راز افزایش تراز قلم چی (کانون) و آزمون های گاج، گزینه دو، سنجش و کنکور

در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ بهترین روش ها و مهم ترین راز افزایش تراز قلم چی (آزمون های کانون) و سایر آزمون های آزمایشی رو برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. قبل از مطالعه ادامه مطالب این صفحه، توصیه می کنیم که حتما ویدیوی زیر رو ببینید. برای مشاهده فیلم روی دکمه پخش ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود این ویدیو

 

اولین نکته درباره افزایش تراز آزمون این هست که رقیب اصلیتون رو شناسایی کنید. اگر در آزمون آزمایشی قبلی تراز شما حدود ۶۰۰۰ شده و تراز دوست یا همکلاس یا فامیلتون ۷۰۰۰ شده بزرگترین اشتباه این هست که با اون فرد رقابت کنید و بگید که من هم باید آزمون بعدی تراز ۷۰۰۰ کسب کنم یعنی ناگهان ۱۰۰۰ نمره افزارش تراز در دو هفته داشته باشم! رقابت باید با خودتون باشه نه با دیگران، یعنی حداقل سعی کنید آزمون بعدی ۱۰۰ نمره به ترازتون اضافه بشه، نه الزما ۱۰۰۰ نمره.

اگر این هفته ۴۰ ساعت درس خوندید هفته بعد به حداقل ۴۲ ساعت برسونید. اگه با دیگران رقابت کنیم ممکنه آزمون بعدی اونها افت تراز داشته باشند و چون هدف ما فقط این بوده که بهتر از اونها باشیم حتی اگه تراز ما رشد نکرده باشه و فقط بهتر از اونها شده باشه راضی میشیم! در حالیکه رقبای ما در کنکور سراسری همه داوطلبات کشور هستند نه فقط چند نفر همکلاس و دوست و فامیل که گاهی ممکنه ترازشون از ما کمتر یا بیشتر بشه.

باید با خودتون رقابت کنید تا هر آزمون قلم چی، گاج، گزینه دو، سنجش یا سایر آزمون هایی که شرکت می کنید ترازتون بیشتر بشه. هر هفته کمی ساعت مطالعه خودتون رو بیشتر کنید. نزدیک ترین رقیب شما از نظر سطح علمی و درسی خود شما هستید پس اگر سعی کنید آزمون و هفته بعدی بهتر از الان باشید یعنی در رقابت با نزدیک ترین رقیبتون (خودتون) پیروز شدید.

 

راز افزایش تراز قلم چی و سایر آزمون ها

اکثر دلایل عدم افزایش تراز بین دانش آموزها و داوطلب ها بر اساس حدود تراز میانگینی که دارند مشترک هست. با توجه به این معیار میتونیم داوطلب ها رو به چهار دسته تقسیم کنیم:

گروه اول: ترازهای بین ۴۰۰۰ تا ۴۸۰۰ در آزمون های قلم چی و گاج (که تقریبا معادل تراز ۵۵۰۰ تا ۶۵۰۰ آزمون های گزینه دو و معادل تراز ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ آزمون های سنجش میشه) ترازهای خیلی پایینی هستند که علت عدم پیشرفت در این داوطلب ها میتونه کم کاری و ساعت مطالعه پایین، عدم آشنایی با روش های مطالعه و تست زنی یا خلاصه نویسی، نداشتن منابع کمک آموزشی مناسب، شانسی زدن و زیاد شدن تعداد سوالات غلط یا استرس و عدم تمرکز در جلسه آزمون باشه. برای هر یک از این موارد باید با کمک مشاور کنکور مشکل رو رفع کنید.

گروه دوم: اگر جزو دانش آموزها یا داوطلب هایی هستید که تراز بین ۴۸۰۰ تا ۵۸۰۰ در آزمون های کانون یا گاج (معادل ۶۵۰۰ تا ۷۵۰۰ گزینه دو و معادل ۷۰۰۰ تا ۸۵۰۰ سنجش) دارید، جزو داوطلب های متوسط و متوسط رو به بالا هستید و امید کسب رتبه زیر ۱۵۰۰۰ و حتی رتبه های نزدیک ۵۰۰۰ در کنکور برای شما بسیار بالاست. دلیل عدم افزایش تراز این دسته از داوطلب ها هم میتونه کمبود ساعت مطالعه یا کیفیت پایین مطالعه باشه. باید با کمک مشاور تحصیلی خودتون تعادل بین ساعت مطالعه دروس مختلف رو در برنامه ریزی هفتگی برقرار کنید، سطح دشواری تست هایی که می زنید باید بالاتر بره و سوالات چالشی تر حل کنید تا بتونید به سوالات سخت تر در آزمون جواب بدید، از خلاصه نویسی و روش های مرور هم به درستی استفاده کنید، استرس خودتون رو در جلسه آزمون کنترل کنید و حتما تکنیک های مدیریت زمان رو دقیق اجرا کنید.

گروه سوم: اگر تراز شما در آزمون های قلم چی یا گاج بین ۵۸۰۰ تا ۶۸۰۰ هست (معادل تراز ۷۵۰۰ تا ۸۵۰۰ گزینه دو و معادل تراز ۸۵۰۰ تا ۹۵۰۰ آزمون های سنجش) احتمال قبولی شما در رشته های پرطرفدار بالاست اما برای تضمین این موفقیت باید تلاش کنید درصدهای خودتون در آزمون های آزمایشی رو به بالای هفتاد درصد برسونید که باعث افزایش تراز شما بشه. با کمک مشاورتون دروس و مباحثی که ضعیف تر هستید رو تقویت کنید، تست های سخت تری حل کنید، روش های تستی و میان بر حل تست ها رو یاد بگیرید و حتما تست زمان دار به تعداد کافی بزنید. تکنیک های مدیریت زمان در ازمون مثل ضربدر و منها و زمان های نقصانی که در سایت مشاوران ۱۰۰ بطور کامل توضیح داده شده رو اجرا کنید. علاوه بر این حتما باید خلاصه نویسی دروس رو به دقت انجام بدید و در فواصل زمانی منظم مطالب رو با استفاده از تکنیک های صحیح مرور کنید تا در حافظه بلند مدت شما تثبیت بشه.

گروه چهارم: در صورتی که تراز شما در آزمون های قلمچی یا گاج بین ۶۸۰۰ تا حدود ۸۰۰۰ هست (معادل تراز ۸۵۰۰ تا ۹۵۰۰ آزمون های گزینه دو و معادل تراز ۹۵۰۰ تا ۱۱۰۰۰ آزمون های سنجش و کنکور) تقریبا میشه گفت که صد در صد در بهترین رشته های پرمتقاضی قبول خواهید شد و فقط برای دانشگاه بهتر و کسب رتبه بهتر در کنکور باید تلاش کنید و کم کم تراز خودتون رو بالاتر ببرید. میانگین درصدهای شما در آزمون های آزمایشی معمولا بالای ۷۰ درصد هست. تست های چالشی و گاها سخت تر از سوالات کنکور رو گاهی در برنامه خودتون قرار بدید. ساعت مطالعه بالا نباید باعث خستگی و کاهش انگیزه شما بشه چون با کمی غفلت افت می کنید و جزوه گروه سوم خواهید شد. روی مباحث خاصی که ضعف داشتید بیشتر کار کنید و حتما ارزیابی آزمون رو به روشی که در سایت مشاوران ۱۰۰ گفته شده اجرا کنید.

 

هدف گذاری برای افزایش تراز آزمون ها

یکی از بهترین روش های افزایش تراز کانون و سایر آزمون ها این هست که ابتدا درصد هر درس رو در آزمون به صورت چند تا از ۱۰ تا در نظر بگیرید یعنی درصدهاتون رو به سمت مضارب عدد ۱۰ گرد کنید مثلا اگر ۴۳ درصد زدید بگید ۴ تا از ۱۰ تا زدم، یا اگه ۴۶ درصد زدید بگید ۵ تا از ۱۰ تا زدم. سعی کنید به همین ترتیب در هر آزمون ۲ تا درس رو به اندازه یک واحد (از ۱۰ واحد) اضافه کنید.

به عنوان مثال، اگر در آخرین آزمون زیست شناسی رو ۵ تا از ۱۰ و دین و زندگی رو ۶ تا از ۱۰ زدید، آزمون بعدی زیست رو ۶ تا از ۱۰ و دین و زندگی رو ۷ تا از ۱۰ بزنید و حداقل سعی کنید سایر درس ها رو در حد همین آزمون جواب بدید.

این کار یک هدف گذاری منطقی برای هر آزمون هست و باعث میشه حرص بیخودی نزنید چون این حرص زدن معمولا سر آزمون باعث زیاد شدن تعداد غلط ها میشه. در آزمون بعدی هم تلاش کنید دو درس رو یک واحد اضافه کنید و در همین حد رشد کنید (واحد چند تا از ۱۰ تا). به این شکل تراز و درصدهای شما در آزمون های آزمایشی کم کم و با روند قابل قبول و هدف گذاری قابل اجرا پیشرفت میکنه و تا روز کنکور به حداکثر میرسه.

با وجود همه روش های افزایش تراز که در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ گفته شد، هر داوطلب شرایط خاص و نقاط ضعف ویژه ای داره که با سایر داوطلب ها متفاوت هست. شناسایی و برطرف کردن این نقاط ضعف که مانع افزایش تراز در آزمون ها میشه با کمک یک مشاور کنکور حرفه ای که خودش تجربه کسب ترازهای بالا در آزمون ها و کسب رتبه برتر کنکور رو داشته بسیار آسان تر و سریع تر خواهد بود. برای آشنایی با خدمات برنامه ریزی شخصی، مشاوره درسی و ارتباط با رتبه های برتر کنکور که عضو گروه مشاوران ۱۰۰ هستند می‌توانید «نام و نام خانوادگی + پایه و رشته تحصیلی خودتان» را به شماره پیامک ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید.

اگر تجربیات، نظرات یا سوالاتی در زمینه روش های افزایش تراز قلم چی یا سایر آزمون های آزمایشی دارید در قسمت نظرات پایین همین صفحه بنویسید و ارسال کنید تا اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

مشاور رشته ریاضی و متوسطه اول

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

راه‌های رزرو مشاوره و برنامه‌ریزی درسی بلندمدت:

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

تلفن مشاوران ۱۰۰ آیدی پیام رسان روبیکا مشاوران 100 شبکه اجتماعی صد moshaverane100

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰۶ نظر


 1. سلام با تراز ۷۲۰۰ گزینه دو احتمال کسب رتبه ۶۰۰۰ منطقه دو تجربی چقدره؟

 2. یعنی اگر من که الان تراز گزینه دو ۷۰۰۰ دارم دیگه امیدی براس پزشکی نداشته باشم

 3. سلام
  میخواستم بدونم اکثر کسانی که در آزمون گزینه دو شرکت میکردن و پزشکی قبول شدن ترازشون بالای چند بوده؟
  خواهش میکنم پاسخ بدید. ممنون

  • سلام اکثرا ترازهای بالای ۷۰۰۰ داشتند.
   البته به این معنی نیست که اگر کسی تراز زیر ۷۰۰۰ داشته قبول نشده.
   اگر همراه با برنامه ازمون های گزینه دو پیش برید و راه های افزایش تراز رو اجرا کنید شانس قبولی خواهید داشت.

 4. سلام
  من رشته تجربیه و ترازم ۸۲۵۰ گزینه دو هست
  احتمال داره رتبه زیر ۲۰۰۰ منطقه دو بیارم و پزشکی قبول بشم؟
  خواهش میکنم پاسخ بدین

 5. سلام من رشته تجربی هستم و ترازم بین ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ گزینه دو هست میتونم امسال رتبه زیر ۳۰۰۰ تجربی منطقه دو بیارم و پزشکی قبول بشم؟ احتمالش چقدره؟

  • سلام با تراز ۸۵۰۰ گزینه دو احتمال کسب رتبه زیر ۳۰۰۰ و قبولی پزشکی بالاست.

 6. سلام من تو آزمون های گزینه دو تراز بین ۷۵۰۰ تا ۸۰۰۰ دارم. احتمال اینکه رتبه زیر ۳۰۰۰ بیارم هست؟

 7. سلام
  برای اینکه رتبه زیر ۳۰۰۰ منطقه دو تجربی در کنکور بیارم
  تراز آزمون در گزینه دو باید بالای چند باشه؟

  • سلام الزاما کسب یک تراز مشخص در آزمون های آزمایشی به منزله این نیست که قطعا یک رتبه مشخص هم در کنکور کسب می کنید.
   بارها دیده شده که دو دانش آموز با اختلاف تراز حدود ۱۰۰۰ نمره در آزمون های آزمایشی، رتبه کنکور خیلی نزدیک به هم کسب کردند.
   هر چه تراز شما بالاتر باشه احتمال کسب رتبه بهتری هم در کنکور دارید.

 8. سلام من سال دهم یه آزمون تو قلم چی دادم تراز ۶۱۲۰ شدم برا شروع خوبه هدفم دندون پزشکی شهید بهشتی
  امیدم از دست دادم که نشم چون رتبه برتر ها ۷ هزارن ولی اونا مثل من بار اولشون نی

  • سلام امیرعلی جان. برای دهم ۶۱۲۰ خیلی خوبه. شما وقت زیادی تا کنکور دارید اگه ایرادات خودتون رو در تحلیل ازمون های دو هفته یکبار پیدا کنید و رفع کنید قطعا میتونید به ترازهای بالای ۷۰۰۰ در سال دوازدهم برسید. کسی با شرایط شما نباید ناامید بشه و اتفاقا باید خیلی خوشحال هم باشه که از الان تونسته به تراز بالای ۶۰۰۰ برسه.

 9. سلام ممنون از سایت خوبتون
  من پایه دهم هستم ولی نه گزینه دو میرم و نه کانون. میخواستم بگم که دهم رو به کتاب مسلط بشم و تست بزنم از منابع خیلی سبز و گاج و تابستون هم دهم مرور کنم و پیش خوانی یازدهم و قلمچی هم ثبت نام کنم و برنامه ریزی مفید با ساعت و کیفیت مطالعه بالا و افزایش تراز در کانون و سنجش و معدل بالای ۱۹/۵ میتونم بعد از اتمام پایه یازدهم و کنکور در نیم سال اول پزشکی بیارم؟
  لطفا راهنماییم کنید

  • سلام سحر خانم. بله قطعا اگر روش مطالعه و منابع و برنامه ریزی و … درستی داشته باشید و ساعت مطالعه بالایی داشته باشید میتونید پزشکی قبول بشید.

 10. امیرحسین

  سلام من آزمون اول قلم چی ۴۲۰۰ شدم آزمون دوم ۴۶۰۰ با این تراز میشه معلمی آورد

  • مشاوران 100

   سلام برای قبولی دانشگاه فرهنگیان باید تراز شما در کنکور سراسری بالای ۶۵۰۰ باشه.
   البته تراز کانون با تراز کنکور کمی فرق داره ولی در کل این تراز خیلی پایینه و باید سعی کنید خودتون رو بکشید بالا. از موارد و نکاتی که برای افزایش تراز در همین صفحه گفته شده استفاده کنید و اجرا کنید.

 11. سلام با تراز ۵۸۰۰ قلمچی چه رتبه ای میشه آورد؟
  و برای رتبه زیر هزار کنکور انسانی توی قلمچی چه ترازی لازمه؟

  • مشاوران 100

   از طریق تراز کانون نمیشه رتبه و تراز کنکور رو بصورت قطعی پیش بینی کرد.

 12. سلام من از ۹۹ کنکور انسانی میدم رتبه ۹۹ ۴۱ هزار شد رتبه ۱۴۰۰ ۲۷ هزار شد به نظر شما من میتونم توی کنکور ۱۴۰۱ رتبه زیر هزار بیارم

  • سلام اگر اشتباهات دو سال گذشته رو پیدا کنید و رفع کنید بله میتونید.
   برای تغییر نتیجه باید کارهایی که انجام میدین نسبت به گذشته تغییر پیدا کنه.

 13. رضا صالحی

  سلام وخسته نباشید.
  تراز ۷۵۰۰ گزینه دو با تقریبا با چه ترازی از قلمچی برابری میکنه؟ درسایت توضیح دادید که میشه ۵۸۰۰ میخواستم مطمئن بشم و ایا فرمول خاصی دارد؟
  باتشکر

  • مشاوران 100

   سلام اقای صالحی. فرمول کامل دقیقی نداره اما بر اساس تجربه تقریبا تراز ۷۵۰۰ در آزمون های گزینه دو حدودا برابر تراز ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ آزمون های کانون میشه.

 14. تینا نجاتی

  سلام
  تراز من در آزمون های قلم چی حداکثر ۴۵۰۰ و حداقل ۴۱۰۰ دو سال هم هست که دارم در آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت میکنم، اما هیچ افزایش ترازی نداشتم، ساعت مطالعه بسیار بالایی دارم و تست هم خیلی میزنم. لطفا راهنماییم کنید

  • مشاوران 100

   سلام خانم نجاتی. یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل عدم افزایش تراز در ازمون ها، ارزیابی و تحلی نکردن ازمون هست. حتما این رو انجام بدید.
   سایر دلایل میتونه کم کاری و ساعت مطالعه پایین، عدم آشنایی با روش های مطالعه و تست زنی یا خلاصه نویسی، نداشتن منابع کمک آموزشی مناسب، شانسی زدن و زیاد شدن تعداد سوالات غلط یا استرس و عدم تمرکز در جلسه آزمون باشه. برای هر یک از این موارد باید با کمک مشاور کنکور مشکل رو رفع کنید.

 15. سلام خسته نباشید من ترازم خیلی پایین روی ۴۰۰۰ هستم. دو ماهه که دارم تلاش میکنم افزایشش بدم ولی پیشرفت انچنانی نداشتم خیلی ناامید شدم امسال میرم دوازدهم میخوام تا بدتر از این نشدم یه کاری کنم.مشاورم ندارم که بهم کمک کنه

  • سلام سنا خانم معمولا ترازهای پایین در این حد به علت کم کاری و ساعت مطالعه کم، آشنای نبودن با روش های مطالعه و تست زنی یا خلاصه نویسی، نداشتن منابع کمک درسی مناسب، شانسی زدن و زیاد شدن تعداد سوالات غلط یا استرس و عدم تمرکز در جلسه آزمونه. برای هر یک از این موارد باید با کمک مشاور کنکور مشکل رو رفع کنید.

 16. سلام وقتتون بخیر
  یه فرد با رتبه حدود ۱۳ هزار کشوری و تراز ۸۹۰۰ در رشته تجربی با سهمیه ۵ درصد ایثارگران ، رتبه اش تو سهمیه میشه چند؟؟ و ایکنه ایا رشته پزشکی یا دندونپزشکی میتونه بره و احتمالش چقدره؟
  ممنون از پاسختون

  • مشاوران 100

   سلام قبولی کاملا به انتخاب رشته و ظرفیت اون سال بستگی داره احتمال داره بعضی پزشکی های شهرهای کوچک پردیس یا ازاد قبول بشه.
   رتبه در سهمیه همون هست که داخل کارنامه نوشته میشه مثلا ممکنه رتبه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ سهمیه پنج درصد بشه رتبه ۱۳۰۰۰ کشوری.

 17. سلام ببخشید میخواستم بدونم با تراز ۶۲۰۰ کانون قلم چی میتونم رتبه زیر ۵۰۰ کنکور بدست بیارم و چطوری ترازم رو افزایش بدم؟

  • سلام بستگی داره رتبه زیر ۵۰۰ کنکور چه رشته ای؟
   مثلا اگه تجربی مد نظرتون باشه اکثر رتبه های زیر ۵۰۰ هر سه منطقه معمولا ترازشون در ازمون های کانون بالاتر از ۶۲۰۰ بوده البته کسانی هم بودن که با همین میانگین تراز رتبه زیر پانصد بدست آوردند و شما هم ممکنه یکی از اونها بشید.
   با توجه به توضیحات مقاله با کمک مشاورتون دروس و مباحثی که ضعیف تر هستید رو تقویت کنید، تست های سخت تری حل کنید، روش های تستی و میان بر حل تست ها رو یاد بگیرید و حتما تست زمان دار به تعداد کافی بزنید. تکنیک های مدیریت زمان در ازمون مثل ضربدر و منها و زمان های نقصانی که در سایت مشاوران ۱۰۰ بطور کامل توضیح داده شده رو اجرا کنید. علاوه بر این حتما باید خلاصه نویسی دروس رو به دقت انجام بدید و در فواصل زمانی منظم مطالب رو با استفاده از تکنیک های صحیح مرور کنید تا در حافظه بلند مدت شما تثبیت بشه.

  • ممنونم تجربی مدنظرم بود

 18. سلام
  من دوتا آزمون از گزینه ۲ دادم که اولی تراز ۶۹۰۰ و دومی۷۳۰۰
  اما خیلی ناامید شدم به طوری که برای آزمون سوم هیچی نخوندم و آزمون ندادم
  می خواستم ببینم اگه روند قبل رو پیش بگیرم
  میتونم تو منطقه ۳ رشته ریاضی سه رقمی بیارم

  • سلام
   بله کسانی بودن که با این حدود تراز رتبه سه رقمی آوردن
   شما هم اگه مسیر درستی رو پیش بگیرید اولا ناامید نشید دوما واقعا درس بخونید و تلاش کنید و سوما مسیر مطالعه و برنامه ریزیتون درست باشه قطعا میتونید رتبه سه رقمی بیارید.

 19. امیر خوشنام

  سلام من منطقه ۳ هستم آزمون گاج میرم. با این درصدها که تو آزمون میدم احتمال اینکه رتبم زیر ۵۰۰ بیاد زیاده یا نه. ادبیات ۶۰ عربی ۵۰ دینی ۹۰ زبان ۳۰ زیست ۸۶ شیمی ۶۰ فیزیک ۵۰ ریاضی ۳۰

  • سلام آقا امیر
   بستگی به درجه سختی سوالات داره
   مثلا در کنکور سال ۹۴ تجربی که نسبتا سخت بود با این درصدها میشد رتبه زیر ۵۰۰ منطقه کسب کرد.
   اما در کنکور سال ۹۸ که سطح سوالات نسبتا ساده تر بود با این درصدها رتبه در منطقه حتی زیر ۳۰۰۰ هم نمیشد.
   باید روی افزایش ترازتون در آزمون ها و تحلیل آزمون و شناسایی نقاط ضعف تمرکز کنید تا به بهترین شکل در آزمون اصلی یعنی کنکور سراسری نتیجه بگیرید.

 20. سلام سقف تراز آزمونهای آزمایشی تعاونی سنجش با توجه به آنلاین شدن آزمونها امسال تقریباً چقدر هستش؟ و از تراز چند به بالا جزء تراز عالی حساب میشه؟ ممنون از شما

  • مشاوران 100

   سلام ریحانه خانم
   ترازهای بین ۹۵۰۰ تا سقف حدود ۱۲۰۰۰ عالی هستن و به احتمال زیاد بهترین رشته و دانشگاه ها رو میتونن قبول بشن.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *