با کتاب ها شوخی کنید!

مطالبی که بار هیجانی بیشتری دارن، بیشتر در حافظه میمونن و بعدا بهتر یادآوری میشن. وقتی یه سریال یا فیلم تماشا می کنید یا یه کیپ طنز می بینید می خندید و راحت هستید یا مثلا وقتی دارید با دوستتون صحبت می کنید با هم شوخی می کنید ولی وقتی حرف از کتاب و درس خوندن میاد وسط جدی و محکم و اخمو میرید سراغ درس و کتاب!

اگه درس ها براتون بار هیجانی داشته باشه بهتر در ذهن شما ماندگار میشه و رفتن سمت درس و مطالعه براتون جذاب تر میشه. هر چیزی که بار هیجانی داره بیشتر در ذهن ماندگاره. مثلا آیا شما همسایه ی ۱۴ سال قبلتون یادتون رو یادتون هست؟ آقای فلانی؟ شما میگی:نه. من میگم: همون که یه دختر کوچیک داشت. میگید: نه بازم یادم نمیاد. میگم: همون که باباش معلم بود. و شما بازم یادتون نمیاد! میگم: همون که خونشون توو آتیش سوخت. یهو همه چیز در ذهن شما زنده میشه چون آتیش گرفتن، بار هیجانی مؤثری داشته در ذهن شما داشته.

هرچند آتیش گرفتن یه هیجان منفی در شما ایجاد کرده اما به هر حال هیجان انگیز بوده و همین هیجان باعث شده بود که شما این خاطره یادتون باشه.

با کتابتون شوخی کنید. مثال هایی هیجان آور، شادی بخش و حتی خنده دار بزنید. شوخی کردن با کتاب و مطالب درسی به شما کمک میکنه بهتر در ذهنتون بمونه.

فک کنید کتاب دوست شماست و به خودتون تلقین کنید چقدر این مطالب براتون جذاب و شیرینه.

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید

مشاور (رتبه برتر)توضیحات
محدثه نوربخش دانشجوی دندانپزشکی اراک رتبه 954 کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره تلفنیمحدثه نوربخش

مشاور تجربی و هنر

مشاهده اطلاعات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

مشاور تجربی

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

مشاور رشته ریاضی و متوسطه اول

مشاهده اطلاعات
عرفان شیوانی

مشاور تجربی و زبان

مشاهده اطلاعات
عطیه اسدی باغان رتبه 8 برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره کنکور رشته انسانی بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی درسی آنلاینعطیه اسدی

مشاور رشته انسانی

مشاهده اطلاعات

راه‌های ارتباط با رتبه‌های برتر:

📩 روش اول: شما می‌توانید یک پیامک حاوی «نام و نام خانوادگی خودتان + رشته و پایه تحصیلی + نام مشاور مورد نظرتان + تعداد ماه‌های مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» را در قالب یک SMS به شماره پیامک پشتیبانی ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید تا پس از هماهنگی با مشاور مورد نظر، ایشان در کوتاه ترین زمان ایشان با شما تماس بگیرند.

📞 روش دوم: علاوه بر این، می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

📱 روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، در صورت تمایل جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می‌توانید درخواست خود را در زمینه برنامه ریزی درسی و مشاوره برای کنکور در یکی از شبکه‌های اجتماعی (تلگرام، روبیکا، ایتا، شاد، سروش، بله، گپ، آی گپ، واتساپ) به آیدی moshaverane100@ یا به شماره ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

تلفن موبایل آیدی سایت مشاوران 100 تلگرام روبیکا ایتا واتساپ اینستاگرام مشاوران گروه آموزشی صد گام۱۰۰

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *