اساتید سایت مشاوران 100 آفبا تخفیف بهترین دی وی دی های کنکور فیلم کنکوری

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

مشاوره کنکور تجربی – تلفن: ۰۲۱۲۸۴۲۴۰۲۴ معرفی بهترین مشاور تحصیلی کنکور

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

اگه به دنبال پیدا کردن یک مشاور کنکور خوب و مناسب هستید و نیاز به مشاوره کنکور دارید، مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ را حتما تا پایان مطالعه کنید تا وقت و هزینه خود را با انتخاب یک مشاور نامناسب هدر ندهید. ضمنا هر کجای ایران که هستید برای ارتباط با رتبه های برتر کنکور جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت، جهت دریافت مشاوره کوتاه مدت و پاسخ به سوالات موردی، جهت اطلاع از هزینه ها و یا سایر موارد از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

  تلفن شبانه روزی: ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱

پیامک ارتباطی:  ۱۰۰۰۲۱۲۸۴۲۴۰۲۴

 تلگرام:  moshaverane100_register@

 

اعضای گروه مشاوران ۱۰۰ :

مشاور (رتبه برتر)اطلاعات تماس
امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران پیامک:  10002030405067  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی پیامک:  10002030405065  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
رسول کریمی پور رتبه 38 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی پیامک:  10002030405063  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل پیامک:  10002030405068  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
یاسمین حق گویان جهرمی رتبه 870 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دندانپزشکی شیراز پیامک:  10002030405062  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی

مشاوران ما دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا هستند و در این زمینه تجربه دارند. قبل از پرداخت هرگونه هزینه شما مستقیما با مشاور مورد نظر خود صحبت خواهید کرد و نهایتا در صورت توافق، قبل از شروع مشاوره اصلی هزینه اعلام شده را پرداخت می نمایید. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

 

نحوه ارتباط با مشاورین رتبه برتر:

روش اول: شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن شبانه روزی ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره، برنامه ریزی یا سوالات خود را به صورت پیام صوتی بیان کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد. ضمنا فراموش نکنید که پس از شنیدن صدای بوق و گذاشتن پیام صوتی خود، حتما در پایان کلید ۱ را فشار دهید تا پیام ضبط شده شما برای مشاور ارسال گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید متن درخواست یا سوال خود را مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا ذکر شده ارسال نمایید. متن پیام و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان به سوال یا درخواست شما پاسخ خواهند داد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه مشاوران ۱۰۰) می توانید سوال یا درخواست مشاوره خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_register@ ارسال کنید. متن پیام شما در تلگرام مستقیما برای مشاور مورد نظرتان ارسال خواهد شد و ایشان پس از بررسی به شما پاسخ خواهند داد.

 

روش کار و شرایط مشاوره:

علاوه بر مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت، در صورتی که سوالات کوتاه یا نیاز به مشاوره کوتاه مدت در زمینه های خاصی از جمله روش مطالعه درس ها منابع کمک درسی تحلیل و ارزیابی آزمون های آزمایشی پیشرفت در آزمون ها و افزایش تراز – برنامه ریزی – خلاصه نویسی – مرور مطالب درسی – تست زنی – جمع بندیراهکارهای لازم برای پیشرفت تحصیلی – مشاوره انگیزشی و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه – انتخاب رشتهکنکور مجدد و یا سوالاتی درباره سایر موارد مشابه دارید میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی فوق، مشاوره کوتاه مدت رزرو کنید و مدت زمان مورد نیاز خود را برای دریافت مشاوره نیز ذکر کنید. یکی از رتبه های برتر کنکور در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و به درخواست مشاوره شما پاسخ خواهند داد.

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

 

هزینه مشاوره کوتاه مدت و بلند مدت:

قبل از پرداخت هزینه، مشاور مورد نظر با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد. طی همین تماس تلفنی، هزینه برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت یا کوتاه مدت به شما اعلام خواهد شد. در صورت اعلام موافقت شما با شرایط و هزینه اعلام شده، پس از پرداخت هزینه، مشاوره شما آغاز خواهد شد.

 

چه کسانی نیاز به مشاور دارند؟

ببینید دوستان، یک داوطلب کنکور، به عنوان مثال کنکور تجربی، باید حدود ۴۷۰۰ صفحه فقط کتاب درسی بخونه و علاوه بر اینها برای هر درس حداقل یک کتاب کمک درسی و تست داشته باشه و بر بیشتر این مطالب درسی مسلط باشه تا بتونه سر جلسه کنکور در حدود ۴ ساعت بهتر از سایر رقبا ظاهر بشه. اگه کسی میخواد رشته هایی مثل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و … در یک دانشگاه دولتی معتبر قبول بشه باید بتونه حداقل از ۹۸ درصد رقیب هاش جلو بیفته. این درصد رو با توجه به ظرفیت پذیرش این رشته ها عرض می کنیم. مشاوره تحصیلی کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی خوب که خودش این راه رو رفته باشه و تجربه و علم به روز مشاوره کنکور رو داشته باشه خیلی میتونه به شما کمک کنه.مشاوره کنکور - مشاور تحصیلی کنکور

برای کنکور، صرفا تلاش زیاد و کمیت ساعات مطالعه تضمین کننده موفقیت نیست، هر چند لازم هست ولی کافی نیست، چون کیفیت مطالعه و برنامه ریزی و مشاوره کنکور درست و اصولی هم مهمه. فقط زیاد درس خواندن کافی نیست، دقیقا مثل رانندگی تنها که کافی نیست بیایید فقط با سرعت رانندگی کنید تا به مقصدتون برسید. اگر جاده رو اشتباه برید به مقصد نمی‌ رسید اگر بخواهید مرتبا مسیر رو عوض کنید، نتیجش رسیدن به مقصد نیست، نتیجه استرس و آشفتگیه.

راه حل اینه که از ریل خارج نشید. ریل کنکوری ها همون برنامه داشتن هست. گاهی دانش‌آموز تلاش میکنه اما در مسیر نادرست! اشکال کار خودتون رو پیدا کنید یا از یک مشاور تحصیلی ماهر برای مشاوره کنکور استفاده کنید که بهتون کمک کنه. آیا در انتخاب برنامه مشکل داشتید یا منابع یا روش مطالعه شما اشتباه بوده؟ یا ده ها دلیل دیگه. با خودتون صادق باشید و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنید.

شنا کردن برای نجات پیدا کردن خیلی فرق داره با دست و پا زدن بیخودی. نتیجه درس خواندن با برنامه اصولی و مشاوره صحیح هم خیلی فرق داره با نتیجه درس خواندن زیاد اما بدون برنامه ریزی اصولی.

 

تاثیر مشاوره کنکور در رتبه و قبولی

مشاوره کنکور صرفا معرفی منابع و تحلیل و مقایسه کتاب ها و مسائل اینجوری نیست، منابع مطالعاتی که رتبه های تک رقمی کشور برای کنکور استفاده کردن بعضا با منابع مطالعاتی رتبه های نجومی کنکور یکسان و مشترک بوده، پس چرا یکیشون رتبه تک رقمی میاره و میشه یکی از نفرات برتر کنکور سراسری ولی اون یکی رتبه ۶ رقمی؟! رتبه تک رقمی هم کیفیت و هم کمیت مطالعه اش بالاتر بوده و قطعا برنامه ریزی بهتری برای درس خوندن داشته، اصول تست زدن چه در منزل و چه سر جلسه آزمون های آزمایشی رو بلد بوده، برنامه مرور مناسبی داشته، تکنیک های لازم سر جلسه آزمون رو خوب اجرا کرده و سایر اصولی که مشاوران محترم در مشاوره کنکور توصیه میکنن رو خوب اجرا کرده.

 

مشاوره کنکور مانع اشتباهات جبران ناپذیر

روش درس خوندن برای کنکور که باید درست و اصولی باشه. شما وقتی حدود یک سال یعنی ۳۰۰ و خورده ای روز قراره برای کنکور درس بخونید، اگه یک اشتباه کوچک داشته باشید هرچند خیلی کوچک هم باشه و از نظر شما کم اهمیت باشه، اما وقتی همین اشتباه رو ۳۰۰ روز یعنی ۳۰۰ بار تکرار کنید یه نتیجه بزرگ بهتون میده و اگه این نتیجه بزرگ یه نتیجه بد و منفی بزرگ باشه بهتون خیلی ضربه میزنه.

سالی که کنکور دارید سال آزمون و خطا کردن نیست. باید اصولی درس بخونید، روش هاتون صحیح باشه و در مسیر درست حرکت کنید تا به اون رتبه و رشته ای که میخواهید برسید. اگر خودتون این اصول و راه و روش ها رو نمیدونید بهتره از مشاوره کنکور استفاده کنید و یک مشاور حرفه ای داشته باشید. اگر واقعا خودتون این اصول رو بلد نیستید، یا نیاز به کسی دارید که پیگیر کار شما باشه و بر اجرای این اصول توسط شما نظارت داشته باشه یا ایرادات و نواقص کار رو بهتون یادآوری کنه حتما مشاور بگیرید.

 

ویژگی های یک مشاور کنکور و راهنمای انتخاب مشاور خوب

ترجیحا مشاوری انتخاب کنید که خودش مسیر کنکور رو با موفقیت طی کرده باشه و رتبه خوبی آورده باشه اما مهم تر از اون باید با اصول صحیح مشاوره کنکور آشنا باشه، پیگیر برنامه مطالعاتی شما باشه و به طور پیوسته روی روند اجرای برنامه و درس خوندن شما نظارت داشته باشه، بتونه در شما انگیزه واسه مطالعه بیشتر و بهتر ایجاد کنه، بتونه به سوالاتی که در ذهن شما درباره مسائل مختلف مرتبط با درس و مدرسه و کنکور هست جواب بده و اطلاعات کاملی داشته باشه، با منابع به روز و مناسب کمک درسی مخصوص کنکور آشنایی داشته باشه و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس رو با توجه به شرایط شما بهتون معرفی کنه، مشاور باید ببینه آیا در درس خاصی نیاز به کلاس کنکور یا تهیه بهترین فیلم های آموزشی و دی وی دی های کنکور دارید یا نه که وقت و هزینه تون رو بیخودی تلف نکنید.

یک مشاور کنکور خوب باید اصولی رو که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید بهتون یاد بده و بر اجرای این کارها نظارت داشته باشه، مثل تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون ها، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

یک مشاوره کنکور باید روش های درست درس خوندن و روش مطالعه درس های مختلف اختصاصی و عمومی رو بهتون یاد بده و اینجاست که اگه کسی خودش در این رشته موفق شده باشه و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشه بهتر میتونه در این زمینه به شما کمک کنه. مشاور کنکور باید شرایط مناسب مطالعه، ساعت مناسب خوندن هر درس، برنامه مرور کوتاه و بلند مدت هر درس، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی مطالب هر درس، تکنیک های مرور و ابزار های مرور، خلاصه نویسی درست برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه های اون درس، قسمت های ترکیبی درس های مختلف، موضوعی و درس به درس و ترکیبی خوندن و … رو به شما یاد بده و بر عملکرد شما نظارت و پیگیری داشته باشه.

مشاور کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و هر رشته ای که باشه باید بتونه متناسب با شرایط شما و با اطلاع کامل از همه شرایطتتون در برنامه ریزی هفتگی به شما کمک کنه. ساعت مطالعه لازم برای هر درس و هر مبحث خاص از هر درس، تعادل مطالعه تستی و تشریحی، تعادل عمومی و اختصاصی، اهمیت مباحث مختلف مخصوصا اگر وقت کمی دارید، مباحث پیش نیاز در درس های پایه و پیش دانشگاهی و جزئیات ریزی که لازم هست رو به شما بگه و در همه این زمینه ها پاسخگوی سوالات مشاوره ای شما و پیگیر کار شما باشه.

