اساتید سایت مشاوران 100 آفبا تخفیف بهترین دی وی دی های کنکور فیلم کنکوری

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

کلاس های متفرقه غیردرسی برویم یا نه؟

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

یک ویژگی انسان های موفق اینه که کارهاشون رو اولویت بندی میکنن. خیلی کارها خوب و باارزش هستن که انسان انجام بده اما باید ببینه در اون زمان این کار اولویت داره یا نه؟ کسب مهارت های مختلف از طریق کلاس موسیقی، ورزش حرفه ای، خیاطی، زبان عیرکنکوری و … خوبه اما باید ببینید اولویت بیشتر در سالی که کنکور دارید با این کلاس هاست یا کنکور شما اولویت بیشتری داره؟

همه این کلاس ها رو میتونید بعد از کنکور هم برید. در سالی که کنکور دارید سعی کنید کلاس های متفرقه و غیردرسی رو به حداقل برسونید مخصوصا اگه کلاسی وقت شما رو میگیره و با حذف اون کلاس وقت بیشتری برای درس خوندن دارید.

فرض کنید شما دو روز در هفته هر روز دو ساعت یک کلاس متفرقه شرکت می کنید. پس در هفته ۴ ساعت و در ماه حدود ۱۶ ساعت در این کلاس شرکت می کنید. در طول ۹ ماه از مهر تا خردادماه شما تقریبا ۱۴۰ ساعت در این کلاس شرکت کردید! مدت زمانی که هر بار برای آماده شدن و رفت و آمد به کلاس و احیانا خستگی بعد از کلاس صرف میشه رو هم بهش اضافه کنید. چه بسا اگه همین ۱۴۰ ساعت و یا بیشتر رو صرف درس خوندن می کردید رتبه بهتری می آوردید و مجبور نبودید یک سال دیگه هم پشت کنکور بمونید و یا امسال وارد رشته ای بشین که علاقه بهش ندارید. ۱۴۰ ساعت رو دست کم نگیرید حساب کنید مثلا اگه شما روزی ۱۰ ساعت درس می خونید ۱۴۰ ساعت حکم درس خوندن ۱۴ روز رو برای شما داره یعنی دو هفته. خیلی ها هستن هفته اخر مونده به کنکور میگن ای کاش یکی دو هفته بیشتر وقت داشتیم! غافل از اینکه اگه امسال همین کلاس فوق برنامه دو روز در هفته رو حذف می کردن دو هفته بیشتر برای درس خوندن وقت داشتن.

البته اینجا لازمه دو مورد رو یادآوری کنم:

۱- حذف کلی ورزش در سال کنکور توصیه نمیشه و بهتره حداقل سه روز در هفته حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پیاده روی یا ورزش سبک داشته باشید چون همین باعث سرحالی و شادابی و انرژی گرفتن برای درس خوندن میشه. اما اگه به طور حرفه ای یک باشگاه یا کلاس ورزشی شرکت می کنید و سه چهار روز در هفته رفت و امد به باشگاه دارید باید سبک و سنگین کنید و اولویت بندی کنید ببینید آیا موفقیت در این رشته ورزشی براتون ارزشمندتره یا موفقیت در کنکور و رتبه بهتری آوردن براتون مهم تره.

۲-حداقل یک نیمروز در هفته رو برای کاری که دوست دارید خالی کنید یعنی تقریبا ۶ ساعت در یک هفته مثلا یک صبح تا ظهر یا یک روز ظهر تا غروب برای کاری که دوست دارید غیر از درس انجام بدید خالی بگذارید. ولی در سایر روزهای هفته و اون یکی نیمروز همین روز درس بخونید. این خالی کردن نیمروز در هفته باعث میشه شما کمی تنوع هم داشته باشید و انگیزه بگیرید بعدش بهتر درس بخونید.

ساعات فوق برنامه رو هم حتما در دفتر برنامه ریزی یادداشت کنید.

همه این مورادی که گفتم درمورد کلاس های متفرقه و غیردرسی بود که به پیشرفت درسی و کنکور شما کمکی نمیکنه. اما در مورد کلاس های کنکوری و درسی نکاتی هست که لازمه هر داوطلب اطلاع داشته باشه که میتونید اینها رو در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ ملاحظه کنید: «کلاس های کنکوری؛ مفید یا مضر؟»

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در گروه تلگرام مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

اگر سوال یا نظری دارید بنویسید

ایمیل و شماره تلگرام برای دیگران نمایش داده نمی شود

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید