مشاوره کنکور تلفنی + برنامه ریزی بهترین مشاور کنکور و رتبه های برتر کنکور

اگه در جستجوی پیگیرترین و بهترین مشاور کنکور برای حداقل یک ماه یا مدت طولانی‌تری هستید و به یک برنامه درسی خوب برای کنکور همراه با مشاوره کنکور بلند مدت نیاز دارید، حتما مطالب این صفحه از وب‌سایت مشاوران ۱۰۰ را مطالعه کنید و ویدیویی که در ادامه قرار داده شده را مشاهده نمایید تا وقت و هزینه خود را با انتخاب یک مشاور نامعتبر هدر ندهید.

ضمنا هر کجای ایران که هستید برای ارتباط با رتبه‌های برتر کنکور جهت دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت (برای مدت حداقل یک ماه یا بیشتر) و همچنین برای اطلاع از شرایط و هزینه ماهانه مشاوره کنکور از راه‌های ارتباطی زیر و از طریق بخش نظرات انتهای همین صفحه پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

📩 شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
🆔 آیدی پیام رسان: moshaverane100
📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، بله، سروش، آی‌گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
☎️ تلفن ثبت‌نام: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (رایگان نیست)
لطفا فقط برای ثبت نام ماهانه یا سالانه تماس بگیرید.

هزینه ماهانه توسط مشاور به شما اعلام می‌شود.

اسامی تعدادی از مشاوران رتبه برتر کنکور را که در حال حاضر ظرفیت خالی برای پذیرش داوطلب جدید دارند در اینجا می‌توانید مشاهده کنید:
مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات
قبل از مطالعه ادامه این متن، جهت آشنایی بیشتر با خدمات مشاوران ۱۰۰ حتما ویدیو زیر را مشاهده کنید. برای شروع پخش ویدیو روی دکمه پخش فیلم ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:
اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و با اصول مشاوره تحصیلی کنکور و برنامه ریزی درسی برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا هستند و در این زمینه تجربه دارند. شما می‌توانید مشاور خود را از لیست بالا انتخاب کنید و یا جهت انتخاب مشاور از طریق روش‌های ارتباطی ذکر شده درخواست خود را ارسال کنید.
قبل از پرداخت هزینه مشاوره کنکور، مستقیما با مشاور مورد نظر خود (که رتبه برتر کنکور است) صحبت خواهید کرد و نهایتا در صورت توافق، قبل از شروع دوره اصلی مشاوره و برنامه ریزی کنکور، هزینه اعلام شده را به حساب بانکی یا شماره کارت خود مشاور واریز می نمایید. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

 

روش دریافت مشاوره بلندمدت و برنامه‌ریزی درسی

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

📞 روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، می‌توانید درخواست خود را در زمینه مشاوره ماهانه و برنامه‌ریزی بلند مدت (حداقل برای مدت یک ماه یا بیشتر) از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ یا ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ به مسئول ثبت‌نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

تلفن مشاوران ۱۰۰ آیدی پیام رسان روبیکا مشاوران 100 شبکه اجتماعی صد moshaverane100

روش دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شماست و می توانید بین روش های مختلف یعنی مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره آنلاین تحصیلی (مشاوره تحصیلی در تلگرام یا روبیکا یا سایر برنامه‌ها)، ارسال پیامک و … روش یا روش های دلخواه خود را انتخاب کنید و از این طریق با مشاور و برنامه ریز کنکور همیشه در ارتباط باشید.

 

خدمات و شرایط برنامه ریزی و مشاوره

بلافاصله پس از ثبت نام در طرح مشاوره و برنامه ریزی بلندمدت، دوره مشاوره خصوصی کنکور برای شما آغاز خواهد شد و طی این مدت مشاور ما در زمینه های مختلفی به شما کمک خواهد کرد و پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

خدمات برنامه ریزی تیم مشاوران 100 بهترین موسسه مشاوره کنکور تهران وظایف مشاور تحصیلی کنکور نکات مشاوره ای درسی ده مشاور برتر

از جمله خدمات ارائه شده توسط مشاوران گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ که در ویدیو بالا نیز ذکر گردیدند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

📆 ارائه برنامه درسی منظم و شخصی سازی شده بر اساس شرایط و وضعیت شما،

📑 پیگیری، کنترل عملکرد و گرفتن گزارش کار مداوم (گزارش مطالعه) از شما،

📈 تحلیل کارنامه آزمون های آزمایشی شما و راه های افزایش تراز،

😍 مشاوره انگیزشی کنکور و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه شما،

📚 معرفی منابع کمک درسی برای هر درس،

📖 آموزش روش مطالعه هر درس با جزئیات کامل،

⬆️ بالا بردن کیفیت مطالعه شما،

🎯 هدف گذاری های کوتاه و بلند مدت بر اساس وضعیت فعلی شما،

⚖️ ایجاد تعادل مطالعه بین درس های مختلف،

📝 تعادل مطالعه تشریحی و تستی،

✏️ روش های تست زنی در منزل و در جلسه آزمون،

🕔 آموزش مدیریت زمان، پیشرفت در آزمون های آزمایشی و ارزیابی آزمون

✍️ آموزش روش خلاصه نویسی هر درس،

📘 روش مرور مطالب هر درس،

⏱ روش درس خواندن در ایام خاص مثل روش مطالعه در ماه رمضان، تابستان، عید نوروز، آزمون های مبحثی، دوران جمع بندی کنکور و …

😢 کمک به حل برخی از مشکلات خاص شما از جمله وسواس مطالعاتی و کند خوانی، تنظیم خواب و یا خواب آلودگی حین مطالعه، عدم تمرکز حواس، رفع استرس کنکور و …

📞 تماس با اولیا در صورت تمایل دانش آموز

❓ جواب دادن به کلیه سوالات و ابهامات شما در زمینه مشاوره درسی کنکور

☎️ امکان گفتگو و توافق با مشاور یک جلسه قبل از پرداخت هزینه ماهانه

💳 قسط بندی ماهانه و قابلیت کاهش هزینه با کاهش خدمات و بالعکس (بصورت توافقی)

➡️ امکان بازگشت هزینه در صورت نارضایتی شما طبق قوانین سایت

🧕🏻👨‍🏫 امکان انتخاب مشاور کنکور خانم یا آقا به اختیار دانش آموز (در صورت وجود ظرفیت خالی)

روش درس خواندن برای کنکور باید درست و اصولی و طبق برنامه ریزی دقیق درسی باشد. برای موفقیت در کنکور، حداقل یک سال (۳۶۵ روز) تلاش می کنید. اگر حتی یک اشتباه کوچک در مسیر درس خواندن شما وجود داشته باشد، این اشتباه تا روز برگزاری کنکور ۳۶۵ بار تکرار می شود. تکرار هر روز یک اشتباه کوچک، نهایتا یک نتیجه بزرگ و منفی به همراه خواهد داشت.

به همین دلیل است که اکثر داوطلبان کنکور پیشرفتی در آزمون های آزمایشی ندارند و چندین سال پشت کنکور می مانند و از ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود باز می مانند. عمل به توصیه های یک مشاور کنکور خوب و دلسوز که تجربه موفقیت در کنکور را داشته مانع تکرار این اشتباهات و مانع اتلاف وقت شما خواهد شد.

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارید. به ویژه در چند سال اخیر با افزایش چشمگیر تعداد داوطلبان کنکور و سخت تر شدن سوالات، رقابت برای قبولی در کنکور سنگین تر شده و اهمیت داشتن بهترین مشاور کنکور به منظور برطرف کردن اشتباهات و قرار گرفتن در مسیر درست مطالعه افزایش یافته است.

مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست دلسوز شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود و با ارائه خدمات مشاوره تضمینی کنکور به شما کمک خواهند کرد در مسیر درست تلاش کنید و بعدها افسوس نخورید.

 

نتایج و تضمین رضایت شما

بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته های پرمتقاضی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دانشگاه فرهنگیان و … در کنکور سال های گذشته نشان دهنده کیفیت عملکرد تیم مشاوران ۱۰۰ می باشد.

در ویدیو زیر می توانید کارنامه کنکور تعدادی از داوطلبانی که از خدمات  مشاوران ۱۰۰ استفاده کرده و در رشته های پرمتقاضی دانشگاه های دولتی پذیرفته شده اند را مشاهده کنید. برای شروع پخش ویدیو روی دکمه پخش فیلم ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود این ویدیو

از آنجا که اولویت اول مشاوران ۱۰۰ حفظ رضایت دانش آموزان و داوطلبان کنکور است، در طول دوره مشاوره هر زمان که نظر، انتقاد یا پیشنهادی درباره عملکرد مشاور خود داشته باشید، می‌توانید از طریق شماره تلفن ثابت مشاوران ۱۰۰ (داخلی ۳) اطلاع دهید تا در همان روز رسیدگی شود. علاوه بر این، ما به طور منظم از دانش آموزانمان نظرسنجی می کنیم تا از پیشرفت تحصیلی و رضایت ایشان اطمینان پیدا کنیم.

در ویدیو و تصاویر زیر می توانید نمونه نظرات تعدادی از دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ را مشاهده کنید. برای شروع پخش ویدیو روی دکمه پخش فیلم ▶️ در وسط تصویر زیر کلیک کنید:

تصاویر زیر نمونه هایی از اسکرین شات نظرات دانش آموزان مشاوران ۱۰۰ می باشند:

 

بازگشت هزینه مشاوره در صورت نارضایتی شما

گروه مشاوران ۱۰۰ سه مزیت ویژه به شرح زیر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور در نظر گرفته است:

☎️ یک جلسه امکان گفتگو و توافق با مشاور قبل از پرداخت هزینه ماهانه مشاوره

💳 قسط بندی ماهانه و قابلیت کاهش هزینه با کاهش خدمات و بالعکس (بصورت توافقی)

➡️ امکان بازگشت هزینه در صورت نارضایتی شما طبق قوانین سایت

بدون شک بهترین گروه مشاوره کنکور گروهی است که در کنار کیفیت بالای خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور، جلب رضایت دانش آموزان و داوطلبان را نیز در اولویت قرار داده و شرایط گارانتی قابل قبولی داشته باشد. ما در مجموعه مشاوران ۱۰۰ علاوه بر اینکه مشاور کنکور با قیمت مناسب به شما معرفی می کنیم، این امکان را نیز فراهم کرده ایم که قبل از پرداخت هرگونه هزینه ای، دانش آموز و مشاور یک جلسه مستقیما با یکدیگر صحبت کنند تا توافق های لازم صورت گیرد و ابهامات قبل از شروع مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت رفع گردد. همچنین هزینه ماهانه مشاوره کنکور و برنامه ریزی کاملا منصفانه بوده و به صورت قسط بندی شده ماه به ماه دریافت می گردد. با این وجود جهت اطمینان خاطر شما شرایط گارانتی و بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را نیز در نظر گرفته ایم که جزئیات آن را در صفحه قوانین سایت مشاوران ۱۰۰ می توانید مشاهده کنید.

هزینه مشاوره تحصیلی کنکور هزینه مشاوره کنکور ارزان قیمت مشاوره کنکور تضمینی بهترین مشاور کنکور ایران مشاوران برتر تهران

 

هزینه مشاوره تحصیلی کنکور چقدر است؟

اگر از شما سوال شود که قیمت یک سال از عمرتان، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر است، پاسخ شما چه مبلغی خواهد بود؟ قطعا یک سال از عمر شما آنقدر با ارزش است که غیرقابل قیمت گذاری خواهد بود. نرخ مشاوره تحصیلی کنکور در برابر قیمت یک سال از عمر شما بسیار ناچیز است.

هزینه کردن برای مشاوره ی کنکور و پیشرفت تحصیلی بزرگ ترین سرمایه گذاری برای آینده شماست زیرا قیمت مشاوره تحصیلی کنکور در برابر ارزش آن و دستاوردهایی که در آینده برای شما خواهد داشت بسیار ناچیز است.

با داشتن یک مشاور کنکور خوب و دلسوز و استفاده از تجربیات ایشان، حتی اگر بتوانید به چند تست بیشتر در کنکور درست پاسخ دهید، در همان سال اول رتبه بهتری در کنکور کسب خواهید کرد و ممکن است در رشته روزانه و دانشگاه دولتی مورد علاقه پذیرفته شوید که در این صورت مجبور نخواهید بود هزینه های سنگین تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان را بپردازید و یا مجبور نخواهید بود به دلیل برنامه ریزی نادرست، روش مطالعه غلط یا سایر اشتباهات چند سال پشت کنکور بمانید.

مبلغی که اکنون بابت هزینه مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی پرداخت می کنید، به مراتب پایین تر از هزینه هایی است که در آینده بابت عدم استفاده از تجربیات مشاوران کنکور خواهید پرداخت. تصمیم با شماست.

برای اطلاع از هزینه مشاور کنکور و برنامه ریزی درسی گروه مشاوران ۱۰۰ می توانید با شماره تلفن ثابت مشاوران ۱۰۰ داخلی ۲ تماس بگیرید و یا از طریق روبیکا، ایتا، شاد، تلگرام یا پیامک با شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ در ارتباط باشید. ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین مشاور کنکور با قیمت مناسب را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور هر رشته معرفی کنیم.

قبل از پرداخت هزینه مشاوره تحصیلی کنکور، مشاور مورد نظرتان با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد. طی همین تماس تلفنی، هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت همراه با توضیحات روش کار به شما اعلام خواهد شد. در صورت اعلام موافقت شما با شرایط و نرخ مشاوره اعلام شده و پذیرش شرایط گارانتی، پس از پرداخت هزینه، مشاوره و برنامه ریزی شما آغاز می گردد.

قیمت مشاوره تحصیلی گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ کاملا منصفانه بوده و به صورت قسط بندی شده (ماه به ماه) دریافت می گردد. همان طور که بالاتر نیز گفته شد، در صورت نارضایتی شما از عملکرد مشاور یا برنامه های درسی ایشان، بر اساس شرایط گارانتی ذکر شده، هزینه مشاوره واریزی شما بازگشت داده خواهد شد.

 

چطور در طرح مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی ثبت نام کنم؟ 

برای ثبت نام در طرح مشاوره و برنامه ریزی بلندمدت دبیرستان یا کنکور از طریق راه‌های ارتباطی زیر پاسخگوی شما هستیم:

📩 شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
🆔 آیدی پیام رسان: moshaverane100
📲 شماره تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، بله، سروش، آی‌گپ، واتساپ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ 
☎️ تلفن ثبت‌نام: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (رایگان نیست)
لطفا فقط برای ثبت نام ماهانه یا سالانه تماس بگیرید.

هزینه ماهانه توسط مشاور به شما اعلام می‌شود.

 

آیا گرفتن مشاور برای کنکور لازم است؟ 

انسان قبل از انجام هر کار مهمی که هنوز فاقد تجربه کافی در آن زمینه است باید با افراد باتجربه و متخصص در آن حوزه مشورت کند. مشورت گرفتن از این افراد و استفاده از تجربیات آنان مانع آزمون و خطا و در نتیجه مانع اتلاف وقت و اتلاف هزینه خواهد شد. مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور نیز یک مسیر پر پیچ و خم بوده و از این قاعده مستثنی نیست.

افراد معمولی در مسیر رسیدن به هدف بارها شکست می خورند و کم کم تجربه کسب می کنند. اما افراد باهوش با مشورت گرفتن و استفاده از تجربیات دیگران، سریع تر و بدون شکست به هدف می رسند.

دانش آموز یا داوطلبی که هنوز تجربه شرکت در کنکور را نداشته یا حداکثر یک یا دو بار در کنکور شرکت کرده و البته هنوز رتبه خوبی کسب نکرده است، باید از تجربیات رتبه های برتر و مشاوران برتر کنکور استفاده نماید، در غیر اینصورت داوطلب باید بارها منابع مختلف و روش های مطالعه و تست زنی متعدد و مسیرهای گوناگون را شخصا تجربه کند تا پس از صرف وقت و انرژی زیاد و عقب ماندن از رقبا، شاید بتواند منابع و روش های صحیح و مسیر درست را پیدا کند.

اما متاسفانه کنکور یک بازی رقابتی با فرصت محدود است و شما وقت زیادی برای تجربه کردن تک تک این روش ها و مسیرها ندارید زیرا رقبای شما با استفاده از تجربیات مشاور کنکور سریعتر مسیر درست و روش صحیح را پیدا می کنند و در نتیجه بدون اتلاف وقت و انرژی به رتبه های بهتری در کنکور دست پیدا می کنند.

دانلود این ویدیو

 

البته لازم به ذکر است که مشاوره تخصصی کنکور صرفا فقط شامل معرفی منابع کمک درسی یا مشاوره انگیزشی و مسائل این چنینی نیست. منابع مطالعاتی که رتبه های تک رقمی کشور برای کنکور استفاده کرده اند بعضا با منابع مطالعاتی رتبه های نجومی کنکور یکسان و مشترک بوده است، اما چرا گروهی رتبه تک رقمی کسب کرده و  از نفرات برتر کنکور سراسری هستند در حالی که گروهی دیگر رتبه شش رقمی کسب می کنند؟ رتبه های برتر کنکور هم کیفیت و هم کمیت مطالعه بالاتری داشته اند و قطعا از برنامه ریزی درسی بهتری برای درس خواندن استفاده کرده اند.

علاوه بر این، رتبه های برتر کنکور اصول تست زنی در منزل و در جلسه آزمون های آزمایشی را به خوبی یاد گرفته و اجرا کرده اند، برنامه مرور مناسبی داشته اند، تکنیک های لازم در جلسه آزمون و تحلیل بعد از آزمون را به خوبی اجرا کرده اند، برنامه ریزی درسی مناسبی برای جمع بندی کتاب ها داشته اند و سایر اصولی که مشاور در جلسات مشاوره کنکور به ایشان توصیه کرده است را کاملا دقیق و درست اجرا کرده اند.

مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی درسی آنلاین کانال تلگرام برنامه ریزی کنکور انسانی بهترین مشاور کنکور در تهران کانال برنامه ریزی درسی در تلگرام مشاوره تلفنی کنکور ریاضی شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رتبه های برتر کنکور سایت مشاوره درسی مشاوران 100 بهترین سایت مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور اسامی بهترین مشاوران کنکور ایران پیج اینستاگرام گروه تلگرام مشاوره کنکور شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور کتاب مشاوره کنکور کتاب مشاوره تحصیلی بهترین کتاب های کنکور کتاب برنامه ریزی کنکور

 

آیا هر دانش آموز و داوطلبی به مشاور و برنامه ریز کنکور نیاز دارد؟

یک دانش آموز یا داوطلب، به عنوان مثال در کنکور تجربی، باید بیش از ۴۰۰۰ صفحه کتاب درسی را برای موفقیت در کنکور مطالعه کرده و علاوه بر این برای هر درس حداقل یک کتاب تست نیز از بین بهترین کتاب های کنکور تهیه کرده و بر بیشتر مطالب درسی این کتاب ها و تست ها تسلط کافی داشته باشد تا بتواند در جلسه کنکور طی حدود ۴ ساعت بهتر از سایر رقبا ظاهر گردد، اما چگونه؟ آیا تنها خرید کتاب و حل تست تضمین کننده موفقیت در کنکور است؟

دانلود این ویدیو

 

سالانه حدود یک میلیون نفر در کنکور سراسری شرکت می کنند که بیشتر این افراد با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار در این رقابت سنگین حاضر می شوند. با این وجود، سالانه تنها برای تعداد کمی از این افراد صندلی خالی در دانشگاه جهت تحصیل در رشته های پرطرفدار وجود دارد.

مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی درسی آنلاین کانال تلگرام برنامه ریزی کنکور انسانی بهترین مشاور کنکور در تهران کانال برنامه ریزی درسی در تلگرام مشاوره تلفنی کنکور ریاضی شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رتبه های برتر کنکور سایت مشاوره درسی مشاوران 100 بهترین سایت مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور اسامی بهترین مشاوران کنکور ایران پیج اینستاگرام گروه تلگرام مشاوره کنکور شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور کتاب مشاوره کنکور کتاب مشاوره تحصیلی بهترین کتاب های کنکور دانلود کتاب برنامه ریزی کنکور

برای قبولی در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی یا غیردولتی و همچنین برای قبولی در رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و سایر رشته های پرمتقاضی در یک دانشگاه دولتی معتبر از جمله رشته های دبیری دانشگاه فرهنگیان باید حداقل از ۹۸ درصد رقبا بهتر عمل کنید و جزو ۲ درصد برتر داوطلب های کنکور باشید. برای موفقیت در کنکور لازم است کارهای مختلفی انجام دهید که در ادامه مطالب این صفحه با جزئیات کامل خدمت شما عرض می کنیم.

علاوه بر این، برای پیمودن هر مسیر دشواری، داشتن یک راهنمای دلسوز و یک دوست باتجربه که قبلا همین مسیر را با موفقیت طی کرده است بسیار مفید خواهد بود. برای پیمودن مسیر پر پیچ و خم کنکور استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی خوب و دلسوز که از رتبه های برتر کنکور بوده و تجربه موفقیت در کنکور را داشته ضروری است. هرچند هر رتبه برتری الزما بهترین مشاور کنکور نیست اما توجه داشته باشید که یکی از شروط مهم و اساسی در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی کنکور سابقه موفقیت خود مشاور در کنکور است.

مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی درسی آنلاین کانال تلگرام برنامه ریزی کنکور انسانی بهترین مشاور کنکور در تهران کانال برنامه ریزی درسی در تلگرام مشاوره تلفنی کنکور ریاضی شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رتبه های برتر کنکور سایت مشاوره درسی مشاوران 100 بهترین سایت مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور اسامی بهترین مشاوران کنکور ایران پیج اینستاگرام گروه تلگرام مشاوره کنکور شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور کتاب مشاوره کنکور کتاب مشاوره تحصیلی بهترین کتاب های کنکور دانلود کتاب برنامه ریزی کنکور رتبه برتر

آیا کسی که تاکنون حتی یک بار در طول استخر شنا نکرده می تواند مربی شنای خوبی برای شما باشد؟ آیا کسی که تاکنون حتی یک بار مسیر رسیدن به قله کوه را با موفقیت طی نکرده است می تواند راهنمای مناسبی برای شما در طول مسیر رسیدن به قله کوه باشد؟ آیا کسی که تاکنون حتی به یک تست ترکیبی زیست شناسی یا ریاضی پاسخ نداده است می تواند به شما آموزش دهد که چگونه زیست شناسی را ترکیبی بخوانید یا تست های دشوار ریاضی را حل کنید؟

بنابراین در انتخاب راهنما در هر زمینه ای باید به کارنامه خود فرد و موفقیت وی در این مسیر توجه کرد. به همین دلیل توصیه می کنیم بهترین مشاورکنکور را برای خودتان از بین رتبه های برتر کنکور که تجربه موفقیت در این آزمون را داشته و در عین حال تعهد و تخصص کافی در زمینه مشاوره کنکور دارند انتخاب کنید. لازمه به ذکر است که کلیه مشاورین تحصیلی گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ که اسامی و مشخصات آنها در این سایت مشاوره کنکور ذکر شده است از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند.

 

از چه زمانی باید مشاور کنکور بگیریم؟

مشاوره کنکور تنها بخشی از مشاوره تحصیلی و درسی است که مخصوص دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری هاست. سوالات کنکور از کتاب های دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه طرح می شوند. بنابراین بهترین زمان برای استفاده از خدمات برنامه ریزی و مشاوره کنکور از ابتدای سال دهم تا روز کنکور است.

با این وجود مشاوره تحصیلی تنها محدود به دبیرستان و کنکور نیست. برای قبولی آزمون های ورودی نمونه دولتی و تیزهوشان، دانش اموزان دوره متوسطه اول به ویژه پایه نهم نیز به مشاوره برنامه ریزی درسی برای پیشرفت تحصیلی و قبولی در این آزمون ها نیاز دارند.

گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به کلیه دانش آموزان از پایه هفتم تا کنکور خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی ارائه می نماید.

 

۹ ویژگی بهترین مشاور کنکور و وظایف مشاور تحصیلی کنکور

هرچند داشتن مشاور درسی کنکور می تواند مفید باشد، اما هر مشاور کنکوری الزاما نمی تواند برای شما بهترین مشاور درسی باشد. همچنین هر موسسه ای الزاما بهترین موسسه مشاوره کنکور نیست.

متاسفانه در برخی رسانه ها، اشتباهاً مشهورترین مشاوران کنکور را بهترین مشاوران کنکور معرفی می کنند. مشهور شدن ارتباط تنگاتنگی با حجم تبلیغات دارد. مشاور کنکوری که به منظور کسب شهرت، بودجه تبلیغاتی بیشتری صرف کرده ممکن است مشاور خوبی باشد اما الزما بهترین مشاور کنکور نیست. نه تنها در بحث مشاوره کنکور، بلکه در هر زمینه ای مشهورترین ها الزاماً همیشه بهترین ها نیستند. بنابراین در انتخاب موسسه مشاوره کنکور و انتخاب بهترین مشاور برنامه ریزی درسی بدون توجه به تبلیغات باید به چند نکته توجه کرد:

 

۱- سابقه موفقیت مشاور در کنکور:

اولین نکته در انتخاب مشاور کنکور خوب این است که خود شخص مشاور مسیر کنکور را با موفقیت طی کرده و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد. کسی که خودش تجربه عملی موفقیت در کنکور را نداشته و نتوانسته است حداقل رتبه زیر هزار در کنکور سراسری کسب کند بعید است بتواند دیگران را به موفقیت در کنکور برساند.

بین دانش تئوری و تجربه عملی فاصله زیادی وجود دارد. کسی که بخواهد مربی شنای خوبی شود با ساعت ها مشاهده فیلم آموزشی شنا یا مطالعه کتاب های آموزشی شنا هرگز به مربی شنای خوبی تبدیل نخواهد شد. برای مربی شنا شدن باید وارد آب شد و مربی گری شنا را به صورت عملی درون آب یاد گرفت. مشاوری که خودش رتبه برتر کنکور بوده علاوه بر دانش تئوری لازم برای موفقیت در کنکور، تجربه عملی موفقیت در کنکور را نیز در کارنامه خود دارد بنابراین می تواند مربی بهتری برای یک دانش آموز کنکوری باشد.

 

۲- پیگیری، تعهد و نظم مشاور:

ویژگی مهم تر از سابقه موفقیت مشاور در کنکور این است که ایشان باید با اصول مشاوره کنکور سراسری آشنا بوده و بطور منظم این موارد را به شما آموزش دهد. مشاور باید سر وقت برای شما برنامه درسی ارسال کرده و راس ساعات توافق شده با شما تماس بگیرد. مشاور باید پیگیر اجرای صحیح برنامه مطالعاتی شما بوده و به طور پیوسته طی تماس های تلفنی و از طریق پیام رسان ها بر روی روند اجرای برنامه درسی شما نظارت داشته باشد. ترجیحا در جلسه اول با مشاور خود توافق کنید که هر شب از شما گزارش مطالعه دریافت نماید و در صورت عدم تحویل گزارش مطالعه آن روز، علت را از شما جویا شود. مشاور پیگیر همیشه خواستار پیشرفت دانش آموزان خود بوده و دلسوزانه به دنبال اطمینان از اجرای برنامه های درسی توسط دانش آموز خواهد بود.

 

۳- امکان دسترسی مستقیم به مشاور بدون واسطه:

یکی از حیاتی ترین معیارهای انتخاب مشاور کنکور، امکان دسترسی مستقیم و همیشگی دانش آموز به مشاور است. دانش آموز لازم است هر روز با مشاور خود در ارتباط باشد، مستقیما به خود شخص مشاور گزارش مطالعه روزانه خود را ارائه دهد و سوالات خود را از مشاور بپرسد. این امکان در گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ فراهم شده است که دانش اموز بتواند به انتخاب خود مشاور کنکور خانم یا آقا را انتخاب کند و پس از ثبت نام آنلاین، هر روز مستقیما با همان مشاور در ارتباط باشد.

متاسفانه مشاهده کرده ایم که در بعضی از موسسات یا گروه های مشاوره کنکور (تاکید می کنیم فقط در بعضی، نه همه)، یک نفر به عنوان مدیر گروه یا مشاور ارشد معرفی می شود و تبلیغات گسترده ای پیرامون همان شخص انجام می شود به طوری که کل گروه را با نام همان شخص می شناسند در حالی که دانش آموزان پس از ثبت نام به سختی می توانند مستقیما با آن شخص ارتباط یا تماس داشته باشند. معمولا در بعضی از این گروه ها چند منشی واسطه که نه رتبه برتر کنکور بوده و نه تجربه چندانی در کار مشاوره کنکور دارند امور مهمی مانند ارسال برنامه درسی، دریافت گزارش کار، پاسخ به سوالات دانش آموزان و سایر مواردی که خود شخص مشاور باید برای تک تک دانش آموزان انجام دهد را به عهده می گیرد. در واقع عملا کار مشاوره و برنامه ریزی را چند منشی واسطه و کم تجربه انجام می دهند و مدیر گروه به جای تمرکز روی پیشرفت دانش آموزان و رسیدگی به دغدغه های آنان، روی تبلیغات شخصی و هر چه مشهورتر شدن نام خود تمرکز کرده است. به هیچ وجه دریافت مشاوره از اینگونه افراد یا گروه ها و به طور کلی کار کردن با مشاوری که نمی توانید به راحتی و مستقیم هر روز با خود او در ارتباط باشید را توصیه نمی کنیم.

بهترین حالت این است که خود مشاور تمام امور کوچک و بزرگ مربوط به دانش آموز از طراحی و ارسال برنامه تا پاسخ مستقیم به سوالات دانش آموز و دریافت گزارش کار روزانه را به عهده بگیرد و مدیر یا منشی واسطه صرفا مسئول رسیدگی به نظرات، پیشنهادات و انتقادات دانش آموزان و نظارت بر عملکرد مشاوران باشد. با این روش، مشاور به واسطه ارتباط بیشتر با دانش آموز شناخت خیلی بهتری از دانش آموز پیدا خواهد کرد و بهتر می تواند به پیشرف وی کمک کند. این حالت سال هاست که در گروه مشاوران ۱۰۰ به خوبی اجرا شده است. ما در گروه مشاوران ۱۰۰ هرگز روی بزرگنمایی یک شخص خاص و جذب دانش آموزان به نام همان یک نفر تمرکز نکرده ایم بلکه مشاوران ما در گروه های تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و منحصراً زبان همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند که تک تک امور مربوط به دانش آموزان خود را مستقل انجام داده و روزانه با دانش آموزان خود ارتباط مستقیم دارند. کار نظارت روی عملکرد مشاوران و نظرسنجی از دانش آموزان نیز به عهده سایر افراد گروه است.

 

۴- تسلط بر اصول مشاوره تحصیلی:

مشاور باید بتواند به سوالاتی که در ذهن شما درباره مسائل مختلف مرتبط با درس و مدرسه و کنکور وجود دارد پاسخ دهد و اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشد. مشاور باید با منابع کمک آموزشی کنکور آشنایی داشته و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس را با توجه به شرایط شما معرفی نماید.

یک برنامه ریز و مشاور کنکور خوب باید اصولی را که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید به شما آموزش دهد و بر اجرای این موارد نظارت داشته باشد، از جمله تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون های آزمایشی، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

یک مشاور کنکور معتبر باید روش های درست درس خواندن و روش مطالعه دروس مختلف اختصاصی و عمومی را به شما آموزش دهد و اینجاست که اگر خود مشاور قبلا در این رشته موفق بوده و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد بهتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

یک مشاورکنکور خوب باید شرایط مناسب مطالعه، ساعت مناسب مطالعه و تست زنی برای هر درس، برنامه مرور کوتاه و بلند مدت هر درس، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی مطالب، تکنیک های مرور و ابزار های مرور، خلاصه نویسی درست برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه ها، قسمت های ترکیبی دروس مختلف، موضوعی و درس به درس یا ترکیبی خواندن و … را به شما آموزش دهد و بر عملکرد شما نظارت مداوم داشته باشد.

 

۵- توانایی طراحی برنامه درسی:

مشاور و برنامه ریز کنکور هرگز نباید برنامه آماده و از پیش طراحی شده به دانش آموزان تحویل دهد. هر دانش آموز یا داوطلب کنکور بسته به سابقه درسی، وضعیت فعلی، منابع در دسترس، توان و ظرفیت و بسیاری عوامل دیگر به برنامه مخصوصی نیاز دارد که با برنامه سایر دانش آموزان متفاوت است. برنامه درسی مناسب برای موفقیت در امتحانات مدرسه و کنکور برای هر شخص باید شخصی سازی شود. در گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ شما قبل از دریافت هر گونه برنامه درسی، شرایط و وضعیت خود و منابع مورد استفاده را با مشاور کنکور در میان می گذارید، سپس ایشان پس از پرسیدن سوالات لازم و اطلاع کامل از شرایط و نقاط ضعف و قوت شما، برنامه درسی شخصی سازی شده و استانداردی برای شما طراحی خواهند کرد.

 

۶- به روز و آپدیت بودن مشاور کنکور:

سبک طراحی سوالات کنکور در سال های اخیر دستخوش تغییرات گسترده ای شده است. این تغییرات مستلزم استفاده از منابع جدید و به روز در کنار اصلاح روش های مطالعه و تست زنی است. حتی بهترین مشاور کنکور ایران هم اگر اطلاعات خود را در این زمینه به روز رسانی نکرده باشد نمی تواند جزو مشاورین برتر کنکور سراسری باقی بماند. بنابراین ترجیحا از مشاور کنکوری برنامه درسی و مشاوره تحصیلی دریافت کنید که اولا طی ده سال اخیر در کنکور سراسری رتبه حداقل دو یا سه رقمی کسب کرده باشد و ثانیا اطلاعات خود را مطابق کنکور سال های اخیر آپدیت کرده باشد. به همین دلیل، یکی از معیارهای مهم استخدام مشاور کنکور در گروه مشاوران ۱۰۰ کسب رتبه زیر هزار کنکور سراسری طی ده سال اخیر است. مشاوران کنکور پس از استخدام بصورت کامل آموزش می بینند.

علاوه بر این، مشاورین کنکور جوان تر اغلب انگیزه و انرژی بیشتری برای کار مشاور درسی انلاین دارند. همچنین این دسته از مشاورین کنکور با توجه به اینکه اختلاف سنی کمتری با دانش آموزان دبیرستانی و داوطلبان کنکور دارند معمولا ارتباط بهتری با شاگردان خود برقرار می کنند. طبیعتا یک مشاور رتبه برتر کنکور که ۲۰ تا ۲۵ سال سن دارد و از طریق آموزش های موسسه، اصول مشاوره تحصیلی کنکور را نیز فرا گرفته است، بهتر از یک مشاور کنکور سن بالا می تواند دانش اموزان دبیرستانی و فارغ التحصیلان جوان پشت کنکوری را درک کند.

 

۷- استفاده از گروه مشاوره به جای شخص:

همیشه از موسسه ای خدمات مشاوره درسی دریافت کنید که راهی برای دریافت و رسیدگی به نظرات، انتقادات یا شکایات شما داشته باشند. متاسفانه برخی از مشاوران کنکور که به صورت انفرادی تنها در قالب یک کانال یا پیج اینستاگرام فعالیت دارند در عمل فاقد چنین امکانی می باشند. در واقع اگر شما از یک پیج مشاور کنکور اینستا که فقط یک مشاور به تنهایی در آن فعالیت داشته و پیج را مدیریت می کند خدمات دریافت کنید، هنگام مشاهده ضعف عملکرد مشاور هیچ مرجعی بجز خود همان مشاور برای رسیدگی به انتقادات شما وجود نخواهد داشت. معمولا خود شخص مشاور نیز انتقاداتی که از طرف شما به ایشان وارد شده را نمی پذیرند یا ممکن است به دنبال بهانه برای توجیه انتقادات باشند. ضعف جدی اکثر پیج های مشاوره اینستاگرامی، عدم وجود مرجعی مستقل برای رسیدگی به انتقادات دانش آموزان است.

اما در اکثر گروه های مشاوره کنکور معتبر، بخش مخصوصی برای رسیدگی به نظرات و انتقادات دانش آموزان و مشتریان وجود دارد که پاسخگوی انتقادات دانش آموز و مسول مواخذه مشاوران گروه می باشد. گروه مشاوران ۱۰۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس از ثبت نام و واریز هزینه مشاوره، شما به عنوان دانش آموز گروه ما در هر زمان می توانید از طریق شماره تلفن ثابت مشاوران ۱۰۰ (داخلی ۳ مخصوص رسیدگی به انتقادات) یا از طریق پیامک، تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، واتساپ یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ نظرات، پیشنهادات یا انتقادات خود را درباره عملکرد مشاور بیان کنید تا فورا در همان روز رسیدگی کنیم. همچنین در روزهای اول ثبت نام یک فرم نظرسنجی آنلاین نیز در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد تا در هر زمان با پر کردن فرم نظرات، پیشنهادات یا انتقادات خود را برای ما ارسال نمایند.

 

۸- توانایی کار کردن با انواع داوطلبان:

متاسفانه برخی از گروه های مشاوره کنکور و عده ای از مشاوران کنکور به دلیل اینکه صبر و حوصله کافی برای تعامل با دانش اموزان ضعیف و متوسط را ندارد و از طرفی به دنبال بالا بردن آمار قبولی های خود می باشند، فقط و فقط حاضر به پذیرش مشاوره داوطلبانی هستند که به احتمال زیاد رتبه خوبی در کنکور سراسری کسب خواهند کرد. احتمالا با مشاورانی برخورد کرده اید که شرط پذیرش دانش آموز را کسب معدل نزدیک به ۲۰ و کسب تراز بالا در آزمون های آزمایشی عنوان می کنند.

ما با این گونه موارد شدیداً مخالفیم زیرا اعتقاد داریم که هنر یک مشاور خوب کنکور، داشتن صبر و حوصله کافی و مهارت لازم برای بالا بردن همه دانش آموزان اعم از ضعیف، متوسط و قوی است. بهترین مشاور کنکور کسی است که بدون گلچین کردن شاگردان، بتواند به پیشرفت دانش آموزان ضعیف و سطح پایین نیز کمک کند. در گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ هیچ شرط معدل، شرط تراز یا شرط سنی خاصی برای پذیرش دانش آموز و داوطلب کنکور وجود ندارد و شما با هر شراطی و سطح درسی می توانید در طرح های مشاوره برنامه ریزی کنکور ثبت نام کنید و حتی مشاور کنکور خانم یا آقای مورد نظرتان را خودتان انتخاب کنید.

 

۹- توجه به مشاوره انگیزشی کنکور:

با نزدیک شدن به کنکور معمولا ناامیدی و دست کشیدن از تلاش در بین بسیاری از داوطلبان کنکور افزایش می باید. یکی از وظایف مشاور کنکور کمک به دانش آموزان در این موقعیت حساس است. بزرگ نمایی کنکور، ایجاد استرس در دانش آموز، ترساندن، ناامید کردن و سرکوفت زدن هرگز در سیستم کاری یک مشاور کنکور حرفه ای جایی نخواهد داشت. یک مشاور خوب برای کنکور باید بتواند انگیزه کافی برای مطالعه بیشتر و با کیفیت تر در دانش آموزان ایجاد نماید. مشاور باید روحیات قوی و پرانرژی داشته باشد تا بتواند با تاثیرگذاری بر دانش آموز به افزایش ساعت مطالعه و پیشرفت وی و همچنین رفع حالت استرس و ناامیدی کمک کند. شنیدن جملات مثبت و امیدوار کننده از سوی مشاور کنکور معمولا تاثیر مثبتی در داوطلبان کنکور خواهد داشت و موجب دلگرامی آنان برای ادامه کار خواهد شد.

اعضای گروه آموزشی مشاران ۱۰۰ تمامی ویژگی های فوق را دارا می باشند. با توجه به توضیحات ارائه شده، اگر قصد دریافت برنامه ریزی درسی و مشاوره بلند مدت دارید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در ابتدای همین صفحه (پیامک، تلفن، تلگرام) در خدمت شما عزیزان هستیم. همچنین اگر قصد مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت ندارید و صرفا فقط نیازمند راهنمایی های کوتاهی در زمینه تحصیل و کنکور می باشید می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات انتهای همین صفحه بنویسید و ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

 

اسامی بهترین مشاوران کنکور سراسری

بسیاری از داوطلبان کنکور و گاها اولیای دانش آموزانی که در جستجوی بهترین مشاور کنکور تجربی، انسانی، ریاضی، زبان یا سایر رشته ها هستند و به تیم مشاوره ما مراجعه می کنند، از ما می خواهند که به عنوان مثال ده مشاور برتر کنکور در گروه مشاوران ۱۰۰ را به ایشان معرفی نماییم.

در پاسخ به این عزیزان باید عنوان کرد که کلیه مشاورین ما از بین رتبه های برتر کنکور سراسری با سخت گیری زیاد و پس از طی چندین مرحله آزمون و مصاحبه و گذراندن دوره های آموزشی مشاوره و برنامه ریزی انتخاب شده اند. بنابراین کلیه اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ جزو مشاوران برتر کنکور بوده و تفاوت خاصی بین آن ها نیست زیرا همگی مسلط بر اصول مشاوره تحصیلی کنکور بوده و به بهترین شکل می توانند با برنامه ریزی دقیق و پشتیبانی مناسب، دانش آموزان خود را به اهداف مورد نظر برسانند.

همچنین بطور پیوسته نظارت دقیقی بر عملکرد تک تک مشاوران جهت حفظ رضایت دانش آموزان و پیشرفت ایشان داریم. با این وجود شما می توانید مشاور مورد نظر خود را از بین اعضای تیم مشاوره کنکور ما انتخاب کنید و پس از ثبت نام نیز در هر زمان می توانید مشاور خود را در صورت تمایل تغییر دهید.

 

ساعت مطالعه بالا و حفظ انگیزه: اولین شرط نتیجه بخش بودن مشاوره کنکور

وجه اشتراک رتبه های برتر کنکور ساعت مطالعه بالاست. منظور از ساعت مطالعه تعداد ساعات مفیدی است که در حال مطالعه متن کتاب درسی یا کمک درسی و جزوه هستید و یا در حال حل تمرین و تست زنی هستید. اگر مشاور شما بهترین مشاور تحصیلی ایران باشد اما به اندازه کافی درس نخواهید و ساعت مطالعه پایینی داشته باشید نمی توانید رتبه خوبی در کنکور کسب کنید.

مهم ترین عامل برای داشتن ساعت مطالعه بالا و مداوم، حفظ انگیزه است که مستلزم مشاوره انگیزشی تحصیلی می باشد. یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد و حفظ انگیزه به صورت مداوم، داشتن یک دوست و همراه پرانرژی و باتجربه است که همیشه مشوق شما در مسیر مطالعه برای کنکور باشد. رتبه های برتر کنکور و اعضای گروه مشاوره ۱۰۰ که همگی از بهترین مشاوران کنکور ایران هستند به عنوان دوست و همراه شما آماده ارائه خدمات مشاوره انگیزشی کنکور به شما عزیزان می باشند.

مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی درسی آنلاین مشاوره انگیزشی کنکور بهترین مشاور کنکور در تهران کانال برنامه ریزی درسی در تلگرام مشاوره تلفنی کنکور ریاضی شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رتبه های برتر کنکور سایت مشاوره درسی مشاوران 100 سایت انگیزشی کنکور بهترین سایت مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور اسامی بهترین مشاوران کنکور ایران پیج اینستاگرام شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور مشاوره کنکور مشاوره انگیزشی تحصیلی رتبه برتر

در کنار مشاوره انگیزشی کنکور، یکی دیگر از وظایف مشاور تحصیلی کنکور ارائه سایر راهکارهای افزایش ساعت مطالعه است. مشاورین ما پس از صحبت با شما از عواملی که باعث اتلاف وقت و کاهش ساعت مطالعه مفید شما می شوند اطلاع پیدا کرده و راه حل های لازم برای مقابله با این موانع و افزایش ساعت مطالعه برای کنکور را بطور دقیق و کاملا شخصی سازی شده به شما ارائه خواهند داد.

ممکن است یک دانش آموز یا داوطلب کنکور به علت های مختلفی از جمله وابستگی زیاد به شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت در اینترنت، خواب کم یا زیاد، عدم تمرکز حواس، کندخوانی، اهمال کاری و امروز و فردا کردن، عدم تعادل در مطالعه دروس مختلف، برنامه ریزی درسی نامناسب و ده ها دلیل دیگر تاکنون نتوانسته است ساعت مطالعه مفید خود را افزایش دهد و یا اگر افزایشی داشته موقت بوده و پس از مدتی مجددا کاهش یافته است.

مشاور برتر کنکور که توسط گروه مشاوران ۱۰۰ معرفی می شود پس از گفتگو با این فرد و ریشه یابی علت ها، راه حل های لازم را پیشنهاد خواهد داد و در صورت تمایل داوطلب به دریافت مشاوره مداوم و بلند مدت، همراه و ناظر بر فعالیت های وی در این زمینه خواهد بود. بنابراین شما بر اساس نیاز خود می توانید هر روز و یا در فواصل زمانی منظم با مشاور خود در ارتباط باشید. مشاورین ما همواره بطور جدی پیگیر بهبود وضعیت درسی، اجرای برنامه روزانه و افزایش ساعت مطالعه مفید شما خواهند بود و به تمامی سوالات و نیازهای شما در حیطه درس خواندن و مشاوره کنکور پاسخ خواهند داد.

 

آیا ساعت مطالعه بالا تضمین کننده موفقیت در کنکور است؟

هرچند لازم است ساعات مطالعه برای کنکور عدد بالایی باشد و قطعا هر چه بیشتر مطالعه کنید احتمال کسب رتبه خوب بیشتر خواهد شد، اما داشتن انگیزه کافی و ساعت مطالعه بالا به تنهایی تضمین کننده موفقیت در کنکور نیست. برای کسب رتبه های عالی و قبولی در کنکور لازم است موارد دیگری را نیز مد نظر داشته باشید از جمله اینکه مطالعه شما باید اصولی و طبق روش هاش درست بر اساس یک برنامه ریزی درسی صحیح باشد.

دانش آموز یا داوطلب کنکوری که ساعت مطالعه بالایی در طول روز و هفته دارد اما از روش های صحیح مطالعه هر درس و روش های تست زنی آگاه نیست و یا فاقد برنامه ریزی صحیح برای کنکور است مانند راننده ای است که با قدرت و سرعت بالا در حال رانندگی است اما مسیر را اشتباهی رفته و هرگز به مقصد مورد نظر نخواهد رسید.

 مشاوران 100 برنامه ریزی برای کنکور برنامه ریزی درسی برنامه ریزی کنکور بهترین مشاور کنکور جدول برنامه ریزی درسی جدول برنامه ریزی کنکور رتبه های برتر کنکور مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوره تجربی ریاضی انسانی موفقیت در کنکور

بنابراین قبل از شروع مطالعه، نیاز به برنامه ریزی برای کنکور دارید. در ادامه مطالب همین صفحه به آموزش برنامه ریزی درسی خواهیم پرداخت و طریقه برنامه ریزی برای کنکور را به شما یاد خواهیم داد. با این وجود، اگر تاکنون تجربه ای در زمینه برنامه ریزی کنکور نداشته اید و با اصول و روش های برنامه ریزی برای کنکور آشنایی ندارید بهتر است برنامه ریزی دقیق درسی خود را به بهترین مشاور کنکور بسپارید.

همچنین لازم است قبل از اینکه مشاور برنامه ریزی کنکور برای شما برنامه ریزی کند اطلاعات کاملی از وضعیت و شرایط فعلی شما، توانایی ها، نقاط ضعف و قوت و سایر موارد لازم در اختیار داشته باشد تا بر اساس آنها و با توجه به اصول برنامه ریزی، بهترین برنامه درسی برای کنکور یا برای امتحانات پایان ترم را طراحی کرده و به شما تحویل دهد.

 

برنامه ریزی برای کنکور باید کاملا شخصی سازی شود

دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری از نظر ساعت مطالعه، سرعت مطالعه، کیفیت مطالعه، سطح درسی، تراز آزمون ها، معدل، تعداد ساعات کلاس درس و مدرسه، منابع کمک درسی مورد استفاده و بسیاری از ویژگی ها با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین برنامه درسی مناسب برای هر داوطلب بر اساس وضعیت و مشخصات خاص ایشان با برنامه درسی سایر داوطلبان کنکور کاملا متفاوته بوده و باید شخصی سازی شده باشد.

این روش برنامه ریزی کنکور که شما یا شخص دیگری بدون توجه به ساعت مطالعه هفته های قبلی برنامه ریزی کنید روشی کامل غلط است و معمولا برنامه ریزی که بر اساس این روش انجام شود شکست خواهد خورد و به درستی اجرا نخواهد شد زیرا توان و عادت مطالعاتی شما در آن مورد توجه قرار نگرفته است.

اغلب دانش آموزان و داوطلبانی که از خدمات بهترین مشاوره کنکور استفاده نمی کنند و خودشان برنامه ریزی درسی طراحی می کنند غیر واقع بینانه و بیشتر از توان واقعی خود ساعت مطالعه در نظر می گیرند که متاسفانه باعث عدم اجرای برنامه و ناامیدی می شود. به همین علت، یکی از مهم ترین نکات برنامه ریزی کنکور توجه به تاریخچه مطالعه هفته های گذشته است. لازم است اطلاعات کامل و دقیقی از تاریخچه مطالعاتی روزها یا هفته های اخیر در اختیار مشاور کنکور خود قرار دهید زیرا در غیر اینصورت بهترین موسسه مشاوره کنکور و معتبرترین مشاورکنکور سراسری ایران نیز نمی تواند برنامه کاملا مناسبی برای هفته های بعدی شما طراحی نماید.

اگر تاکنون به طور متوسط ۱۵ ساعت در هفته مطالعه داشته اید، ناگهان تصمیم نگیرید که هفته بعد ساعت مطالعه خود را به ۹۰ ساعت در هفته افزایش دهید. برنامه ریزی برای افزایش ساعت باید به تدریج و با شیب منطقی باشد که مشاورین ما در تهیه برنامه ریزی درسی شما به این نکته توجه ویژه ای دارند.

این مورد یکی از دلایلی است که توصیه می کنیم به هیچ وجه از برنامه ریزی های آماده رایگان و یا حتی برنامه های درسی آماده ای که متاسفانه برخی از آموزشگاه های کنکور کشور و افراد کم آگاه تحت عناوینی مانند برنامه ۴ ماهه کنکور، برنامه ۲ ماهه کنکور، یه برنامه ریزی خوب برای کنکور و یا با سایر عناوین می فروشند و برای کلیه داوطلبان برنامه درسی نسبتا مشابه و گاها یکسانی تجویز می کنند استفاده نکنید.

برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ۱۵ ساعت مطالعه در هفته مناسب است با برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ۸۰ ساعت مطالعه در هفته طراحی شده کاملا متفاوت است. بنابراین به هیچ وجه از این گونه برنامه های آماده که در یک کانال برنامه ریزی کنکور تلگرام یا در یک پیج اینستاگرام قرار داده شده و یا توسط یک سایت مشاوره درسی کنکور به فروش می رسند استفاده نکنید زیرا هیچ توجهی به شرایط خاص و تاریخچه مطالعاتی شما نداشته و صرفا یک نسخه کلی برای همه دانش آموزان یا داوطلبان کنکور تجویز می کنند. فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران این گونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند.

پس از ارسال مشخصات شما (نام و نام خانوادگی و پایه و رشته تحصیلی) به شماره پیامک مشاور کنکور مورد نظر، ایشان با شما تماس خواهند گرفت و لازم است طی این تماس یا گفتگو، کلیه انتظارات و شرایط خود را از جمله ساعات مطالعه هفته های اخیر، سطح درسی، معدل، تراز آزمون ها (در صورت شرکت در آزمون)، تایم های آزاد برای مطالعه در طول شبانه روز، منابع کمک آموزشی مورد استفاده و غیره را با مشاور مورد نظر در میان بگذارید تا ایشان دید بهتری نسبت به وضعیت و شرایط شما پیدا کرده و برنامه درسی مناسب تری برای شما طراحی نماید.

 

مقایسه مشاوره غیرحضوری کنکور با مشاوره حضوری

مشاوره غیرحضوری کنکور (تلفنی و آنلاین) نسبت به مشاوره حضوری چندین مزیت دارد. به همین خاطر اکثر دانش آموزان تمایل بیشتری به استفاده از خدمات برنامه ریزی و مشاوره درسی آنلاین و تلفنی دارند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله مزایای مشاوره غیرحضوری کنکور را در سایت مشاوران ۱۰۰ مطالعه کنید. در اینجا نیز به طور خلاصه به پنج مزیت مشاوره غیرحضوری اشاره می کنیم:

 

۱- صرفه‌جویی در زمان با مشاوره غیرحضوری:

در مشاوره حضوری باید مدت زمانی را برای آماده شدن، لباس پوشیدن و رفتن به مرکز مشاوره کنکور صرف کنید و مدت زمان دیگری را نیز در مسیر بازگشت به منزل تلف کنید. در حالی که در مشاوره غیرحضوری کنکور این مدت زمان برای شما ذخیره خواهد شد که می توانید آن را به مطالعه و تست زنی بیشتر اختصاص دهید.

 

۲- صرفه‌جویی در هزینه‌ها با مشاوره غیرحضوری:

معمولا هزینه مشاور کنکور حضوری بیشتر از هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین است. همچنین در صورتی که فاصله محل سکونت شما با موسسه مشاوره تحصیلی زیاد باشد، علاوه بر اتلاف وقت بیشتر در هنگام رفت و آمد معمولا خستگی در طول مسیر و هزینه رفت و آمد شما نیز افزایش خواهد یافت. این در حالی است که اگر از مشاوره غیرحضوری کنکور استفاده کنید می توانید همین هزینه را صرف خرید یک کتاب کمک درسی جدید، شرکت در یک آزمون آزمایشی یا صرف تمدید مدت زمان مشاوره غیرحضوری کنید.

 

۳- دسترسی شبانه روزی به مشاور:

در صورت استفاده از مشاور تحصیلی آنلاین و تلفنی (غیرحضوری) شما با توافق قبلی در هر زمان حتی روزهای تعطیل رسمی می توانید از طریق تلفن یا پیام رسان ها با مشاور خود ارتباط برقرار کنید و هر سوال یا درخواستی که داشته باشید را همان لحظه یا حداکثر یکی دو ساعت بعد با مشاور مطرح کنید. اما متاسفانه این امکان در مشاوره های حضوری فراهم نیست و شما باید کلیه درخواست ها و سوالات خود را تا هنگام مراجعه بعدی به موسسه مشاوره کنکور بی پاسخ نگه دارید. همچنین در مدت زمان محدودی که مشاور حضوری در اختیار شما قرار می دهد ممکن است نتوانید همه ابهامات و سوالات خود را به صورت حضوری از مشاور بپرسید.

 

۴- امکان ارتباط با مشاور در سراسر کشور:

متاسفانه در برخی مناطق به ویژه در روستاها و شهرهای کوچک، پیدا کردن مشاور کنکور خوب به صورت حضوری دشوار است. اما امروزه با وجود نعمت اینترنت و تلفن، دانش آموزان سراسر کشور می توانند به بهترین مشاور تحصیلی در تهران و به طور کلی به بهترین مشاوران کنکور ایران دسترسی غیرحضوری داشته باشند. علاوه بر دانش آموزان ساکن تهران، هر سال تعداد زیادی از دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ از شهرها و روستاهای کوچک سراسر کشور هستند.

 

۵- امکان نظارت بیشتر مشاور روی دانش آموز:

در مشاوره های حضوری، دانش آموز برای تحویل گزارش مطالعه خود لازم است به صورت حضوری به مرکز مشاوره کنکور مراجعه کند. رفت و آمد هر روز قطعا به ضرر دانش آموز تمام خواهد شد. بنابراین معمولا دریافت گزارش کار از دانش آموز هر چند روز یک بار انجام می شود، لذا مشاور دیر به دیر از وضعیت دانش آموز و اجرا یا عدم اجرای برنامه درسی مطلع خواهد شد. در حالی که در مشاوره غیرحضوری کنکور، مشاور می تواند هر روز یا هر شب از طریق پیام یا تلفن گزارش مطالعه آن روز را از دانش آموز خود دریافت نمونده و از اجرای درست برنامه درسی روزانه اطمینان حاصل کند. بنابراین ارتباط مشاور با دانش اموزان بیشتر خواهد بود و نظارت مشاور روی عملکرد شاگردان خود راحت تر انجام می شود.

 

پاسخ به سوالات مشاوره تحصیلی شما در همین صفحه

اگر فعلا قصد دریافت مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت ندارید و صرفا فقط نیازمند راهنمایی های کوتاهی در زمینه تحصیل و کنکور می باشید می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات انتهای همین صفحه بنویسید و ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

 

سوالات متداول درباره مشاوران کنکور

𝓜𝓞𝓢𝓗𝓐𝓥𝓔𝓡𝓐𝓝𝓔 𝟙𝟘𝟘 ←〚بهترین مشاور کنکور ایران〛کیست؟ مشاوران برتر کنکور تهران کدامند؟

👨‍🎓 اسامی تعدادی از بهترین مشاوران کنکور ایران در این مقاله از سایت مشاوران ۱۰۰ ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید و یا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی درسی از این مشاوران با شماره تلفن گروه مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید. همچنین مشاورین برتر کنکور از طریق پیامک و چت نیز در کلیه شبکه های اجتماعی پاسخگوی شما عزیزان هستند.

֎֎𝟏 𝕞𝕠𝕤𝕙𝕒𝕧𝕖𝕣𝕒𝕟𝕖 √√√ بهترین سایت مشاوره کنکور متعلق به کدام موسسه مشاوره کنکوری است؟

💻🌐 سایت مشاوره درسی مشاوران ۱۰۰ یکی از کامل ترین سایت های کنکوری ایران در زمینه اطلاعات آموزشی، مشاوره ای و تحصیلی برای دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری است. در صورتی که مطالب سایت پاسخگوی نیاز شما نبود می توانید با شماره تلفن گروه مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی پیام ارسال کنید تا مشاوران برتر کنکور شما را راهنمایی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.

💳 قیمت مشاور خصوصی کنکور و هزینه مشاوره تحصیلی کنکور ماهانه چقدر است؟

در سایت مشاوران ۱۰۰ می توانید بهترین مشاور کنکور با قیمت مناسب را انتخاب کنید و همین امروز با مشاور مورد نظر گفتگو کنید. هزینه ماهانه مشاوره کنکور در گروه مشاوران ۱۰۰ نسبت به اکثر موسسات پایین تر است. برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن یا آیدی درج شده در متن مقاله می توانید با پشتیبان و مشاوران کنکور در تماس باشید.

📞 شماره تلفن بهترین مشاور برنامه ریزی کنکور را چگونه پیدا کنیم؟

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل یا تلفن ثابت می توانید با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید. همچنین پشتیبانی گروه مشاوران ۱۰۰ از طریق چت در شبکه های اجتماعی نیز پاسخگوی شما عزیزان است. آیدی مشاوران ۱۰۰ در اپلیکیشن های ارتباطی در متن مقاله ذکر شده است.

✍️ مشاور درسی انلاین و برنامه ریزی کنکور لازم دارم. از کجا دریافت کنم؟

رتبه های برتر کنکور در گروه مشاوران ۱۰۰ سالهاست که به ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور می پردازند. در صورت تمایل به ثبت نام در طرح مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی می توانید با شماره تلفن های درج شده در این مقاله تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی درخواست خود را ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان، پشتیبان سایت و مشاور مورد نظر به درخواست شما پاسخ دهند.

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

راه‌های رزرو مشاوره و برنامه‌ریزی درسی بلندمدت:

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظرتان برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند و شرایط و خدمات و هزینه ماهانه برنامه ریزی و مشاوره را برای شما توضیح دهند.

📱 روش دوم: علاوه بر روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه‌ریزی درسی و مشاوره ماهانه یا سالانه در یکی از پیام‌رسان‌ها (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره موبایل ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

تلفن مشاوران ۱۰۰ آیدی پیام رسان روبیکا مشاوران 100 شبکه اجتماعی صد moshaverane100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲,۴۰۹ نظر


 1. سلام وقت بخیر
  هرچی گشتم نتیجه دانش اموزای سالای پیشتونو پیدا نکردم قبولی هاتونو از کجا میتونم چک‌کنم؟

 2. سلام، ممنون از سایت خوبتون. من سال ۱۴۰۰ دوازدهم تجربی ام رو بصورت نهایی با معدل خوب گرفتم و میخوام تو کنکور ۴۰۵ مجددا شرکت کنم. آیا امتحانات دروس دهم و یازدهم رو هم باید دوباره بصورت نهایی بدم یا همون معدل نهایی دوازدهمم محاسبه میشه و نیازی به امتحان مجدد دهم و یازدهمم نیست؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  • مشاوران 100

   سلام علی آقا. تا کنکور ۱۴۰۵ زمان زیادی باقی مانده و ممکنه خیلی تغییرات پیش بیاد. اما چیزی که الان مصوب شده باید برای دروس دهم یازدهم دوازدهم نمره نهایی داشته باشید.

 3. سلام من کاردانی معماری دارم میخوام ۱۴۰۳ کنکور ریاضی ثبت نام کنم برای سوابق تحصیلی من معدل کاردانی رو حساب میکنن؟

  • سلام زهرا خانم. برای کنکور ریاضی ۱۴۰۳ نمرات امتحانات نهایی شما در سال اخر دبیرستان (و اگر نظام قدیم بودین، دبیرستان و پیش دانشگاهی) رو در نظر می گیرند. هر کدوم از دروس نهایی دوازدهم ریاضی که در اونها نمره نهایی ندارید به منزله نمره صفر هست و بهتره برید در اون دروس ایجاد سابقه تحصیلی کنید.

 4. اسماعیل فراهانی

  سلام وقت بخیر برای کنکور سال جدید میشه از کتاب درسی استفاده نکرد بجاش کتاب های کنکوری و درسنامه بخریم بخونیم تاثیری داره ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه کدوم مارک کتاب خیلی خوبه

  • سلام اقای اسماعیل فراهانی. بستگی به درس مورد نظر داره در دروسی که متن و جملات کتاب درسی خیلی اهمیت داره مثل زیست شناسی، این کار توصیه نمیشه.
   بهترین انتشارات خیلی سبز و گاج هستند به طور کلی، اما از نظر بعضی دروس انتشارات دیگری هم هستند که کتاب‌های عالی دارند.

 5. سلام من امسال دوازدهم انسانی هستم و دیپلم انسانی قرار بگیرم سال بعد میتونم با دیپلم انسانی کنکور تجربی شرکت کنم؟ و اون ۴۰ درصد نهایی چه جوری برام لحاظ میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام مهسا خانم. با دیپلم انسانی امکان شرکت در کنکور تجربی رو دارید اما سوابق تحصیلی کاملی ندارید. سال ۱۴۰۳ تاثیر سوابق تحصیلی قراره ۵۰ درصد بشه که برای کسب این ۵۰ درصد باید تا قبل از برگزاری کنکور، در امتحانات نهایی دوازدهم تجربی شرکت کنید و نمرات بالایی بگیرید. این نمرات به عنوان سوابق تحصیلی در کنکور تجربی برای شما تاثیر داده میشه.
   اگر با ابهام خاصی مواجه شدید یا سوالی داشتید پاسخگوی سوالات شما در زمینه مطالب مشاوره ای کنکور و سوابق تحصیلی هستیم.

 6. سلام اگه سوابق ایجاد نکنم نمیتونم کنکور انسانی بدم؟

  • سلام میتونید در کنکور شرکت کنید اما در صورت نداشتن سوابق تحصلی در کنکور، تاثیر ۴۰ درصدی سوابق تحصیلی رو از دست میدین.

 7. سلام من که رشتم تصویر سازی دیجیتالی هست بعد میخام کنکور انسانی بدم امتحانات نهایی که ۴۰ درصد تاثیر داره من چیکار کنم

  • سلام زهرا خانم. برای کسب تاثیر ۴۰ درصدی سوابق تحصیلی در کنکور انسانی میتونید برید مدرسه بزرگسالان و در امتحانات نهایی دوازدهم انسانی به منظور ایجاد سوابق تحصیلی شرکت کنید.

 8. برای کنکور سال ۱۴۰۳ چند وقت فرصت داریم؟

  • سلام امیرحسین جان. کنکور ۱۴۰۳ در اردیبهشت و تیر سال آینده برگزار میشه بنابراین بیشتر از یک سال فرصت دارید که درس بخونید.
   برای کسب اطلاعات کامل تر میتونید با شماره مشاور کنکور گروه ما بصورت پیامک یا در پیام رسان در ارتباط باشید.

 9. سلام من دوازدهم رشته کاردانش هستم الان باید برای کنکور ثبت نام کنم و تیر امتحان بدم دیگه درسته؟

  • سلام آقا امیر. بله درسته. با دیپلم نظام جدید کاردانش میتونید الان در کنکور یکی از رشته‌های نظری ثبت‌نام کنید و تیر ماه در جلسه کنکور شرکت کنید.
   اگر در این زمینه با ابهامی مواجه شدید همینجا بپرسید تیم مشاوره کنکور مشاوران ۱۰۰ پاسخگوی شماست.

 10. برای کنکور چند ماه فرصت داریم؟

  • کنکور ۱۴۰۲ در اواسط تیرماه برگزار میشه بنابراین از الان تا اون زمان حدود ۳ ماه فرصت دارید.
   اگر سوالی داشتید یا به مشاوره برنامه ریزی درسی رشته خودتون نیاز داشتید بفرمایید.

 11. سلام وقتتون بخیر. ببخشید الان دو درس از یازدهم و دهم نهایی هستن؟ آخه بالای برنامه کلمه نهایی نوشته نشده نوشته شده آزمون هماهنگ. یعنی ممکنه برای آمادگی دانش آموزان باشه؟

  • سلام مرضیه خانم. این دو درسی که امسال قراره بصورت هماهنگ برگزار بشه نمراتشون تاثیری در کنکور نداره. در حال حاضر فقط نمرات امتحانات نهایی دوازدهم که همگی به صورت نهایی برگزار میشه در کنکور تاثیر داره.
   در کنکور ۱۴۰۳ هم فقط نمرات نهایی سال دوازدهم موثر هستند.
   برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر میتونید بصورت تلفنی با شماره موبایل مشاور درسی کنکور در ارتباط باشید.

 12. سلام من فقط فارسیم ۱۶ هست، بقیه بالای نوزده هست، فقط فارسی رو ترمیم کنم کافیه؟ معدلم هم ۱۹/۳۰

  • سلام آقای امیرعباس. هر درسی که نمره پایینی دارید در صورتی که میتونید بهتره ترمیم معدل کنید.
   فارسی رو بهتره ترمیم کنید.
   در صورت نیاز بیشتر به مشاوره ی تحصیلی کنکور با ما در تماس باشید.

 13. سلام .ببخشید در کنکور ۱۴۰۳ نمرات دوازدهم تاثیر دارند با یازدهم دروسی که امسال قراره نهایی برگزار بشن هم تاثیر دارن؟

  • سلام آقا یا خانم محمودی. اخبار قطعی درباره کنکور ۱۴۰۳ ممکنه بعدا هم تغییراتی داشته باشه اما فعلا قرار بر این هست که فقط نمرات نهایی سال دوازدهم در کنکور ۱۴۰۳ تاثیر داشته باشند. اما میزان این تاثیر بیشتر از کنکور امسال خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
پیامک   روبیکا         اینستاگرام کنکور   کانال تلگرام کنکور

X