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید  

مشاور (رتبه برتر)اطلاعات تماس
امیرحسین پارسائی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 7 کنکور تجربی دانشجوی پزشکی تهران پیامک:  10002030405067  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
احمدی حسنی رتبه 12 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی پیامک:  10002030405065  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
رسول کریمی پور رتبه 38 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی پیامک:  10002030405063  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
ابوالفضل گوکلنی - عضو گروه مشاوران 100 رتبه 111 کنکور تجربی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه بابل پیامک:  10002030405068  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی
یاسمین حق گویان جهرمی رتبه 870 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دندانپزشکی شیراز پیامک:  10002030405062  تلفن: 28424024-021مشاهده کارت دانشجویی

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن شبانه روزی ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره، برنامه ریزی یا سوالات خود را به صورت پیام صوتی بیان کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد. ضمنا فراموش نکنید که پس از شنیدن صدای بوق و گذاشتن پیام صوتی خود، حتما در پایان کلید ۱ را فشار دهید تا پیام ضبط شده شما برای مشاور ارسال گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید متن درخواست یا سوال خود را مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا ذکر شده ارسال نمایید. متن پیام و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان به سوال یا درخواست شما پاسخ خواهند داد. هزینه مشاوره نیز به شما اعلام خواهد شد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه مشاوران ۱۰۰) می توانید سوال یا درخواست مشاوره خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_register@ ارسال کنید. متن پیام شما در تلگرام مستقیما برای مشاور مورد نظرتان ارسال خواهد شد و ایشان پس از بررسی به شما پاسخ خواهند داد.

 

سوالات درسی خود را در گروه مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

۲۶ نظر

 1. با سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و به مشاور و برنامه ریز دقیق نیاز دارم اما با توجه به این که وضعیت مالی خوبی ندارم و نمیخوام به خانوادم فشار بیارم آیا شما به صورت قسطی هم کار میکنیدیا این که هزینه کمتری بگیرید

 2. با سلام و عرض ادب
  ۳ سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
  ۱-میخواستم بدونم اگه امسال شبانه قبول شدم میتونم سال بعد کنکور بدم اینم بگم که مشکل سربازی ندارم
  ۲-ایا درسته میگن کنکور ۹۸ به ۲ صورت برگزار میشه یکی برای داوطلبین که قبل ۹۷ دیپلم گرفتن و یکی برای داوطلبین که بعد از سال ۹۷ دیپلم گرفتن
  ۳-شرایط سوابق تحصیلی برای کنکور ۹۸ به چه شکل خواهد بود تاثیر به صورت مثبت خواهد بود یا تاثیر قطعی
  با تشکر

 3. سلام .من رشته ی دبیرستانم مدیریت خانواده است و پیش دانشگاهی ندارم .آیا میتونم امتحان کنکور بدم و در یک دانشگاه دولتی ادامه تحصیل بدم .لطفا جواب بدین .

  • سلام کنکور چه رشته ای؟ اگر منظورتون کنکور سراسری تجربی ریاضی یا انسانی باشه نمیشه چون باید حداقل مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم داشته باشید.

 4. سلام ایا میشه بدون داشتن مشاور برای کنکور برنامه ریزی کرد؟

  • سلام، بله اگر خودتون اصول برنامه ریزی رو بلد باشید، منابع کمک آموزشی مناسب رو بشناسید، روش مطالعه همه درس ها، تکنیک های تست زنی در منزل و در جلسه آزمون، روش ها و تکنیک های خلاصه نویسی، مرور، جمع بندی و … رو کامل بلد باشید و نیاز به هیچ راهنمایی نداشته باشید و البته نیاز به هیچ نظارت و پیگیری از طرف شخص دیگری نداشته باشید و هیچ مشاوره انگیزشی و … هم نیاز نداشته باشید و همیشه ساعت مطالعتون بالا باشه میتونید بدون مشاورکنکور هم موفق باشید.

 5. سلام ممنون از مطالب مفیدی که گذاشتید اگه امکان داره منابع کمک درسی نظام جدید دهم تجربی هم معرفی کنید و یه سوال آیا برای دهم تجربی هم مشاور درسی دارین یا فقط واسه کنکوری ها؟

 6. سلام من ب مشاور نیازمندم مشاوری میخوام که تا کنکور همیشه راهنماییم کنه به سوالاتم جواب بده و پیگیر کارم باشه ولی راستش هزینه مشاوره هم ندارم شما مشاور برتر کنکور سراغ دارین که رایگان کار کنه و کارش خوب باشه؟

 7. سلام وقتتون بخیر من یه مشاوره تحصیلی نیاز دارم برای انتخاب رشته نهم به دهم دبیرستان نمیدونم برم تجربی یا انسانی یا ریاضی میتونید راهنماییم کنید؟ متشکرم

  • سلام، برای مشاوره انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان با شماره درج شده در قسمت “تماس با ما” سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید.

 8. سلام مشاوره تلفنی در زمینه ازدواج هم دارید؟

 9. سلام یه سوال برام پیش اومده ممنونم اگر جواب بدین آیا واسه قبولی پزشکی حتما به مشاوره ی تحصیلی کنکور نیازه؟ اگه مشاور درسی نداشته باشم نمیتونم کنکور قبول بشم؟؟ تا حالا کسی بوده بدون مشاور تحصیلی کنکور تجربی رتبه خوب آورده باشه؟

  • سلام، بله کسانی هم بودن که بدون داشتن مشاور تحصیلی رتبه خوبی آوردن. اگه خودتون اطلاعاتی رو که لازمه داشته باشید و کارهایی رو که در این نوشته به عنوان وظایف یک مشاور تحصیلی گفته شده بتونید خودتون بدون راهنمایی و بدون نظارت و پیگیری از طرف مشاور انجام بدین میتونید موفق باشید. در غیر اینصورت بهتره یک مشاور کنکور باتجربه داشته باشید.

 10. کسی که بره رشته روانشناسی بهتره یا مشاوره؟

 11. سلام
  شما مشاوره تلفنی تحصیلی هم دارید یا فقط مشاوره حضوری هست؟

 12. سلام من دانش آموز تجربی هستم سال آینده کنکور دارم میخواستم برم قلم چی ثبت نام کنم اونجا خودشون بهمون مشاوره کنکور میدن؟ یا باید مشاور تحصیلی جدا بگیریم؟ و آیا بابت مشاوره هم پول جدا میگیرن یا همین پولی که واسه آزمون میدیم همونه

  • سلام، قلم چی به شما و چند نفر دیگه یک پیشتیبان مشترک میده، نه مشاور کنکور. پشتیبان معمولا دو هفته یک بار در فاصله بین آزمون ها با شما تماس کوتاهی میگیره و ساعت و محل برگزاری آزمون رو اطلاع میده و اگه سوالی داشته باشید در حد اطلاعاتش جواب میده. کیفیت عملکرد و پیگیری پشتیبان ها با هم یکسان نیست اما در کل وظایف پشتیبان قلم چی با وظایف مشاوره تخصصی کنکور فرق داره و نباید به اندازه یک مشاور شخصی ازش انتظار داشت چون به هر حال فقط دو هفته یک بار یک تماس کوتاه با شما میگیره.

 13. سلام وقت بخیر من مشاور کنکور تجربی میخواستم باید چطور اقدام کنم؟ میشه راهنمایی کنید

اگر سوال یا نظری دارید بنویسید

ایمیل و شماره تلگرام برای دیگران نمایش داده نمی شود

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.