائه شده توسط مشاور مطابق با شرایط و وضعیت دانش آموز نباشد در این صورت هیچ‌گونه عذر و بهانه‌ای از دانش‌آموز قابل قبول نیست و به هیچ وجه تغییر مشاور یا بازگشت هزینه امکان‌پذیر نیست.

بند ۲۰) هر گونه پرخاشگری، ذعوای لفظی، خطاب کردن مشاور با کلمات یا جملات خارج از عرف، بی‌ادبی یا بی‌احترامی دانش‌آموز یا داوطلب نسبت به مشاور موجب لغو مشاوره و پایان همکاری خواهد شد و هیچ هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد. هر دانش آموز و داوطلب موظف است طی مکالمه تلفنی و همچنین در ارسال پیام به مشاور کلیه شئونات اخلاقی را رعایت نموده و محترمانه و مودبانه با مشاور صحبت کند. در غیر اینصورت، مشاور اختیار لغو مشاوره و قطع همکاری با ایشان را داشته و هیچ مبلغی بابت انصراف و قطع همکاری به دانش آموز و داوطلب برگشت داده نمی‌شود.

بند ۲۱) در صورتی که دانش آموز یا داوطلب از نظر جنسیت (آقا – خانم) با مشاور یکسان نباشند، به عنوان مثال دانش آموز آقا بوده و مشاور خانم باشد یا بالعکس، دانش آموز موظف است طی ارتباط با مشاور از طریق تماس تلفنی و چت و پیامک، ضمن حفظ احترام کلیه شئونات اسلامی و اخلاقی را رعایت کرده و هرگز وارد حریم خصوصی زندگی شخصی یا مسائل خانوادگی مشاور نشود. در صورت عدم رعایت این مورد از طرف دانش آموز یا داوطلب یا بیان صحبت های خارج از بحث مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی یا عدم حفظ حریم ها یا ارسال پیام های خارج از عرف، فرآیند مشاوره و برنامه ریزی بلافاصله متوقف خواهد شد و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد و در اینگونه موارد داوطلب هیچ حق اعتراضی نخواهد داشت. تشخیص نقض حریم شخصی یا عدم رعایت موارد ذکر شده به عهده مشاور است. همچنین در صورت عدم حفظ شئونات یا بی احترامی از طرف مشتری یا دانش آموز به پشتیبانی یا به هر کدام از اعضای گروه مشاوران ۱۰۰ فرآیند مشاوره و برنامه ریزی بلافاصله متوقف خواهد شد و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

بند ۲۲) برای شروع کار با هر مشاور، باید هزینه فقط یک ماه به حساب یا کارت بانکی همان مشاور واریز گردد. در صورت تغییر مشاور به درخواست داوطلب، هزینه ای که به حساب بانکی مشاور قبلی واریز شده، ارتباطی با مشاور جدید ندارد و دو مشاور کاملا جدا از هم هستند. بنابراین در صورت درخواست تغییر مشاور، لازم است هزینه جدید مشاوره و برنامه ریزی مربوط به یک ماه کامل به حساب یا کارت بانکی مشاور جدید واریز گردد تا مشاور جدید شروع به کار نماید.

بند ۲۳) اگر مشاور یا مسئول ثبت نام قبل از واریز هزینه شرط اضافی دیگری به داوطلب (مشتری) اعلام نماید که حتی ناقض شروط ذکر شده باشد، مثلا اینکه تحت هیچ شرایط هزینه ای برگشت داده نمی شود و امکان تغییر مشاور وجود نخواهد داشت، در این حالت شرط اعلام شده ملاک و معیار خواهد بود و امکان بازگشت هزینه یا تغییر مشاور وجود نخواهد داشت.

بند ۲۴) واریز هزینه توسط شما به حساب بانکی یا شماره کارت بانکی مشاور، به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط ذکر شده در سایت مشاوران ۱۰۰ و موافقت شما با این قوانین و شرایط می باشد. مسئولیت عدم مطالعه یا عدم آگاهی از قوانین و شرایط ذکر شده در این صفحه به عهده دانش آموز (داوطلب) می باشد. قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه، حتما کلیه شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه را مطالعه کنید و در صورت اطمینان کامل ثبت نام کنید. عدم آگاهی شما از این شرایط و قوانین یا عدم مطالعه آنها مانع اجرای قوانین و شرایط نخواهد بود.

بند ۲۵) دانش آموز و داوطلب تحت هیچ شرایطی نباید مبلغ اضافی بابت خرید محصولات یا بابت خدمات دیگری غیر از برنامه ریزی و مشاوره درسی به حساب مشاور واریز نماید، در غیراینصورت مدیر گروه مشاوران ۱۰۰ و مالک سایت مشاوران ۱۰۰ هیچ گونه مسئولیتی در قبال اینگونه واریزی ها نخواهد داشد. گروه مشاوران ۱۰۰ بجز مشاوره درسی و برنامه ریزی درسی برای دوره متوسطه و کنکور سراسری، هیچگونه خدمات دیگری ندارد و هیچگونه فروش فایل یا کالای فیزیکی نیز ندارد. بنابراین از هرگونه واریز وجه بابت خرید کتاب یا خرید جزوه یا خرید فیلم آموزشی یا تدریس یا شرکت در کلاس آنلاین یا حضوری یا هر مورد دیگری بجز مشاوره و برنامه ریزی درسی غیرحضوری خودداری فرمایید زیرا مشاوران ۱۰۰ مسئولیتی در قبال اینگونه واریزی ها از طرف دانش اموز به حساب بانکی مشاور نخواهد داشت.

بند ۲۶) هرگونه ارتباط شما با مشاوران ۱۰۰ از طریق پیام، اس ام اس یا شماره تلفن همراه (از جمله ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام، ارسال پیامک (SMS)، تماس تلفنی با هر یک از شماره تلفن های درج شده در سایت مشاوران ۱۰۰ یا وارد کردن شماره موبایل برای دانلود فایل، درخواست مشاوره از طریق پیامک و …) به منزله اعلام رضایت شما و اعلام موافقت شما با دریافت پیامک های بعدی از طرف مشاوران ۱۰۰ در زمینه اطلاع رسانی ها، تخفیف ها و یا تبلیغات سایر محصولات و خدمات مشاوران ۱۰۰ می باشد و شما با نمایش شماره تلفن همراه یا در اختیار گذاشتن شماره تلفن همراه خود تایید می کنید که مخالفتی با دریافت پیامک های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی مربوط به سایت مشاوران ۱۰۰ و خدمات یا محصولات آن نخواهید داشت.

بند ۲۷) مشاوران ۱۰۰ دارای خدمات رایگانی همچون ارائه نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته، سوالات کنکور سال های گذشته و برخی فایل های ویدیویی و pdf است که در صفحات مختلف سایت مشاوران ۱۰۰ منتشر شده اند. برای دانلود و دسترسی به برخی از این فایل ها لازم است شماره موبایل خود را در کادر مربوطه وارد نمایید، سپس یک کد تایید به شماره تلفن همراه شما ارسال می گردد و پس از اعتبار سنجی شماره تلفن می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید. وارد کردن شماره موبایل توسط شما و دریافت کد تایید به منزله اعلام رضایت و موافقت شما با دریافت پیامک های بعدی از طرف مشاوران ۱۰۰ در زمینه اطلاع رسانی ها، تخفیف ها و تبلیغات سایر محصولات و خدمات سایت مشاوران ۱۰۰ می باشد و شما بدین وسیله تایید می کنید که مخالفتی با دریافت پیامک های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی مربوط به سایت مشاوران ۱۰۰ و خدمات یا محصولات آن نخواهید داشت و بعدا اعتراضی به این موضوع نخواهید داشت.

بند ۲۸) مشاوران ۱۰۰ حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. شما به عنوان مشتری می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشید.

بند ۲۹) لازم به ذکر است که تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مشاوران ۱۰۰ هیچ گونه مسئولیتی ندارد.