مشاوره و برنامه ریزی رسول کریمی پور – دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی

آقای رسول کریمی پور رتبه ۳۸ کنکور سراسری سال ۹۷ بوده و اکنون دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران است. ایشان به عنوان مشاور تحصیلی کنکور تجربی در گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ فعالیت دارند. علاه بر اطلاعات و مدارک، نمونه ای از ویدیوهای ایشان در انتهای همین صفحه موجود است.

رسول کریمی پور رتبه 38 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

برای دریافت برنامه ریزی درسی و مشاوره بلند مدت از آقای رسول کریمی پور می توانید هر ۴ مورد زیر را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال نمایید تا بلافاصله به آقای کریمی پور اطلاع دهیم که سریعا به درخواست شما پاسخ دهند:

۱- نام و نام خانوادگی شما:

۲- پایه و رشته تحصیلی شما:

۳- نام مشاور مورد نظرتان:

۴- تعداد ماه هایی که مشاوره و برنامه میخواهید:

همچنین می توانید در متن پیامک ذکر کنید که مایل هستید جلسه اول قبل از ثبت نام و قبل از پرداخت هزینه، مشاور از طریق تماس تلفنی با شما صحبت کنند یا از طریق چت در واتساپ و تلگرام. پس از دریافت پیامک شما، به آقای کریمی پور اطلاع خواهیم داد که طی اولین جلسه چت یا تماس تلفنی با شما کلیه شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت را به شما اعلام کنند. شما نیز می توانید شرایط و انتظارات خود را با مشاور در میان بگذارید.

☎️ تلفن ثابت:  ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ 

📩 پیامک ارتباطی:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 

🆔 شبکه های اجتماعی: moshaverane100@

📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 

 

قبل از صحبت با آقای کریمی پور، جهت آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره و برنامه ریزی ایشان حتما ویدیو زیر را تماشا کنید. برای مشاهده فیلم روی دکمه پخش ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود این ویدیو

در ادامه همین صفحه می توانید سایر اطلاعات و مدارک و فایل های صوتی – تصویری ایشان را مشاهده کنید:

کارت دانشجویی دکتر رسول کریمی پور رتبه 38 کنکور تجربی 97 دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران بهترین مشاور کنکور تجربی
تصویر کارت دانشجویی

 

کارنامه و درصدهای آقای کریمی پور در کنکور ۹۷:

کارنامه کنکور دکتر رسول کریمی پور بهترین مشاور کنکور تجربی رتبه 38 دانشجوی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران

 

ویدیوها و فایل های صوتی زیر توسط آقای کریمی پور ضبط شده اند. برای مشاهده ویدیو یا شنیدن فایل صوتی مربوط به هر موضوع روی دکمه پخش ▶️ در وسط تصویر کلیک کنید:

دانلود این ویدیو

 

دانلود این ویدیو

 

دانلود این ویدیو

 

دانلود این ویدیو

 

پس از صحبت با آقای کریمی پور و اطلاع از شرایط و هزینه مشاوره و برنامه ریزی، مبلغ مورد نظر را به شماره کارت بانک قوامین به نام رسول کریمی پور واریز نمایید:

💳 شماره کارت بانکی:  ۵۸۹۲۱۰۱۳۷۰۰۷۸۹۱۳

⚠️ در صورت نارضایتی شما طبق قوانین سایت هزینه به حساب بانکی شما برگشت داده می شود.

برای مشاهده قوانین بازگشت وجه کلیک کنید

خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ را بطور کامل در این لینک می توانید مشاهده کنید. هر یک از مشاوران گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ دارای یک صفحه اختصاصی در سایت مشاوران ۱۰۰ هستند که در این صفحه تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور، ویدیوها، فایل های صوتی و شماره کارت بانکی آن مشاور درج شده است.

صفحه حاضر به‌ مثابه یک توافق است که به‌ موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌ الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت مشاوران ۱۰۰ و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

کاربر با خرید محصول از وب سایت یا استفاده از خدمات وب سایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت یا واریز هزینه به شمارت کارت بانکی هر یک از مشاورانی که دارای صفحه مجزا در وب سایت مشاوران ۱۰۰ می باشند به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و مشاور وبسایت مشاوران ۱۰۰ با آدرس moshaverane100.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار مشاور نامیده می‌شود. لازم به ذکر است که در این صفحه منظور از کلمات «شما» و «داوطلب» و «دانش آموز» همان مشتری است که با مشاور گفتگوی تلفنی یا بصورت چت یا پیامک داشته و مبلغی بابت دریافت مشاوره و برنامه ریزی توسط آن شخص (مشتری) یا به نیابت از آن شخص به حساب بانکی مشاور یا به شماره کارت بانکی مشاور واریز شده است.

خرید از سایت مشاوران یا واریز هر مبلغی به کارت بانکی یا حساب بانکی مشاوری که دارای صفحه ی جداگانه در وب سایت مشاوران ۱۰۰ باشد به معنای قبول قوانین و مقررات زیر است:

پس از یک جلسه صحبت شما با مشاور جهت انجام توافق های اولیه، برای شروع مشاوره و برنامه ریزی درسی لازم است هزینه ماه اول مشاوره و برنامه ریزی به همان شماره کارتی که در صفحه مشاور در سایت مشاوران ۱۰۰ درج شده است واریز گردد. لازم به ذکر است که تحویل برنامه درسی قبل از واریز هزینه ی ماه اول امکان پذیر نیست. طراحی و ارسال برنامه توسط مشاور پس از واریز هزینه ماه اول انجام خواهد شد.

جهت تکمیل ثبت نام، ارائه تصویر فیش پرداختی یا تصویر رسید واریز شما به شماره کارت بانکی مشاور ضروری است و این تصویر باید از طریق تلگرام یا واتساپ هم برای شخص مشاور و هم برای پشتیبانی آنلاین مشاوران ۱۰۰ به شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال گردد. تاریخ و ساعت واریز، شماره مرجع یا کد پیگیری بانک و همچنین چهار رقم آخر شماره کارت مبدا و شماره کارت مقصد باید در تصویر فیش واریزی قابل مشاهده باشند. در صورت عدم ارائه تصویر فیش یا رسید واریز و یا در صورت نامشخص بودن موارد ذکر شده در تصویر، امکان شروع دوره مشاوره و برنامه ریزی نیست. همچنین در صورت عدم ارائه فیش یا رسید واریز به پشتیبانی، مشمول گارانتی بازگشت وجه نیز نخواهید بود.

لازم به ذکر است که هر داوطلب فقط یک بار می تواند از شرایط گارانتی یا بازگشت وجه یا تغییر مشاور استفاده کند. همچنین به هر شماره کارت بانکی فقط یک بار امکان بازگشت هزینه وجود دارد.

در صورت انصراف شما به دلیل نارضایتی و نیاز به استفاده از شرایط گارانتی ذکر شده، مبلغ مورد نظر سی روز بعد از اعلام انصراف فقط به همان کارت مبدا که از طریق آن هزینه واریز شده است بازگشت داده می شود. پس از اعلام انصراف، بازگشت هزینه تا ۳۰ روز بعد از انصراف به هیچ وجه امکان پذیر نیست و در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، دقیقا ۳۰ روز پس از اعلام انصراف و توقف مشاوره هزینه برگشت داده خواهد شد.

در صورت تمایل شما به تغییر مشاور یا انصراف از مشاوره یا درخواست بازگشت هزینه، لازم است ابتدا درخواست خود را با ذکر دلایل نارضایتی و اثبات خلف وعده به مشاور اعلام نمایید، سپس درخواست خود را از طریق یکی از پیام رسان های واتساپ یا تلگرام یا از طریق شماره تلفن درج شده در بخش تماس با ما سایت مشاوران ۱۰۰ نیز اعلام نمایید تا فرآیند تغییر مشاور یا بازگشت هزینه شما در صورت دارا بودن شرایط پنج گانه اجرا گردد:

☎️ شماره تلفن: ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱

📱 پشتیبانی واتساپ: ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

🆔 آیدی تلگرام: moshaverane100@

در این صفحه منظور از کلمات «شما» و «داوطلب» و «دانش آموز» شخصی است که به عنوان مشتری با مشاور گفتگوی تلفنی یا بصورت چت داشته و مبلغی بابت دریافت مشاوره و برنامه ریزی توسط آن شخص یا به نیابت از آن شخص به حساب بانکی مشاور واریز شده است.

در صورت نارضایتی شما از عملکرد مشاور تحت پنج شرط زیر، هزینه واریزی به حساب بانکی یا شماره کارت بانکی شما بازگشت داده می شود

۱) تا هفت روز پس از ارسال اولین sms توسط شما به شماره پیامک مشاور، در صورت نارضایتی شما از عملکرد مشاور و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور) به شرطی که هنوز هیچ برنامه درسی از مشاور دریافت نکرده باشید، سی روز بعد از اعلام انصراف شما کل هزینه پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد. در این حالت باید انتقادات شما غیرقابل رفع بوده و حتما باید مشاور انتقادات و اعتراضات شما را به جا دانسته و بپذیرند، در غیراینصورت هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه فقط به همان شماره حساب یا شماره کارت بانکی که در ابتدا با آن پرداخت کرده اید بازگشت داده می شود. همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به اختیار خود شماست می توانید در هر زمان با ذکر دلیل موجه و ارائه مدارکی دال بر خلف وعده و کم کاری مشاور فعلی، مشاور خود را نیز تغییر دهید. تشخیص موجه بودن یا غیرموجه بودن دلایل تغییر مشاور و پذیرش یا عدم پذیرش مدارک شما به عهده پشتیبان سایت است.

۲) اما در صورتی که برنامه یک یا چند روز اول را دریافت کرده باشید و یا اگر بیشتر از هفت روز از زمان ارسال اولین پیام یا پیامک شما گذشته باشد در صورت نارضایتی شما از عملکرد ایشان و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور)، با رعایت سایر شروط هزینه مربوط به تعداد روزهای باقی مانده از ماه اول که هنوز برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت نکرده اید به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد و فقط هزینه تعداد روزهایی که برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت کرده اید کسر می گردد. تشخیص به جا بودن انتقادات شما به عهده مشاور است و در صورتی که این انتقادات از دیدگاه مشاور موجه و به جا باشند و ایرادات قابل رفع نباشند، سی روز بعد از اعلام انصراف هزینه مدت باقی مانده به شما برگشت داده می شود. دقت فرمایید که در این حالت برای محاسبه تعداد روزهای برنامه دریافتی و بازگشت هزینه، صرفا دریافت برنامه ملاک بوده و در صورت عدم تمایل دانش آموز به اجرای آن برنامه درسی یا در صورت اجرا نکردن برنامه دریافتی به هر دلیل، مسئولیتی به عهده مشاور نخواهد بود و هزینه مربوط به آن برنامه و تعداد روزهای درج شده در آن تحت هر شرایطی کسر خواهد شد. همچنین دقت فرمایید که انتقادات و ایرادات قابل رفع مشمول بازگشت هزینه نیستند از جمله انتقاد از برنامه درسی مشاور یا نارضایتی از برنامه از جمله مواردی است که از طریق گفتگو با مشاور امکان اصلاح و ویرایش مجدد داشته و مشاور حداکثر یک بار موظف به اصلاح یا ویرایش مجدد برنامه است بنابراین اینگونه انتقادات قابل رفع بوده و مشمول بازگشت هزینه نیست. همچنین برای بازگشت هزینه به دلیل انتقادات غیرقابل رفع، دانش آموز باید مدارکی دال بر کم کاری مشاور و خلف وعده ایشان ارائه دهد و این مدارک به تایید شخص مشاور برسند. بنابراین صرفا اعلام نارضایتی بدون اثبات اهمال کاریِ مشاور یا بدون ارائه مدارک و مستندات کافی مشمول بازگشت هزینه نیست. شما در هر زمان می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین واتساپ و تلگرام یا از طریق تلفن ثابت درج شده در همین صفحه، نظرات یا انتقادات خود را مطرح نمایید. پیشرفت و رضایت شما اولویت اول گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ است.

۳) لازم به ذکر است که ظرفیت پذیرش دانش آموز برای هر مشاور محدود است تا مشاور بتواند وقت کافی برای هر داوطلب در نظر بگیرد. بنابراین در صورت ثبت نام تعداد مشخصی از دانش آموزان، ظرفیت تکمیل شده و امکان ثبت نام تعداد داوطلبان بیشتری برای آن مشاور وجود ندارد. از طرفی مشاورین رتبه برتر گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به طور جدی پیگیر داوطلب های ثبت نام شده می باشند و وقت زیادی بابت برنامه ریزی درسی، مشاوره و پیگیری های منظم برای هر دانش آموز اختصاص می دهند، لذا در صورتی که انصراف شما از ادامه مشاوره به دلایلی غیر از نارضایتی از عملکرد مشاور باشد (به عنوان مثال دلایل شخصی و خانوادگی شما، مشکلات مالی، تغییر رشته، مهاجرت، منصرف شدن از شرکت در کنکور، تغییر مسیر زندگی، بیماری روحی یا ناراحتی جسمی، احساس عدم نیاز به مشاور، مخالفت خانواده، بازگشت به مشاور قبلی، پیدا کردن یک مشاور دیگر، اجبار مدرسه، تغییر برنامه کلاس ها یا برنامه مدرسه یا سایر دلایلی که مشاور ما نقشی در آنها ندارد) با توجه به اینکه ظرفیت مشاور تکمیل شده و یا فرصت دریافت خدمات از سایر متقاضیان یا حداقل از یک دانش آموز دیگر سلب گردیده، بازگشت هزینه شما به این دلایل امکان پذیر نیست و صرفا می توانید مدت باقی مانده از مشاوره و برنامه ریزی را برای بعدا رزرو نگه دارید. لازم به ذکر است که فقط اولین اظهارات شما درباره علت انصراف، معیار ما برای بازگشت یا عدم بازگشت هزینه خواهد بود و بیان هر گونه علت دیگری پس از آن یا کتمان اظهارات اولیه قابل قبول نمی باشد. تنها در صورت اعلام نارضایتی شما از عملکرد مشاور یا نارضایتی شما از برنامه های ایشان و به شرط موجه بودن و غیر قابل رفع بودن انتقادات، هزینه روزهای باقیمانده از ماه اول، سی روز بعد از اعلام انصراف شما به حساب بانکی یا شماره کارت بانکی که از طریق آن پرداخت کرده اید برگشت داده خواهد شد. از طرفی هزینه مشاوره و برنامه ریزی قسط بندی شده و ماه به ماه دریافت می گردد تا در صورت بروز مشکلات شخصی ناخواسته برای شما، اختیار تمدید مشاوره یا انصرف از مشاوره در ماه های بعدی را داشته باشید. همچنین برای بازگشت هزینه، دانش آموز باید مدارکی دال بر کم کاری مشاور و خلف وعده ایشان ارائه دهد و این مدارک به تایید شخص مشاور برسند. بنابراین صرفا اعلام نارضایتی بدون اثبات اهمال کاریِ مشاور یا بدون ارائه مدارک و مستندات کافی مشمول بازگشت هزینه نیست.

۴) پس از پایان دوره مشاوره و یا پس از دریافت کلیه برنامه های هفتگی مربوط به مدت زمانی که هزینه آن را پرداخت کرده اید، امکان بازگشت وجه نیست و به درخواست های بازگشت هزینه پس از پایان مدت مشاوره رسیدگی نخواهد شد. بنابراین هرگونه درخواست انصراف یا بازگشت وجه باید قبل از پایان دوره مشاوره (حداکثر تا ۳۰ روز پس از واریز هزینه) توسط شما اعلام شود.

۵) در صورتی که دانش آموز یا داوطلب از نظر جنسیت (آقا – خانم) با مشاور یکسان نباشند، به عنوان مثال دانش آموز آقا بوده و مشاور خانم باشد یا بالعکس، دانش آموز موظف است طی ارتباط با مشاور از طریق تماس تلفنی و چت و پیامک، ضمن حفظ احترام کلیه شئونات اسلامی و اخلاقی را رعایت کرده و هرگز وارد حریم خصوصی زندگی شخصی یا مسائل خانوادگی مشاور نشود. در صورت عدم رعایت این مورد از طرف دانش آموز یا داوطلب یا بیان صحبت های خارج از بحث مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی یا عدم حفظ حریم ها یا ارسال پیام های خارج از عرف، فرآیند مشاوره و برنامه ریزی بلافاصله متوقف خواهد شد و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد و در اینگونه موارد داوطلب هیچ حق اعتراضی نخواهد داشت. تشخیص نقض حریم شخصی یا عدم رعایت موارد ذکر شده به عهده مشاور است. همچنین در صورت عدم حفظ شئونات یا بی احترامی از طرف مشتری یا دانش آموز به پشتیبانی یا به هر کدام از اعضای گروه مشاوران ۱۰۰ فرآیند مشاوره و برنامه ریزی بلافاصله متوقف خواهد شد و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

واریز هزینه توسط شما به حساب بانکی یا شماره کارت بانکی مشاور، به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط ذکر شده در سایت مشاوران ۱۰۰ و موافقت شما با این قوانین و شرایط می باشد. مسئولیت عدم مطالعه یا عدم آگاهی از قوانین و شرایط ذکر شده در این صفحه به عهده دانش آموز (داوطلب) می باشد. قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه، حتما کلیه شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه را مطالعه کنید و در صورت اطمینان کامل ثبت نام کنید. عدم آگاهی شما از این شرایط و قوانین یا عدم مطالعه آنها مانع اجرای قوانین و شرایط نخواهد بود.

لازم به ذکر است که دانش آموز و داوطلب تحت هیچ شرایطی نباید مبلغ اضافی بابت خرید محصولات یا بابت خدمات دیگری غیر از برنامه ریزی و مشاوره درسی به حساب مشاور واریز نماید، در غیراینصورت مدیر گروه مشاوران ۱۰۰ و مالک سایت مشاوران ۱۰۰ هیچ گونه مسئولیتی در قبال اینگونه واریزی ها نخواهد داشد. گروه مشاوران ۱۰۰ بجز مشاوره درسی و برنامه ریزی درسی برای دوره متوسطه و کنکور سراسری، هیچگونه خدمات دیگری ندارد و هیچگونه فروش فایل یا کالای فیزیکی نیز ندارد. بنابراین از هرگونه واریز وجه بابت خرید کتاب یا خرید جزوه یا خرید فیلم آموزشی یا تدریس یا شرکت در کلاس آنلاین یا حضوری یا هر مورد دیگری بجز مشاوره و برنامه ریزی درسی غیرحضوری خودداری فرمایید زیرا مشاوران ۱۰۰ مسئولیتی در قبال اینگونه واریزی ها از طرف دانش اموز به حساب بانکی مشاور نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مشاوران ۱۰۰ هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

📞 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره عملکرد ایشان از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ داخلی ۳ (واحد نظارت بر عملکرد مشاوران) اعلام فرمایید. همچنین از طریق فرم نظرسنجی زیر نیز می توانید نظرات خود را ارسال نمایید:

برای شرکت در نظرسنجی اینجا کلیک کنید

لطفا پس از صحبت با مشاور و شروع فرآیند برنامه ریزی و مشاوره، با تکمیل فرم نظرسنجی زیر و ارسال آن ما را از پیشنهادات، انتقادات و نظرات ارزشمندتان مطلع نمایید:

 • در هر یک از موارد زیر، چه نمره ای به عملکرد مشاور می دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ نظر


 1. سلام آقای کریمی پور واقعا خیلی خوب هستن هر روز پیگیر میشن و خیلی خوب مشاوره میدن

 2. سارا ابولپور

  اقای کریمی پور مشاوری باتجربه است به طوری که در هر دوره زمانی و در هر شرایطی میتوانند تشخیص بدهند که دانش اموز چه مشکلی دارد و بهترین راه را پیشنهاد میکند و من در این مورد خیلی راضی هستم و نکته مهمتر این هست که دانش کافی ایشون باعث شده بدون هیچ نگرانی و اضطرابی و با اطمینان خاطر مسیر پیش رو را طی کنم چون مطمئنم بهترین مسیر هست

 3. حسین شهبازی

  با سلام خیلی خوشحال بودم یک ماه حدودا در کنارشون بودم برنامه هایی ک دادن واقعا خوب بود و مشکلی هم نبود الحمدلله

 4. میلاد رضایی

  سلام خسته نباشید، سریع ترین روش برای رزرو ایشون کدوم روش هست؟

  • مشاوران 100

   سلام وقت بخیر اطلاعات زیر رو در قالب یک sms به شماره پیامک ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید:
   ۱- نام و نام خانوادگیتون:
   ۲- پایه و رشته تحصیلیتون:
   ۳- نام مشاور مورد نظرتون:
   ۴- برای چند ماه مشاور و برنامه ریزی می خواهید:

 5. محمد مهدی عسکری

  سلام پیگیری ایشون خوب بوده و از عملکرد و پیگیریشون نسبت به خودم راضی هستم

 6. ببخشید آقای کریمی پور مشاوره کوتاه مدتم میدن؟ (۲ الی ۳ ماهه)

  • مشاوران 100

   سلام وقت بخیر یک ماه و یا بیشتر بلندمدت محسوب میشه
   برای ارتباط با مشاور و دریافت مشاوره از ایشون اطلاعات زیر رو به شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ پیامک کنید تا با شما تماس بگیرند:

   ۱- نام و نام خانوادگی
   ۲- پایه و رشته تحصیلی
   ۳- مدت زمانی که مشاوره و برنامه ریزی میخواهید

 7. محمد رحمتی

  سلام
  آقای کریمی پور به پایه متوسطه اول مشاوره میدن؟

  • مشاوران 100

   سلام آقای رحمتی. خیر، ایشون مشاور کلاس دهم یازدهم دوازدهم و کنکور تجربی هستند.
   برای پایه هفتم تا نهم هم مشاور جداگانه داریم. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ تماس بگیرید.

 8. سلام من دانش آموز پایه دهم هستم و از درصدا آقای کریمی پور خیلی لذت بردم

 9. هانیه سازواری

  سلام. عالی هستن واقعا

 10. علی نجفی

  سلام ایشون بی نظیرند و بسیار دلسوز و مسئولیت پذیر ان شاء الله همینجوری ب کارشون ادامه بدن

 11. حمیرا صالحی

  سلام اقای کریمی پور واقعا عالی هستن از هر نظردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *