مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) بلند مدت | شماره تلفن بهترین مشاور کنکور جهت رزرو ماهانه و سالانه

به چند دلیل به شما دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری های عزیز توصیه می‌کنیم که اگر قصد استفاده از خدمات برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی بلندمدت (حداقل یک ماه یا بیشتر) دارید فقط از مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) با شرایطی که در این صفحه توضیح خواهیم داد به جای مشاوره تحصیلی حضوری استفاده کنند.

ضمنا هر کجای ایران که هستید جهت ارتباط با رتبه‌های برتر کنکور برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت (برای حداقل یک ماه یا بیشتر) و جهت اطلاع از شرایط و هزینه مشاوره ماهانه از راه‌های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

📩 شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
🆔 آیدی پیام رسان: moshaverane100
📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، بله، سروش، آی‌گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
☎️ تلفن ثبت‌نام: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (رایگان نیست)
لطفا فقط برای ثبت نام ماهانه یا سالانه تماس بگیرید.

هزینه ماهانه توسط مشاور به شما اعلام می‌شود.

قبل از مطالعه ادامه این متن، جهت آشنایی بیشتر با خدمات مشاوران ۱۰۰ حتما ویدیو زیر را مشاهده کنید. برای شروع پخش ویدیو روی دکمه پخش فیلم ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:

صرفه جویی در وقت و انرژی با مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری

فرض کنید امروز عصر نوبت مشاوره تحصیلی حضوری دارید. در این حالت بسته به فاصله منزل شما تا مرکز مشاوره تحصیلی، باید حداقل نیم ساعت قبل شروع به آماده شدن کنید و مدت زمانی را نیز صرف طی کردن مسیر خانه تا مرکز مشاوره تحصیلی خواهید کرد. علاوه بر این، مدت زمانی را نیز صرف بازگشت به خانه و طی کردن مجدد همین مسیر خواهید کرد. با این حساب، ممکن است دو یا سه ساعت و حتی بیشتر زمان از دست رفته داشته باشید. حال اگر در هفته دو جلسه مشاوره تحصیلی حضوری داشته باشید دو برابر همین مدت زمان وقت شما صرف آماده شدن و رفت و برگشت خواهد شد یعنی حدود ۴ ساعت در هفته در حال رفت و آمد بین منزل و موسسه مشاوره تحصیلی کنکور هستید.

بنابرین اگر شما در هفته حداقل ۴ ساعت از این طریق وقت تلف کنید، در ۹ ماه یعنی از اول مهر تا پایان خرداد حدود ۱۵۰ ساعت زمان از دست خواهید داد. این ۱۵۰ ساعت وقت تلف شده معادل سه هفته مطالعه روزانه ۷ ساعت است. خستگی احتمالی ناشی از رفت و آمد و نیاز به استراحت بیشتر را نیز به این مدت زمان اضافه کنید. در واقع شما حداقل سه هفته از رقبای هم تراز خود که از مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) به جای مشاوره حضوری استفاده می کنند عقب‌تر خواهید بود.

 

نظارت پیوسته و دسترسی شبانه روزی به مشاور تحصیلی تلفنی (غیر حضوری)

یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری نسبت به مشاوره حضوری این است که شما می‌توانید هر روز یا هر شب با تماس تلفنی، پیامک یا از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، کل برنامه درسی روزانه و تمام سوالات و درگیری‌های ذهنی خود را با مشاوره تحصیلی کنکور در میان بگذارید. اما در مشاوره حضوری باید یک هفته یا حداقل چند روز صبر کنید تا بتوانید گزارش هفتگی خود را به مشاور کنکور ارائه دهید و مشکلات و سوالات خود را با او در میان بگذارید.

چه بسا بسیاری از سوالاتی که در طول این چند روز برای شما پیش آمده را فراموش کنید یا در مدت زمان محدود مشاوره حضوری فرصت یا اجازه بیان همه آن‌ها را نداشته باشید. بنابرین از این نظر نیز مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) نسبت به مشاوره حضوری ارجحیت دارد.

علاوه بر این، اگر در ساعت تعیین شده برای مشاوره حضوری، مساله‌ای برای شما پیش بیاید که نتوانید سر وقت در مرکز مشاوره کنکور حاضر شوید (مانند مهمان سرزده، مریض شدن، ترافیک خیابان و …)، احتمالا وقت مشاوره آن روز را از دست خواهید داد و باید تا جلسه بعدی مشاوره حضوری صبر کنید. اما در مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) شما می‌توانید در صورت بروز اینگونه مسائل با یک پیامک یا تماس کوتاه با مشاور خود، ساعت مشاوره تلفنی را به چند ساعت بعد یا حتی شب تغییر دهید و نیاز نیست تا روز دیگری صبر کنید.

البته قوانین و شرایط مشاوره غیرحضوری و تلفنی موسسات مختلف نیز با هم متفاوت است. هر یک از مشاوران گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ مرتبا در زمان‌های از پیش توافق شده با دانش آموز خود تماس خواهند گرفت و علاوه بر این، دانش آموز می‌تواند با هماهنگی قبلی در هر ساعت از شبانه روز با مشاور تحصیلی خود تماس بگیرد و یا در صورت تمایل به صورت پیامکی یا در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، روبیکا، ایتا، شاد و … مشکلات و سوالات خود را با مشاور تحصیلی در میان بگذارد و راهنمایی‌های لازم را از مشاور اخذ نماید.

مشاور تحصیلی گروه مشاوران ۱۰۰ هر شب از دانش آموز گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد. تمامی مشاوران ما رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری هستند. برای اطلاع از سایر خدمات و شرایط مشاوره تحصیلی کنکور به این لینک مراجعه فرمایید: شرایط ثبت نام مشاوره با رتبه های برتر کنکور

 

دسترسی آسان به بهترین مشاوران تحصیلی کنکور در سراسر ایران

در بسیاری از شهرهای کوچک، مشاور تحصیلی کنکور مناسبی به‌صورت حضوری نمی‌توان یافت. بنابرین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ساکن این شهرستان‌ها برای دسترسی به مشاور تحصیلی حضوری نیازمند صرف هزینه و وقت بیشتری هستند، در حالیکه همین افراد می‌توانند با دریافت خدمات مشاوره تحصیلی غیر حضوری و تلفنی با صرف وقت و هزینه کمتر به نتیجه دلخواه خود برسند. خوشبختانه در عصر حاضر با گسترش اینترنت و تلفن و افزایش تعداد راه‌های ارتباطی، دانش آموزان شهرستانی نیز به راحتی می‌توانند بهترین با مشاوران کنکور تهران یا سایر شهرهای بزرگ ایران در تماس باشند.

گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی تحصیلی و کنکوری به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور در سراسر ایران است.

 

صرفه جویی در هزینه با مشاوره تحصیلی غیر حضوری

معمولا هزینه مشاوره حضوری نسبت به مشاوره تلفنی کنکور (غیر حضوری) بیشتر است که علت آن الزما کیفیت بالاتر مشاوره حضوری نیست. متاسفانه در ذهن برخی مشاورین کنکور چنین جا افتاده که اگر به صورت حضوری در مرکز مشاوره تحصیلی حاضر شوند و یک سری مطالب خاص به دانش آموز یا داوطلب کنکوری ارائه دهند باید هزینه مشاوره بیشتری دریافت کنند (نسبت به حالتی که همین مطالب مشاوره ای را به صورت تلفنی با همان مدت زمان ارائه می دهند) بنابرین از نظر هزینه در اکثر موارد، مشاوره تحصیلی غیرحضوری (تلفنی) نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری مقرون به صرفه تر است.

 

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی (شخصی) نسبت به مشاوره حضوری (گروهی)

اکیدا به شما توصیه می‌کنیم حتی‌الامکان از جلسات مشاوره خصوصی کنکور (یک نفره) به جای جلسات مشاوره گروهی استفاده کنید. در بعضی از جلسات مشاوره گروهی که به‌صورت حضوری برای تعداد زیادی دانش آموز و فارغ التحصیل برگزار می‌گردد، نکات و مسائلی مطرح می‌شود که شاید بسیاری از آن‌ها در مورد شرایط شما صدق نکنند. همچنین در بسیاری از جلسات مشاوره گروهی، امکان طرح پرسش‌های متعدد توسط دانش آموزان وجود نداشته و یا به علت کمبود وقت و کثرت سوالات دانش آموزان امکان طرح همه سوالات و پاسخگویی توسط مشاور فراهم نیست. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در این‌گونه جلسات مشاوره ای نمی‌توانند پاسخ کلیه سوالات مشاوره تحصیلی خود را دریافت کنند.

مشاور تحصیلی کنکور باید به‌صورت خصوصی با توجه به شرایط، روحیات و وضعیت شخص شما راهکارهای مفیدی برای پیشرفت و حل مشکلات به شما ارائه دهد. متاسفانه در بسیاری از موسسات دیده شده که جلسه مشاوره حضوری یک دانش آموز یا فارغ التحصیل کنکوری به علت مشغله مشاور تحصیلی یا تعطیلی یا سایر دلایل، با چند دانش آموز و فارغ التحصیل دیگر به صورت مشترک برگزار می‌شود که در عمل جلسه ای چندان مفید برای آن دانش آموز نخواهد بود.

اما در مشاوره تحصیلی تلفنی این مساله حل شده و جلسه کاملا دو نفره و فقط مخصوص خود شما و مشاور تحصیلی شماست. در مشاوره تلفنی تحصیلی، می‌‌توانید وضعیت، شرایط تحصیلی و مشکلات درسی خود را به صورت شخصی و با جزئیات بیشتر با مشاور تحصیلی خود در میان بگذارید و از ایشان راه حل دریافت نمایید.

 برای ارتباط با رتبه های برتر کنکور جهت دریافت مشاوره تحصیلی ماهانه یا سالانه و برای برنامه ریزی بلند مدت (برای مدت بیشتر از یک ماه) و همچنین جهت اطلاع از شرایط و هزینه مشاوره تحصیلی، از طریق راه‌های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

📩 شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
🆔 آیدی پیام رسان: moshaverane100
📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، بله، سروش، آی‌گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
☎️ تلفن ثبت‌نام: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (رایگان نیست)
لطفا فقط برای ثبت نام ماهانه یا سالانه تماس بگیرید.

هزینه ماهانه توسط مشاور به شما اعلام می‌شود.

اعضای گروه مشاوران ۱۰۰ 

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

مشاور رشته ریاضی و متوسطه اول

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

مشاوران ما همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان و کنکوری ها کاملا آشنا هستند و در این زمینه تجربه کافی دارند. قبل از پرداخت هرگونه هزینه، شما مستقیما با مشاور تحصیلی مورد نظر خود صحبت خواهید کرد و نهایتا در صورت توافق، قبل از شروع مشاوره اصلی، هزینه اعلام شده را پرداخت می‌نمایید. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان شما در سایت مشاوران ۱۰۰ در صفحه شخصی هر مشاور منتشر شده است. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

 

روش دریافت مشاوره بلندمدت و برنامه‌ریزی درسی

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

📞 روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، می‌توانید درخواست خود را در زمینه مشاوره ماهانه و برنامه‌ریزی بلند مدت (حداقل برای مدت یک ماه یا بیشتر) از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ یا ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ به مسئول ثبت‌نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

 

روش کار و شرایط مشاوره تحصیلی

برای آشنایی با شرایط و خدمات گروه مشاوران ۱۰۰ ویدیویی که در قسمت بالا و ابتدای همین صفحه قرار دارد را مشاهده نمایید.

علاوه بر برنامه ریزی و اخذ گزارش کار هر روز از شما، مشاور تحصیلی مورد نظر در زمینه‌های مختلف پاسخگوی سوالات شما و راهنمای شما در طی مسیر خواهد بود از جمله در زمینه روش مطالعه درس ها – منابع کمک درسی – تحلیل و ارزیابی آزمون های آزمایشی – پیشرفت در آزمون ها و افزایش تراز – برنامه ریزی – خلاصه نویسی – مرور مطالب درسی – تست زنی – جمع بندی – راهکارهای لازم برای پیشرفت تحصیلی – مشاوره انگیزشی و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه – انتخاب رشته – کنکور مجدد و …

 

هزینه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی بلند مدت

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی، بلکه یک سال سرنوشت‌ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت‌ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

قبل از پرداخت هزینه، مشاور مورد نظر با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد. طی همین تماس تلفنی، هزینه برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت به شما اعلام خواهد شد. در صورت اعلام موافقت شما با شرایط و هزینه اعلام شده، پس از پرداخت هزینه، برنامه ریزی و مشاوره اصلی شما آغاز خواهد شد.

 

سوالات متداول درباره مشاوره تحصیلی کنکور

𝓜𝓞𝓢𝓗𝓐𝓥𝓔𝓡𝓐𝓝𝓔 𝟙𝟘𝟘 √√√ شماره تلفن بهترین مشاور تحصیلی کنکور برای دریافت مشاوره تلفنی کدام است؟

📞 ☎️ برای ارتباط با بهترین مشاور تحصیلی کنکور می توانید با شماره تلفن ثابت یا شماره موبایل درج شده در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. برای مشاهده شماره تلفن ها به متن مقاله مراجعه کنید. همچنین علاوه بر تماس تلفنی، امکان پاسخگویی در شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

֎֎𝟏 𝕞𝕠𝕤𝕙𝕒𝕧𝕖𝕣𝕒𝕟𝕖 ←【مشاوره تحصیلی تلفنی】 برای کنکور لازم دارم. با کدام شماره تلفن تماس بگیرم؟

📱 📞 برای دریافت مشاوره تلفنی در زمینه های درسی و کنکور می توانید با شماره موبایل یا شماره تلفن ثابت درج شده در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ تماس حاصل فرمایید. جهت مشاهده شماره تلفن و شماره موبایل مشاوران تحصیلی به متن مقاله مراجعه نمایید. ضمنا علاوه بر پاسخگویی تلفنی، از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نیز می توانید با مشاور تحصیلی ارتباط برقرار کنید.

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

مشاور رشته ریاضی و متوسطه اول

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

راه‌های رزرو مشاوره و برنامه‌ریزی درسی بلندمدت:

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

تلفن مشاوران ۱۰۰ آیدی پیام رسان روبیکا مشاوران 100 شبکه اجتماعی صد moshaverane100

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۶ نظر


 1. سلام خسته نباشید، میخواستم ازتون بپرسم که من کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۰ رو شرکت کردم با معدل دیپلم ۱۹ و تمام اولویت هام رو بجز تهران قبول شدم و اولویت بعدیم خرم آباد هست اما من نمیخوام برم خرم آباد، میخام اولویت سوم که کرمانشاه هست رو برم میشه راهنمایی کنید که چطور میشه رفت؟ ممنون

  • مشاوران 100

   سلام ما در زمینه کنکور رشته های فنی حرفه ای فعالیتی نداریم ولی برای رشته های نظر بعد از اعلام نتایج نهایی از طریق کارنامه سبز باید اقدام کرد.

 2. شرمنده مزاحمتون میشم من الان باید کل کتاب های نظام جدید را برای کنکور تهیه کنم؟

 3. سلام خسته نباشید
  ببخشید من دیپلم تجربی نظام قدیم در مدرسه نمونه دولتی هستم به خاطر یه سری مشکلات مجبور شدم به شهرستان مهاجرت کنم و دوره پیش دانشگاهی رو نخواندم الان اگه بخوام ادامه تحصیل بدم باید چیکار کنم در ضمن نمیدونم اینجا مدرسه یا اموزشگاه بزرگسالان هست یا نه

  • سلام لیست مراکز آموزش از راه دور یا مراکز بزرگسالان رو از اداره آموزش و پرورش شهرتون میتونید دریافت کنید.

 4. محمد میرزاده

  سلام من می خواستم بپرسم با دیپلم برق میشه کنکور سراسری انسانی داد

 5. سلام وقت بخیر. بنده فوق لیسانس معماری هستم و ۳۵ سالمه و قصد تغییر رشته پرستاری رو دارم. خواستم بدونم با دیپلم فنی و حرفه ای میتونم پرستاری بخونم؟
  از کجا باید شروع کنم و چی بخونم؟
  بازار کار این رشته به چه صورت هست؟
  ممنون پیشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام خانم اسدی. فعلا بازار کار نسبتا خوبی داره. شما با شرایطی که گفتید میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید.
   برای شروع بهتره مشاوره کنکور داشته باشید که هم بهتون برنامه بده و هم در تمام زمینه ها گام به گام راهنماییتون کنند.

 6. سلام وقت بخیر ببخشید من میخوام با قبولی های رشته انسانی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ صحبت کنم از کجا باید راه ارتباطیشون رو پیدا کنم؟

  • سلام این قبولی ها در سراسر کشور پراکنده هستند و یک جای ثابت نیستند
   ضمن اینکه هزاران نفر هستند شما باید هدفتون از صحبت با شخص یا اشخاصی که در رشته یا شهر خاصی قبول شدند رو مشخص کنید و به سراغ اونها برید.
   بعضی ها پیج شخصی دارند.

 7. اینده شغلی رشته معماری چطوره؟

  • جزو رشته های پرمتقاضی نیست چون تعداد فارغ التحصیلان بیشتر از موقعیت های شغلی شده. البته کسی که باسواد باشه مهارت های زیادی در این رشته کسب کنه قطعا میتونه موقعیت شغلی خوبی به دست بیاره.

 8. سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم خدمتتون
  اگر بتونید جوابم رو بدید واقعا ممنون میشم
  چون هرچی تو گوگل سرچ میکنم پیدا نمیکنم جواب سوالم رو
  ببینید من دیپلم فنی حرفه ای دارم
  رفتم مدرسه بزرگسالان که دیپلم انسانی بگیرم و توی کنکور انسانی برای فرهنگیان شرکت کنم
  اما وقتی رفتم برای ثبت نام کنکور گفتن توی سامانه برای رشته انسانی اسمت ثبت نشده باید از طریق فنی حرفه ای ثبت نام کنی یعنی با همون دیپلم اصلی که داشتم
  من می خواستم بدونم کنکور میخوام بدم چه درس هایی باید بخونم که بتونم دبیر هنرستان بشم نه دبیرستان
  اگه بتونید راهنماییم کنین واقعا ممنون میشم ازتون خداخیرتون بده

  • سلام هانیه خانم
   اگه دیپلم شما فنی حرفه ای نظام جدید باشه میتونید در کنکور سراسری انسانی ثبت نام و شرکت کنید.
   داخل دفترچه ثبت نام کنکور هم گفته شده که دیپلمه های فنی حرفه ای میتونن در کنکور رشته های نظری (ریاضی تجربی انسانی هنر زبان) شرکت کنند.

 9. سلام
  خسته نباشین. من فارغ التحصیل نظام جدید سال ۹۸ با دیپلم رشته تجربی هستم و بنا به دلایلی الان یه جورایی پشت کنکوریم. قصد دارم در کنکور منحصرا زبان سال ۱۴۰۱ شرکت کنم و هدفم کسب رتبه تک رقمی هست. سطح زبان تخصصیم خیلی خوبه، به خودم مطمئنم. فقط میخوام بهترش کنم و محکم تر و جدی تر برای این کنکور درس بخونم و اینکه ی برنامه ریزی شخصی شده برای خودم میخوام. فقط اینکه یه مقدار درباره مشاوره تحصیلی داشتن استرس دارم و استرسم برای هزینه مشاوره هست، از اونجایی که خانوادم اونطور که باید و لازمه حمایتم نمی کنند برای همین دو دلم که مشاور بگیرم یا خودم تنهایی درس بخونم. ممنون میشم راهنماییم کنین که برای به دست آوردن رتبه تک رقمی در کنکور زبان حتما باید مشاور داشته باشم یا تنهایی هم میتونم از پسش بر بیام؟ و اینکه اگه واجبه که مشاور داشته باشم برای کنکور زبان از کدوم یکی از مشاور های تیمتون میتونم استفاده کنم؟ ممنون میشم کمکم کنین

  • سلام
   ترجیحا مشاوری باید داشته باشید که خودش تونسته حداقل رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور زبان کسب کنه یا فوقش دیگه زیر ۱۰۰۰.
   ما مشاور رتبه زیر ۱۰۰ کنکور منحصرا زبان هم داریم میتونید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ یا پشتیبان تلگرام / واتساپ هماهنگ کنید تا شرایط و خدمات خدمتتون توضیح داده بشه.

 10. سلام
  من کاردانی فنی حرفه ای تموم کردم الان هم کارشناسی ناپیوسته ۹۹ قبول شدم روزانه کنکور سراسری هم ثبت نام کردم میخواستم ببینم مشکلی نداره میتونم کنکور بدم؟ خواهش میکنم جواب بدین راهنمایی کنید چکار کنم

  • سلام آقا محمد
   اگه دانشجوی روزانه هستید حدودا تا یک ماه دیگه فرصت دارید که از دانشگاه انصراف بدید.
   در غیراینصورت شرکت کردن شما در کنکور غیرقانونی هست و مشکل ساز میشه براتون.
   به طور کلی دانشجوی روزانه بدون انصراف از دانشگاه حق شرکت در جلسه کنکور سراسری رو نداره.

 11. سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  من سال ۹۳ دیپلم رشته فنی تاسیسات گرفتم الان میخواهم کنکور کاردانی بدهم آیا میتوانم شرکت کنم؟
  و برای تطبیق با دیپلم نظام جدید نیاز هست که دوباره بخونم؟

  • مشاوران 100

   سلام نیاز به دیپلم نظام جدید نیست
   و میتونید شرکت کنید

 12. سلام من لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم.
  حالا میخام برم پزشکی رشته مامایی باید چیکار کنم.
  ممنونم

  • مشاوران 100

   سلام رشته پزشکی یا مامایی؟
   این دو رشته با هم تفاوت های زیادی دارند

 13. سلام مشاوره کنکور نقشه کشی معماری هم دارین؟

  • مشاوران 100

   سلام خیر فقط برای کنکور رشته های نظری (ریاضی تجربی انسانی هنر زبان) مشاور و برنامه ریز داریم.

 14. با سلام
  آینده شغلی و کاری ارشد روانشناسی عمومی و تربیتی رو چگونه پیش بینی می کنید
  آیا رشته های ارشد مدیریت بهتر است یا روانشناسی
  تا ۳ سال آینده
  ممنون

  • مشاوران 100

   سلام از نظر خوداشتغالی در مقطع ارشد و دکتری روانشناسی

 15. سلام من رتبه ۱۵۰ کنکور انسانی یا سهمیه ایثارگری ۲۵ درصدی هستم و ترازمم ۸۲۱۸ هست آیا برای تکمیل ظرفیت شانسی دارم؟

  • مشاوران 100

   سلام هانیه خانم؟
   منظورتون برای امساله؟
   باید ببینیم ایا تکمیل ظرفیت وجود داره یا نه و چه رشته محل هایی از طریق تکمیل ظرفیت دانشجوی پذیرش میکنند و رشته محل مورد نظر شما چیه؟
   این تراز نسبتا متوسط به بالاست و شانس قبولی در خیلی رشته محل ها رو داره.

 16. سلام عذر میخوام
  این امکانش هست که از طریق یک رشته پزشکی مثل علوم ازمایشگاهی یا فیزیوتراپی وقتی فوق لیسانس گرفتیم به یک رشته پزشکی دیگه مثل دندان پزشکی جهش زد ؟ یعنی وقتی که علوم پایه ۶ سال رو برای رشته مورد نظر گرفتیم به یک رشته دیگه پزشکی جهش زد ؟

  • سلام خیر اگه رتبه لازم رو کسب نکرده باشید از علوم ازمایشگاهی نمیتونید به دندانپزشکی تغییر رشته بدید.

 17. سلام من کنکور هنر میخام بدم مشاور برا رشته هنر معرفی نکردین ممنون میشم کمک کنین

  • مشاوران 100

   سلام مشاور کنکور هنر خانم محدثه نوربخش هستند رتبه ۷۹۴ کنکور هنر (و ۹۵۴ تجربی)

   نام و نام خانوادگیتون + پایه و رشته مورد نظر + مدت زمانی که مشاوره و برنامه ریزی میخواهید رو به شماره ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۷۶ پیامک کنید تا باهاتون تماس بگیرند.

 18. شقایق غلامی

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم هستم
  میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • سلام خانم غلامی
   برای شرکت در کنکور تجربی (یا سایر رشته های نظری) باید یکی از این مدارک رو داشته باشید:
   ۱- دیپلم چهار ساله نظام قدیم
   ۲- دیپلم سه ساله نظام جدید (نظام آموزشی ۶-۳-۳)
   ۳- مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم
   ۴- مدرک کاردانی یا مدارک دانشگاهی بالاتر

   داشتن یکی از این چهار مدرک برای شرکت در کنکور تجربی کافیه

 19. باسلام وقت بخیر :
  ببخشید مزاحمتون شدم میخواستم بپرسم که من دانشجوی هوشبری ترم آخرم دانشگاه دولتی درس خوندم و میخوام بعد فارغ التحصیل شدنم دوباره کنکور بدم پزشکی قبول بشم آیا میتونم دوباره دانشگاه دولتی قبول بشم؟ یا اینکه باید شهریه بدم ممنون میشم اگه پاسخ بدبد

  • سلام دوست عزیز
   در صورت قبولی در کنکور تجربی میتونید بدون نیاز به پرداخت شهریه پزشکی روزانه بخونید.

 20. محمد حیدری

  سلام من پشت کنکور نظام جدید دوازدهم تجربی هستم.
  چند سال میتونم پشت کنکور بمونم؟
  ایا فقط همین یکسال را میتونم بمونم برای کنکور ۹۹؟

  • مشاوران 100

   سلام جناب حیدری
   اگر کارت معافیت دائم از خدمت سربازی داشته باشید محدودیتی برای پشت کنکور موندن ندارید.
   اما اگر خدمت سربازی پیش رو دارید بستگی به این داره که متولد چه ماه و سالی هستید (برای اینکه مشخص بشه از چه تاریخی مشمول خواهید بود) و همچنین تاریخ پایان اعتبار گواهی معافیت تحصیلی شما چه زمانی هست.
   برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع بهتره به سازمان نظام وظیفه عمومی یا پلیس بعلاوه ۱۰ مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *