بهترین مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی مشاوره رتبه های برتر

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد – شرایط و زمان ثبت نام بدون آزمون

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد. برای ثبت نام رشته های دوره کارشناسی و کاردانی باید به ترتیب یک کارت اعتباری ۳۵ هزار تومانی و ۳۳ هزار تومانی بخرید و با استفاده از اطلاعات شناسه ثبت نام و رمز ثبت نام درج شده در این کارت در یکی از رشته ها ثبت نام کنید.

مفهوم پیوسته و ناپیوسته بودن رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

۱-دوره کاردانی: همون فوق دیپلم هست که حدود ۲ سال طول میشکه.

۲-دوره کارشناسی: همون لیسانس هست.

۳-کاردانی پیوسته: رشته هایی هستن که دیپلمه های فنی حرفه ای میتونن انتخاب کنن یعنی کسانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند.

۴-کاردانی ناپیوسته: رشته های کاردانی یا فوق دیپلم که مخصوص دانش آموزان دارای مدرک پیش دانشگاهی است، یعنی کسانی که دوره پیش دانشگاهی رشته تجربی، ریاضی، انسانی رو گذروندن میتونن این رشته ها رو انتخاب کنن.

۵-کارشناسی ناپیوسته: کسانی که مدرک کاردانی دارن میتونن این رشته ها رو انتخاب کنن. طول دوره کارشناسی ناپیوسته حدود ۲ ساله.

۶-کارشناسی پیوسته: کسانی که مدرک کاردانی ندارن و آخرین مدرکشون پیش دانشگاهیه میتونن این رشته ها رو انتخاب کنن که طول دوره تحصیلشون حدود ۴ ساله.

تفاوت رشته های بدون آزمون پاره وقت و تمام وقت

در اساسنامه ذکر شده که برای افراد شاغلی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد رو دارند، دوره ای به نام پاره وقت ایجاد بشه طوری که در این دوره، زمان و ساعت برگزاری کلاس های درس برای این افراد به نحوی تنظیم بشه که با ساعات کار اداری تداخل نداشته باشه، هر چند معمولا این مورد در عمل اجرا نمیشه و کلاس های دانشجویان تمام وقت و پاره وقت با هم برگزار میشه. علاوه بر این، دانشجوهای پاره وقت مجاز هستند که در تعداد ترم های بیشتری واحد های دوره کاردانی یا کارشناسی رو پاس کنند و دیرتر فارغ التحصیل بشن یعنی در واقع هر ترم تعداد واجد درسی کمتری در انتخاب واحد بردارند.

بجز موارد ذکر شده، معافیت تحصیلی که به دانشجوهای پسر دوره پاره وقت داده میشه نسبت به معافیت تحصیلی دانشجوهای دوره تمام وقت طولانی تره. دانشجوی دوره پاره وقت تا ۸ سال مجاز هست که دانشجو بمونه و فارغ التحصیل نشه و یا اگر از دانشگاه اخراج نشده باشه میتونه فعلا از معافیت تحصیلی استفاده کنه. ضمنا شهریه دوره پاره وقت و تمام وقت فرقی با هم نداره مگر اینکه خود دانشجوی دوره پاره وقت به اختیار خودش تعداد واحد کمتری هر ترم برداره که در این صورت شهریه متغیر ترم کمتر خواهد بود.

رشته های بدون کنکور کدام واحد دانشگاه آزاد را انتخاب کنیم

اگه میخواهید بدونید کدوم دانشگاه های آزاد رتبه و امکانات بیشتری دارن این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ رو ببینید: «رتبه بندی ۳۵۰ دانشگاه آزاد برتر ایران» البته صرف نظر از امکانات، بهتره به نزدیک بودن واحد دانشگاه آزاد به محل زندگیتون هم توجه کنید. توصیه می کنیم حتما پست مربوط به راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد سایت مشاوران ۱۰۰ رو مطالعه کنید:

حتما بخوانید: “راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

همچنین کسانی که سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور داشته باشند مشمول تخفیف شهریه و کسانی که سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران داشته باشند مشمول معافیت کامل از پرداخت شهریه هستن. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره سهمیه های کنکور و سایر مزایای سهمیه ایثارگران دارید به صفحه “سهمیه های کنکور” در وب سایت ما مراجعه کنید.

محرومیت از کنکور، انصراف و مسائل نظام وظیفه مربوط به رشته های بدون کنکور

خیلی از آقایان داوطلب کنکور ترجیح میدن برای به عقب انداختن خدمت سربازی، در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنن و بتونن در کنکور سراسری سال آینده شرکت کنن. حتما اطلاع دارید که فقط دانشجویان دوره روزانه برای شرکت در کنکور سراسری باید تا ۲۰ بهمن ماه از دانشگاه انصراف بدن. بنابرین کسانی که دانشجوی رشته های بدون آزمون یا با آزمون دانشگاه آزاد هستن میتونن فعلا بدون انصراف از دانشگاه در کنکور سراسری شرکت کنن و در صورت قبولی نهایی، از دانشگاه آزاد انصراف بدن. البته برای انصراف مقداری هم باید هزینه به دانشگاه پرداخت کنن. برای اطلاع از سایر شرایط لازم جهت ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ۹۷ و همچنین شرایط محرومیت از شرکت در کنکور به این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید: «شرایط ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ۹۷»

توجه داشته باشید که اگر آقا هستید و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت سربازی ندارید، فقط یک بار حق انصراف از دانشگاه دارید و در صورتی که یک بار قبلا، به عنوان مثال، از دوره کارشناسی انصراف داده باشید و الان مشغول به تحصیل در یک رشته یا دانشگاه دیگه در همون مقطع کارشناسی باشید، دیگه حق انصراف ندارید و در صورت انصراف یا اخراج از دانشگاه باید برای اعزام به خدمت سربازی اقدام کنید.

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید  

مشاور (رتبه برتر)اطلاعات تماس
مشاوره کنکور راضیه شفیعی رتبه 2029 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاور تحصیلی داروسازی اهواز پیامک:  10002030405061

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
رضا فراهانی دانشجوی پزشکی اراک رتبه 738کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره تلفنی پیامک:  10002030405064

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
زهرا جعفری رتبه 773 کنکور تجرربی عضو گروه مشاوران 100 دندانپزشکی اصفهان پیامک:  10002030405052

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
رسول کریمی پور رتبه 38 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 دانشجوی دندانپزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی پیامک:  10002030405063

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
سیما ایوبی رتبه 113 کنکور انسانی عضو مشاوران 100 دبیری آموزش مطالعات اجتماعی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه پیامک:  10002030405079

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
زهرا گرجی پور رتبه 574 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاوره داروسازی آمل پیامک:  10002030405067

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
محدثه نوربخش دانشجوی دندانپزشکی اراک رتبه 954 کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره تحصیلی تلفنی پیامک:  10002030405076

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را بیان کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید متن درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا ذکر شده ارسال نمایید. متن پیام و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان به درخواست شما پاسخ خواهند داد. هزینه مشاوره نیز به شما اعلام خواهد شد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید. متن پیام شما در تلگرام مستقیما برای مشاور مورد نظرتان ارسال خواهد شد و ایشان پس از بررسی به شما پاسخ خواهند داد.

 

سوالات درسی خود را در گروه مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید