مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) بلند مدت | شماره تلفن بهترین مشاور کنکور جهت رزرو ماهانه و سالانه

به چند دلیل به شما دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری های عزیز توصیه می‌کنیم که اگر قصد استفاده از خدمات برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی بلندمدت (حداقل یک ماه یا بیشتر) دارید فقط از مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) با شرایطی که در این صفحه توضیح خواهیم داد به جای مشاوره تحصیلی حضوری استفاده کنند.

ضمنا هر کجای ایران که هستید جهت ارتباط با رتبه‌های برتر کنکور برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت (برای حداقل یک ماه یا بیشتر) و جهت اطلاع از شرایط و هزینه مشاوره ماهانه از راه‌های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

📩 شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
🆔 آیدی پیام رسان: moshaverane100
📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، بله، سروش، آی‌گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
☎️ تلفن ثبت‌نام: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (رایگان نیست)
لطفا فقط برای ثبت نام ماهانه یا سالانه تماس بگیرید.

هزینه ماهانه توسط مشاور به شما اعلام می‌شود.

قبل از مطالعه ادامه این متن، جهت آشنایی بیشتر با خدمات مشاوران ۱۰۰ حتما ویدیو زیر را مشاهده کنید. برای شروع پخش ویدیو روی دکمه پخش فیلم ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:

صرفه جویی در وقت و انرژی با مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری

فرض کنید امروز عصر نوبت مشاوره تحصیلی حضوری دارید. در این حالت بسته به فاصله منزل شما تا مرکز مشاوره تحصیلی، باید حداقل نیم ساعت قبل شروع به آماده شدن کنید و مدت زمانی را نیز صرف طی کردن مسیر خانه تا مرکز مشاوره تحصیلی خواهید کرد. علاوه بر این، مدت زمانی را نیز صرف بازگشت به خانه و طی کردن مجدد همین مسیر خواهید کرد. با این حساب، ممکن است دو یا سه ساعت و حتی بیشتر زمان از دست رفته داشته باشید. حال اگر در هفته دو جلسه مشاوره تحصیلی حضوری داشته باشید دو برابر همین مدت زمان وقت شما صرف آماده شدن و رفت و برگشت خواهد شد یعنی حدود ۴ ساعت در هفته در حال رفت و آمد بین منزل و موسسه مشاوره تحصیلی کنکور هستید.

بنابرین اگر شما در هفته حداقل ۴ ساعت از این طریق وقت تلف کنید، در ۹ ماه یعنی از اول مهر تا پایان خرداد حدود ۱۵۰ ساعت زمان از دست خواهید داد. این ۱۵۰ ساعت وقت تلف شده معادل سه هفته مطالعه روزانه ۷ ساعت است. خستگی احتمالی ناشی از رفت و آمد و نیاز به استراحت بیشتر را نیز به این مدت زمان اضافه کنید. در واقع شما حداقل سه هفته از رقبای هم تراز خود که از مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) به جای مشاوره حضوری استفاده می کنند عقب‌تر خواهید بود.

 

نظارت پیوسته و دسترسی شبانه روزی به مشاور تحصیلی تلفنی (غیر حضوری)

یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری نسبت به مشاوره حضوری این است که شما می‌توانید هر روز یا هر شب با تماس تلفنی، پیامک یا از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، کل برنامه درسی روزانه و تمام سوالات و درگیری‌های ذهنی خود را با مشاوره تحصیلی کنکور در میان بگذارید. اما در مشاوره حضوری باید یک هفته یا حداقل چند روز صبر کنید تا بتوانید گزارش هفتگی خود را به مشاور کنکور ارائه دهید و مشکلات و سوالات خود را با او در میان بگذارید.

چه بسا بسیاری از سوالاتی که در طول این چند روز برای شما پیش آمده را فراموش کنید یا در مدت زمان محدود مشاوره حضوری فرصت یا اجازه بیان همه آن‌ها را نداشته باشید. بنابرین از این نظر نیز مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) نسبت به مشاوره حضوری ارجحیت دارد.

علاوه بر این، اگر در ساعت تعیین شده برای مشاوره حضوری، مساله‌ای برای شما پیش بیاید که نتوانید سر وقت در مرکز مشاوره کنکور حاضر شوید (مانند مهمان سرزده، مریض شدن، ترافیک خیابان و …)، احتمالا وقت مشاوره آن روز را از دست خواهید داد و باید تا جلسه بعدی مشاوره حضوری صبر کنید. اما در مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) شما می‌توانید در صورت بروز اینگونه مسائل با یک پیامک یا تماس کوتاه با مشاور خود، ساعت مشاوره تلفنی را به چند ساعت بعد یا حتی شب تغییر دهید و نیاز نیست تا روز دیگری صبر کنید.

البته قوانین و شرایط مشاوره غیرحضوری و تلفنی موسسات مختلف نیز با هم متفاوت است. هر یک از مشاوران گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ مرتبا در زمان‌های از پیش توافق شده با دانش آموز خود تماس خواهند گرفت و علاوه بر این، دانش آموز می‌تواند با هماهنگی قبلی در هر ساعت از شبانه روز با مشاور تحصیلی خود تماس بگیرد و یا در صورت تمایل به صورت پیامکی یا در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، روبیکا، ایتا، شاد و … مشکلات و سوالات خود را با مشاور تحصیلی در میان بگذارد و راهنمایی‌های لازم را از مشاور اخذ نماید.

مشاور تحصیلی گروه مشاوران ۱۰۰ هر شب از دانش آموز گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد. تمامی مشاوران ما رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری هستند. برای اطلاع از سایر خدمات و شرایط مشاوره تحصیلی کنکور به این لینک مراجعه فرمایید: شرایط ثبت نام مشاوره با رتبه های برتر کنکور

 

دسترسی آسان به بهترین مشاوران تحصیلی کنکور در سراسر ایران

در بسیاری از شهرهای کوچک، مشاور تحصیلی کنکور مناسبی به‌صورت حضوری نمی‌توان یافت. بنابرین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ساکن این شهرستان‌ها برای دسترسی به مشاور تحصیلی حضوری نیازمند صرف هزینه و وقت بیشتری هستند، در حالیکه همین افراد می‌توانند با دریافت خدمات مشاوره تحصیلی غیر حضوری و تلفنی با صرف وقت و هزینه کمتر به نتیجه دلخواه خود برسند. خوشبختانه در عصر حاضر با گسترش اینترنت و تلفن و افزایش تعداد راه‌های ارتباطی، دانش آموزان شهرستانی نیز به راحتی می‌توانند بهترین با مشاوران کنکور تهران یا سایر شهرهای بزرگ ایران در تماس باشند.

گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی تحصیلی و کنکوری به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور در سراسر ایران است.

 

صرفه جویی در هزینه با مشاوره تحصیلی غیر حضوری

معمولا هزینه مشاوره حضوری نسبت به مشاوره تلفنی کنکور (غیر حضوری) بیشتر است که علت آن الزما کیفیت بالاتر مشاوره حضوری نیست. متاسفانه در ذهن برخی مشاورین کنکور چنین جا افتاده که اگر به صورت حضوری در مرکز مشاوره تحصیلی حاضر شوند و یک سری مطالب خاص به دانش آموز یا داوطلب کنکوری ارائه دهند باید هزینه مشاوره بیشتری دریافت کنند (نسبت به حالتی که همین مطالب مشاوره ای را به صورت تلفنی با همان مدت زمان ارائه می دهند) بنابرین از نظر هزینه در اکثر موارد، مشاوره تحصیلی غیرحضوری (تلفنی) نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری مقرون به صرفه تر است.

 

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی (شخصی) نسبت به مشاوره حضوری (گروهی)

اکیدا به شما توصیه می‌کنیم حتی‌الامکان از جلسات مشاوره خصوصی کنکور (یک نفره) به جای جلسات مشاوره گروهی استفاده کنید. در بعضی از جلسات مشاوره گروهی که به‌صورت حضوری برای تعداد زیادی دانش آموز و فارغ التحصیل برگزار می‌گردد، نکات و مسائلی مطرح می‌شود که شاید بسیاری از آن‌ها در مورد شرایط شما صدق نکنند. همچنین در بسیاری از جلسات مشاوره گروهی، امکان طرح پرسش‌های متعدد توسط دانش آموزان وجود نداشته و یا به علت کمبود وقت و کثرت سوالات دانش آموزان امکان طرح همه سوالات و پاسخگویی توسط مشاور فراهم نیست. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در این‌گونه جلسات مشاوره ای نمی‌توانند پاسخ کلیه سوالات مشاوره تحصیلی خود را دریافت کنند.

مشاور تحصیلی کنکور باید به‌صورت خصوصی با توجه به شرایط، روحیات و وضعیت شخص شما راهکارهای مفیدی برای پیشرفت و حل مشکلات به شما ارائه دهد. متاسفانه در بسیاری از موسسات دیده شده که جلسه مشاوره حضوری یک دانش آموز یا فارغ التحصیل کنکوری به علت مشغله مشاور تحصیلی یا تعطیلی یا سایر دلایل، با چند دانش آموز و فارغ التحصیل دیگر به صورت مشترک برگزار می‌شود که در عمل جلسه ای چندان مفید برای آن دانش آموز نخواهد بود.

اما در مشاوره تحصیلی تلفنی این مساله حل شده و جلسه کاملا دو نفره و فقط مخصوص خود شما و مشاور تحصیلی شماست. در مشاوره تلفنی تحصیلی، می‌‌توانید وضعیت، شرایط تحصیلی و مشکلات درسی خود را به صورت شخصی و با جزئیات بیشتر با مشاور تحصیلی خود در میان بگذارید و از ایشان راه حل دریافت نمایید.

 برای ارتباط با رتبه های برتر کنکور جهت دریافت مشاوره تحصیلی ماهانه یا سالانه و برای برنامه ریزی بلند مدت (برای مدت بیشتر از یک ماه) و همچنین جهت اطلاع از شرایط و هزینه مشاوره تحصیلی، از طریق راه‌های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

📩 شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
🆔 آیدی پیام رسان: moshaverane100
📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، بله، سروش، آی‌گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
☎️ تلفن ثبت‌نام: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (رایگان نیست)
لطفا فقط برای ثبت نام ماهانه یا سالانه تماس بگیرید.

هزینه ماهانه توسط مشاور به شما اعلام می‌شود.

اعضای گروه مشاوران ۱۰۰ 

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

مشاور رشته ریاضی و متوسطه اول

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

مشاوران ما همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان و کنکوری ها کاملا آشنا هستند و در این زمینه تجربه کافی دارند. قبل از پرداخت هرگونه هزینه، شما مستقیما با مشاور تحصیلی مورد نظر خود صحبت خواهید کرد و نهایتا در صورت توافق، قبل از شروع مشاوره اصلی، هزینه اعلام شده را پرداخت می‌نمایید. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان شما در سایت مشاوران ۱۰۰ در صفحه شخصی هر مشاور منتشر شده است. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

 

روش دریافت مشاوره بلندمدت و برنامه‌ریزی درسی

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

📞 روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، می‌توانید درخواست خود را در زمینه مشاوره ماهانه و برنامه‌ریزی بلند مدت (حداقل برای مدت یک ماه یا بیشتر) از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ یا ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ به مسئول ثبت‌نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

 

روش کار و شرایط مشاوره تحصیلی

برای آشنایی با شرایط و خدمات گروه مشاوران ۱۰۰ ویدیویی که در قسمت بالا و ابتدای همین صفحه قرار دارد را مشاهده نمایید.

علاوه بر برنامه ریزی و اخذ گزارش کار هر روز از شما، مشاور تحصیلی مورد نظر در زمینه‌های مختلف پاسخگوی سوالات شما و راهنمای شما در طی مسیر خواهد بود از جمله در زمینه روش مطالعه درس ها – منابع کمک درسی – تحلیل و ارزیابی آزمون های آزمایشی – پیشرفت در آزمون ها و افزایش تراز – برنامه ریزی – خلاصه نویسی – مرور مطالب درسی – تست زنی – جمع بندی – راهکارهای لازم برای پیشرفت تحصیلی – مشاوره انگیزشی و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه – انتخاب رشته – کنکور مجدد و …

 

هزینه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی بلند مدت

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی، بلکه یک سال سرنوشت‌ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت‌ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

قبل از پرداخت هزینه، مشاور مورد نظر با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد. طی همین تماس تلفنی، هزینه برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت به شما اعلام خواهد شد. در صورت اعلام موافقت شما با شرایط و هزینه اعلام شده، پس از پرداخت هزینه، برنامه ریزی و مشاوره اصلی شما آغاز خواهد شد.

 

سوالات متداول درباره مشاوره تحصیلی کنکور

𝓜𝓞𝓢𝓗𝓐𝓥𝓔𝓡𝓐𝓝𝓔 𝟙𝟘𝟘 √√√ شماره تلفن بهترین مشاور تحصیلی کنکور برای دریافت مشاوره تلفنی کدام است؟

📞 ☎️ برای ارتباط با بهترین مشاور تحصیلی کنکور می توانید با شماره تلفن ثابت یا شماره موبایل درج شده در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. برای مشاهده شماره تلفن ها به متن مقاله مراجعه کنید. همچنین علاوه بر تماس تلفنی، امکان پاسخگویی در شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

֎֎𝟏 𝕞𝕠𝕤𝕙𝕒𝕧𝕖𝕣𝕒𝕟𝕖 ←【مشاوره تحصیلی تلفنی】 برای کنکور لازم دارم. با کدام شماره تلفن تماس بگیرم؟

📱 📞 برای دریافت مشاوره تلفنی در زمینه های درسی و کنکور می توانید با شماره موبایل یا شماره تلفن ثابت درج شده در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ تماس حاصل فرمایید. جهت مشاهده شماره تلفن و شماره موبایل مشاوران تحصیلی به متن مقاله مراجعه نمایید. ضمنا علاوه بر پاسخگویی تلفنی، از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نیز می توانید با مشاور تحصیلی ارتباط برقرار کنید.

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

مشاور رشته ریاضی و متوسطه اول

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

راه‌های رزرو مشاوره و برنامه‌ریزی درسی بلندمدت:

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

تلفن مشاوران ۱۰۰ آیدی پیام رسان روبیکا مشاوران 100 شبکه اجتماعی صد moshaverane100

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۶ نظر


 1. سلام وقتتون بخیر
  برای دریافت وقت مشاوره تماس میگیرم ولی شماره کلا اشغال هست، چطور میتونم مشاوره بگیرم
  یازدهم تجربی هستم و امسال درسم کمی افت کرده

  • مشاوران 100

   سلام وقت بخیر. اگر تلفن ها اشغال بودند میتونید نام و نام خانوادگی + پایه و رشته تحصیلی + تعداد ماه هایی که مشاوره و برنامه ریزی درسی میخواهید رو به شماره پیامک ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ پیامک کنید تا مشاوران ما جهت توضیحات اولیه و اعلام شرایط و خدمات و هزینه ماهانه با شما تماس بگیرند.

 2. سلام ببخشید من تو امتحانات خرداد امسال چند تا درس رو تجدید شدم و موندم واس شهریور ؛ پشت کنکور هم موندم میخواستم ببینم اگه یه وقت توی شهریور هم مردود شدم از کنکور ۱۴۰۳ که محروم نمیشم؟؟؟

  • سلام آقا محمد. مردودی باعث محرومیت از کنکور نمیشه اما بعد از کنکور در صورت قبولی دانشگاه برای ثبت نام دانشگاه باید مدرک دیپلم رو گرفته باشید.

 3. سلام آیا با رتبه ۴۰ ایثارگران ۵ درصد و ۱۹۶ منطقه ۲ رشته ریاضی شانس قبولی در مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف را دارم؟

  • سلام آقا هادی. آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی برق دانشگاه صنعنی شریف معمولا بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ منطقه دو هستند. شانس قبولی دارید ممکنه جزو آخرین نفرات قبولی باشید.

 4. سلام آیا امکان اینکه طرح داروسازی بیمارستان باشه هست؟

  • سلام سارا خانم. بله بیمارستان هم داروساز و داروخانه داره.

 5. سلام من رشتم انسانیه سال اخرمه، امتحان‌های نهایی رو که دادم بعضی‌ها رو قبول نشدم و بعضی قبول شدم با اینکه من خیلی خوندم اما من از نمره هام ناراضی هستم و میخوام دوباره هم امتحان‌هایی رو که قبول شدم و هم امتحانایی رو که قبول نشدم باز هم امتحان بدم؛ میشه توی شهریور امتحان بدم همه رو؟

  • مشاوران 100

   سلام فریبا خانم. در نوبت شهریور فقط میتونید دروسی که نمره قبولی نگرفتید رو امتحان بدید.
   بعد از کسب نمره قبولی و دریافت مدرک دیپلم (پایان متوسط) میتونید نوبت بعدی در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنید و دروسی که نمره قبولی گرفته بودید رو هم یک بار ترمیم معدل کنید.

 6. سلـام وقتتون بخیر و شادی
  دهم تجربی هستم و هدفم دندون هستش ولی در حال حاضر خیلی اذیتم میخاستم رشتمو عوض کنم و برم فنی آیا میتونم کنکور تجربی بدم؟

  • سلام تارا خانم. بله با دیپلم فنی هم میشه کنکور تجربی شرکت کرد اما کار سخت میشه چون فاقد سوابق تحصیلی در کنکور تجربی میشید و مجبورید برای دریافت تاثیر سوابق تحصیلی بعدا در امتحانات نهایی تجربی هم شرکت کنید. اگه هدفتون دندانپزشکی هست اکیدا توصیه میشه که همین رشته تجربی رو ادامه بدید.

 7. حدیث نجفی

  سلام. ترمیم کلیه درس ها هستند یا فقط همون درس هایی کم شدیم؟ انتخاب رشته ی ۱۴۰۲ چه معدلی برای قبولی علوم قران حدیث در دانشگاها هست

  • مشاوران 100

   سلام خانم حدیث نجفی. هنوز دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ منتشر نشده تابستون میاد. همه دروسی که نمره ۲۰ ندارید رو میتونید ترمیم معدل کنید.

 8. سلام.
  من کنکوری ۹۸ بودم.
  ورودی ۹۹ پیام نور هستم تا وقت بخرم برای کنکور.
  دو ترم مرخصی تحصیلی گرفتم.
  ترم اول سال ۱۴۰۰ انتخاب واحد داشتم
  ترم دوم هم ثبت نام نکرده ای و تکلیفم مشخص نیست.
  آیا اگه کنکور ۱۴۰۲ پزشکی روزانه قبول شم (دکترای پیوسته)، میتونم برم؟ کارشناسی شیمی محض چطور؟

  • سلام آقای علی حسینی. اگر قبلا از دانشگاه انصراف نشده باشید و فارغ التحصیل نشده باشید، در صورت قبولی در کنکور هر رشته ای چه پزشکی و چه شیمی محض میتونید از دانشگاه فعلی انصراف بدید و در رشته جدید تحصیل کنید.
   اگر سوال دیگری داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی کنکور داشتید بفرمایید.

 9. سلام میخواستم بدونم با رتبه نهایی ۶۷ هزار و رتبه ۵۹۰۰ میشه پرستاری دانشگاه ازاد کاشمر قبول شد

  • متوجه نشدم رتبه شما ۵۹۰۰ شد یا ۶۷ هزار؟
   با ۵۹۰۰ منطقه شانس قبولی وجود دارد.

 10. حسین‌ احمدی

  سلام‌ منظور‌ از سابقه‌ تحصیلی‌ کنکور ۴۰۲‌ چیه ۴۰ درصد؟

  • مشاوران 100

   سلام آقای احمدی. منظور نمراتی هست که در امتحانات نهایی سال دوازدهم کسب کردید.

 11. سلام‌ دیپلم‌‌ ۸۴ میتونه‌ پرستاری‌ بزنه؟

  • مشاوران 100

   سلام آقا محمد. بله دیپلم ۸۴ میتونه پرستاری انتخاب کنه.

 12. سلام‌ با‌ دیپلم‌ انسانی‌ میشه‌ کنکور تجربی‌ امتحان‌ داد؟

 13. محمد‌رضا

  سلام‌ دیپلم‌ ۸۴‌ میتواند‌ کنکور‌ ۱۴۰۱ تربیت‌ معلم‌‌ انتخاب‌ کنه‌ یا‌ نه؟

 14. برنامه ریزی چطور باشه و چطوری بخونم چقدر مطالعه

  • سلام این سوالات نیاز به یک جلسه کامل مشاوره داره.
   توضیحات مربوط به روش برنامه ریزی و مقالات روش مطالعه دروس در منوی سایت مشاوران ۱۰۰ موجوده.

 15. ساعت مطالعه برای پایه هفتم چقدره؟

 16. محمد حسین عظیمی

  من ۲۳ سال دارم و در پایه ریاضی ضعیفم چگونه باید از پایه ابتدایی شروع کنم

  • مشاوران 100

   فیلم های اموزشی دوره ابتدایی و راهنمایی رو بگیرید و به ترتیب ببینید.

 17. مونا محمودی

  رشته زبان و ادبیات فارسی چطوره؟ از لحاظ سنگینی و سختی درس ها و مطالب؟

  • مشاوران 100

   اگر به رشته ای علاقه داشته باشید سختی هاش رو هم تحمیل می کنید و براتون اسون میشه. در غیر اینصورت هر رشته ای سخته.
   این رشته در مقایسه با رشته هایی مثل داروسازی و پزشکی مطالب درسی به نسب آسان تری داره.

 18. ریحانه عنابستانی

  سلام خسته نباشید میخواستم من فوق دیپلم خدمات پستی دارم دوباره میخوام دانشگاه شرکت کنم میشه مربی پیش دبستانی بخونم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاوران 100

   سلام ریحانه خانم. در حال حاضر بعضی از مداس غیرانتفاعی از رشته های غیرمرتبط هم مربی پیش دبستانی انتخاب می کنند. اما در کل مانعی برای ادامه تحصیل شما در رشته های مرتبط وجود نداره.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
پیامک   روبیکا         اینستاگرام کنکور   کانال تلگرام کنکور

X