مشاوره کنکور تجربی تلگرام بهترین مشاور تحصیلی تلفنی ایران مشاور برنامه ریزی درسی رتبه های برتر مشاوره آنلاین انسانی کنکوری

مدیریت جلسه کنکور

کسی رتبه خوبی میاره که هم تا روز قبل از کنکور خوب و به اندازه کافی و درست درس خونده باشه و هم سر جلسه کنکور تا حدود ساعت ۱۲ ظهر بتونه جلسه آزمون رو خوب مدیریت کنه و واقعا در حد توان واقعیش ظاهر بشه. برای اینکه در اون چند ساعت سر جلسه کنکور بتونید خوب ظاهر بشید نکاتی که اینجا میگم رو باید مدنظر داشته باشید و انجام بدید:

 

از چه درسی شروع کنیم؟

اگه تا حالا در آزمون های آزمایشی که تا قبل از کنکور شرکت کردید عادت داشتید از یک درس خاص از دفترچه شروع کنید مثلا از درسی که قوی تر هستید الان هم همین کار رو بکنید و عادتی که داشتید رو یکدفعه سر جلسه کنکور تغییر ندید. اما اگه به ترتیب سوالات دفترچه آزمون جواب دادید سر جلسه کنکور هم به همون ترتیب دفترچه جواب بدید. ضمنا اگه هنوز آزمون های آزمایشی شرکت نکردید و وقت دارید تا کنکور، بهتره به ترتیب خود دفترچه سوالات رو جواب بدید و در کنکور هم همین کار رو بکنید.

 

حتما از تکنیک ضربدر و منها برای تنظیم وقت استفاده کنید

در جلسه آزمون حتما از تکنیک ضربدر و منها و زمان های نقصانی برای مدیریت زمان استفاده کنید تا وقت کم نیارید. قرار نیست دور اول همه سوالات مخصوصا سوالات وقت گیری که حتی بلد هستید رو حتما حل کنید و جواب بدید. توضیحات کامل تکنیک ضربدر و منها در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ آورده شده که میتونید ببینید: «تکنیک ضربدر و منها برای مدیریت زمان در جلسه آزمون»

 

مراقب اعداد ۱ تا ۴ در گزینه ها باشید

مواظب شماره سؤال و خانه ای که دارید در پاسخبرگ به عنوان پاسخ صحیح اون سؤال پر میکنید باشید. سوالاتی که گزینه هاشون عدد هستن مثلا جواب صحیح عدد ۳ میشه که گزینه ۲ این عدد و جواب صحیح هست، اشتباها گزینه ۳ رو به جای عدد ۳ انتخاب نکنید. مراقب اینجور سوالات باشید.

 

شک دار و شانسی جواب دادن ممنوع

به هیچ وجه هیچ سوالی رو شانسی جواب ندید حتی اگه به صورت ۵۰-۵۰ بین فقط دو گزینه شک دارید، در اکثر موارد ثابت شده که داوطلب ها گزینه غلط رو انتخاب میکنن چون در دام آموزشی اون سوال میفتن. طراحان سوالات جوری گزینه ها رو ارائه میدن که اگه داوطلب یادگیری ناقص داشته در دام آموزشی بیفته. پس شانسی جواب دادن ممنوع حتی اگه تعداد سوالاتی که جواب دادید کم باشه.

البته بعضی داوطلب ها وسواس شدیدی دارن و گاهی با اینکه تقریبا ۱۰۰ درصد مطمئن هستن به گزینه صحیح رسیدن باز هم به خاطر وسواس بین گزینه ها شک میکنن. در این حالت نباید به شک اعتنا کرد.

 

اگر سوالات بیش از حد انتظار سخت بود

اگه سوالات یک درس سختتر از حد معمول و نسبت به سال های قبل مشکل تر بود روحیه خودتون رو حفظ کنید. سوالات برای همه سخت هست حتی رتبه یک کشور! چون بعضی سال ها سابقه داشته که هیچکس در کل کشور حتی رتبه ۱ نتونسته یک درس خاص رو بالای ۹۰ درصد بزنه. پس نگران نباشید مهم نیست اگه درصدی که مد نظرتون بود رو نتونستید بیارید مهم اینکه که نسبت به سایر رقبا درصد بهتری بزنید. اگه سخت باشه برای همه سخته و اینجا کسی موفق میشه که روحیه اش رو حفظ کنه. در این حالت به هیچ وجه برای اینکه تعداد بیشتری سوال رو جواب داده باشید شانسی نزنید.

 

روی این سوالات اصلا فکر نکنید و رد شوید

اگه مبحثی رو از یک درس خاص حذف کردید و اصلا نخوندید، سر جلسه کنکور هم سراغ سوال یا سوالات اون مبحث نروید. البته اگه خیلی وقت اضافه آوردید در دور دوم میتونید برید سراغ اینجور سوالات چون ممکنه امسال خیلی ساده طرح شده باشن و بتونید بهشون جواب بدید اما در دور اول به هیچ وجه وقت صرف سوالات مباحثی که اصلا تا حالا نخوندید نکنید.

 

تعداد و شماره سوالات هر درس را حفظ باشید

از قبل نگاه کنید و ببینید از هر درس چند سوال میاد و حتی شماره سوالات هر درس از چند تا چند هست. اینجوری سر جلسه کنکور بهتر میتونید برنامه ریزی کنید و مثلا وقتی سوال شماره ۱۵۰ هستید میدونید چند سوال دیگه از سوالات این درس باقی مونده و چند دقیقه از مدت زمانی که برای این درس وقت دارید باقی مونده. البته خیلی هم در محاسبه وقت و سوالات باقی مانده وسواس به خرج ندین و تمرکزتون روی جواب دادن به سوالات باشه اما از تنظیم وقت هم نباید غافل شد.

علاوه بر این نکات، توصیه می کنم حتما مطالب موجود در این صفحه از سایت مشاورن ۱۰۰ رو هم بخونید و بهشون عمل کنید: «از شب کنکور تا ساعت ۸ صبح فردا»

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید  

مشاور (رتبه برتر)شماره پیامک
محدثه نوربخش دانشجوی دندانپزشکی اراک رتبه 954 کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره تلفنیمحدثه نوربخش

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۷۶

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۱۴

مشاهده اطلاعات
عرفان شیوانی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۸۶

مشاهده اطلاعات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۹۷

مشاهده اطلاعات
سیما ایوبی شماره بهترین مشاور کنکور انسانی مشاوره کنکور انسانی نظام جدید برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره تحصیلی کنکورسیما ایوبی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۷۹

مشاهده اطلاعات
سپیده فرجی رتبه 116 مشاوره کنکور تجربی پزشکی اصفهان مشاوران 100 مشاور برنامه ریزی درسی موفقیت در کنکور مشاوره تحصیلی تلفنیسپیده فرجی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۹۳

مشاهده اطلاعات

ارتباط با رتبه های برتر:

 روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی moshaverane100_Admin@ در تلگرام ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

فروشگاه کنکور بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور خرید دی وی دی کنکور تجربی سی دی آموزش دروس دبیرستان رشته تجربی فیلم آموزشی کنکور

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور:

ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱
نام و نام خانوادگی کامل خود را وارد کنید
نشانی ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نمی شود
شماره تلفن همراه شما برای دیگران نمایش داده نمی شود
0 نظر ثبت شده
Inline Feedbacks
View all comments