بهترین مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی مشاوره رتبه های برتر

منابع کمک درسی فیزیک کنکور ۹۸ – تحلیل و مقایسه کتاب ها

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

بهترین منابع کمک درسی فیزیک کنکور  کتاب های فیزیک نشر الگو، فیزیک گاج، فیزیک خیلی سبز، فیزیک خوشخوان و … هستند. در اینجا جداگانه درباره این کتاب ها توضیح میدیم. ضمنا لینک دانلود فایل pdf نمونه کتاب ها در انتهای توضیحات کتاب آورده شده که میتونید دانلود کنید و با هم مقایسه کنید.

اکیدا توصیه می کنیم قبل از انتخاب هر کتاب کمک درسی اول مطالب این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ رو بخونید: «سردرگرمی در انتخاب منابع کمک درسی» و همچنین در انتخاب منابع کمک درسی فیزیک حتما با مشاور تحصیلی خودتون هم مشور کنید.

 

معرفی منابع کمک درسی فیزیک کنکور:

 

گاج نقره ای فیزیک پایه و پیش

دانلود pdf کتاب گاج فیزیک - منابع کمک درسی فیزیک کنکور

گاج نقره ای فیزیک یکی از بهترین منابع کمک درسی فیزیک کنکور است. دانش آموزانی که قوی هستند اول باید کتاب گاج رو کامل به عنوان کمک درسی مطالعه کنند و بعد اگر وقت داشتند و ساعت مطالعه بالایی داشتند و خواستند کتاب دومی رو بخونن برن سراغ فیزیک نشر الگو. اما تاکید می کنیم فقط در صورتی که واقعا وقت دارید و ساعت مطالعه خیلی بالایی دارید، وگرنه بیش از یک منبع کمک آموزشی فیزیک اصلا توصیه نمیشه.

تست های گاج فیزیک از نظر سختی و تعداد دو دسته هستند: تست های معمولی و تست های یک قدم تا ۱۰۰٫ تست های یک قدم تا صد گاج فیزیک در حد سوالات سخت یا گاها فراتر از حد کنکور هستند و تعدادشون کمتره. گاج نقره ای دو مجموعه کتاب داره: ۱-یکی میکرو فیزیک پایه (۱ و ۲ و ۳) که جلد اولش سوالات و جلد دوم پاسخ ها هستن چاپ ۹۵ این کتاب جلد اول که سوالاتش هست حدود ۴۰۰ صفحه و جلد دومش که جواب سوالات جلد و اول و درسنامه ها (با عنوان خلاصه نکات) هستن حدود ۷۳۰ صفحه هست. ۲-دومی میکرو فیزیک پیش دانشگاهی (۱ و ۲) هست که جلد اولش سوالات فیزیک پیش هستند که حدود ۴۰۰ صفحه است و نزدیک به ۳۱۰۰ تست فیزیک پیش دانشگاهی داره. جلد دومش میکرو پاسخنامه فیزیک پیش دانشگاهی (۱ و ۲) در واقع پاسخنامه سوالات جلد اول و خلاصه نکات هستند که حدود ۷۲۰ صفحه میشه.

دانلود کتاب گاج نقره ای فیزیک پایه جلد ۱

دانلود کتاب گاج نقره ای فیزیک پایه جلد ۲

دانلود کتاب گاج نقره ای فیزیک پیش جلد ۱

دانلود کتاب گاج نقره ای فیزیک پیش جلد ۲


نشر الگو فیزیک

دانلود pdf فیزیک نشر الگو - منابع کمک درسی فیزیک

یکی دیگه از بهترین منابع کمک درسی فیزیک کنکور کتاب های فیزیک نشر الگو هستند. نشر الگو دو مولف فیزیک داره یکی آقای رضا خالو و دیگری سید مجتبی سادات. برای فیزیک پیش دانشگاهی نشر الگو کتاب آموزش جدا داره و کتاب تست جدا هم داره. کتاب آموزش فیزیک پیش ۱ نشر الگو حدود ۵۰۰ صفحه است. کتاب آموزش فیزیک پیش ۲ نشر الکو هم حدود ۴۵۰ صفحه. اما واسه تست فیزیک پیش دانشگاهی: جلد اول کتاب تست فیزیک پیش نشر الگو که فقط تست هاش هست حدود ۴۰۰ صفحه و جلد دوم همین کتاب که پاسخ تشریحی تست هاش هست نزدیک ۴۵۰ صفحه میشه.

دانلود کتاب جامع فیزیک پایه نشرالگو

دانلود کتاب جامع فیزیک پیش نشرالگو

کتاب فیزیک ۳ تجربی نشر الگو هم واسه آموزش یک کتاب داره به نام فیزیک ۳ سه بعدی تجربی حدود ۳۵۰ صفحه واسه آموزش هست و نزدیک ۲۵۰ تست هم داره البته تمرین تشریحی و سوالات امتحان نهایی هم داره. اما واسه تست فیزیک ۳ نشر الگو کتاب تست مخصوص داره که حدود ۴۲۰ صفحه نزدیک ۱۴۰۰ تست با جواب تشریحی داره. واسه فیزیک ۲ سال دوم هم نشر الگو سیستمش همینه یک کتاب فیزیک ۲ سه بعدی تجربی داره که آموزش هست با تعداد کمتری تست و سوال تشریحی و یک کتاب جداگانه فیزیک ۲ تست هم داره که فقط تست و جواب تشریحی تست هاست نزدیک ۱۰۰۰ تا تست داره فیزیک دهم هم همینطور.


خیلی سبز فیزیک

دانلود pdf فیزیک نشر الگو - منابع کمک درسی فیزیک کنکور

فیزیک خیلی سبز هم یکی از معروف ترین منابع کمک درسی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی محسوب میشه. کتاب های خیلی سبز ۴ جلدی فیزیک کتاب های خوبی هستن و سری تست هایی هم فراتر از حد کنکور یا در حد سوالات خیلی سخت کنکور دارن به نام تست های سری z. کتاب خیلی سبز جامع کنکور فیزیک تست تالیفی و فراتر از کنکور زیاده داره و شاید بشه گفت برای کسانی که خیلی دیگه فول و سطح بالا هستن و به ۱۰۰ زدن فیزیک در کنکور فکر میکنن خوبه. همه تست های جامع خیلی سبز به درد کسانی که درصد های زیر ۵۰ فیزیک کنکور میخوان نمیخورن.

خیلی سبز کتاب دو جلدی فیزیک پیش هم داره که یک جلد سوال و یک جلد جواب و درسنامه فیزیک پیش دانشگاهی هستن. جلد سوالش حدود ۳۲۰ صفحه و جلد جواب و درسنامه اش هم ۶۷۰ صفحه است. برای فیزیک پایه هم همینطوره و دو جلد داره ۱۱ فصل فیزیک پایه یک جلدش سوال و یک جلد جواب + درسنامه فیزیک پایه است. برای کسانی که فیزیکشون ضعیفه این کتاب های دو جلدی فیزیک خیلی سبز (هم دو جلدی پیش و هم دو جلدی پایه مخصوص کنکور) رو میتونن بخون اما اول حتما درسنامه هاش که داخل کتاب جلد دومش قرار داده شده رو بخونن و بعد برن سراغ تست هاش. بین تست هاش هم اولویت اول با تست های کنکورهای سراسری مخصوصا تست های چند سال اخیر باید باشه (هم تست های فیزیک رشته تجربی هم ریاضی هم داخل کشور و هم خارج کشور.) اگر وقت اضافه آوردید برید تست های تالیفی رو کار کنید.

دانلود کتاب فیزیک پایه خیلی سبز

دانلود کتاب فیزیک پیش خیلی سبز

کتاب خیلی سبز جامع کنکور فیزیک حدود ۵۵۰ صفحه، تک جلدی و تقریبا همش تست تالیفی یعنی تست های کنکور رو گذاشته کنار! برای کسانی که خیلی سطح فیزیکشون بالاتر از بقیه است و میخوان دیگه سنگ تمام بگذارند و البته وقتش رو هم دارن که تست های جون دار و قوی کار کنن تست های کتاب فیزیک جامع کنکور خیلی سبز مناسبه. برای کسی که تست های کنکور سراسری رو هنوز کار نکرده و بعد از آموزش و یادگیری و تمرین تشریحی میخواد تازه شروع کنه تست بزنه شروع از کتاب جامع فیزیک خیلی سبز کار چندان درستی نیست. اولویت باید با تست های کنکور سراسری مخصوصا تست های ۳ سال اخیر باشه.

دانلود کتاب فیزیک جامع خیلی سبز


خوشخوان فیزیک

دانلود pdf کتاب فیزیک خوشخوان - منابع کمک درسی فیزیک

فیزیک خوشخوان یکی از سخت ترین و سنگین ترین منابع کمک درسی فیزیک کنکور است. فیزیک خوشخوان هم درسنامه اش هم تست هاش نسبتا سطح بالاست و حتی تا سطح سوالات المپیاد هم تست داره! فقط برای بچه های تیزهوش و ممتاز شاید خوب باشه اما برای شروع از صفر خوب نیست. حجم کتاب های فیزیک خوشخوان از کتاب های گاج نقره ای فیزیک کمتره. برای شروع و مخصوصا برای دانش آموزان متوسط به پایین گاج نقره ای از خوشخوان بهتره. خوشحوان یک کتاب دو جلدی فیزیک پیش دانشگاهی ویژه دانش آموزان ممتاز داره که دو جلدش روی هم حدود ۴۶۰ صفحه است. این کتاب اصلا واسه کسانی که فیزیکشون ضعیف هست توصیه نمیشه حتی خود مولف کتاب هم گفته که برای دانش آموزان ضعیف قابل استفاده نیست و راست هم گفته واقعا.

خوشخوان یک کتاب فیزیک پایه ۱ و ۲ و ۳ ویژه دانش آموزان ممتاز هم داره که تک جلدی چاپ یازدهمش تو بازار نزدیک ۴۰۰ صفحه است. اینم هم برای دانش آموزان ضعیف در درس فیزیک خوب نیست. البته خوشخوان فیزیک اول و دوم و سوم دبیرستان جداجدا هم داره که بازم مخصوص دانش آموزان ممتاز دبیرستان هست. در کل کتاب های خوشخوان برای دانش آموزای ضعیف خوب نیستن، حجمشون کمتر از گاج نقره ای و قیمتشون هم چون تعداد صفحات کمتری خرج کردن از گاج ارزان تره.

دانلود منابع فیزیک رتبه های برتر کنکور

 

از کتاب کمک درسی استفاده کنیم یا فیلم آموزشی فیزیک؟

اگر پایه شما در دروسی مثل ریاضی و فیزیک ضعیف باشه ممکنه تنها با استفاده کتاب کمک درسی نتونید خیلی اون درس رو تقویت کنید مخصوصا اگر سبک یادگیری سمعی – بصری داشته باشید و با متن های خشک و خالی کتاب ها ارتباط خوبی برقرار نکنید. در صورتی که قصد دارید از فیلم ها و سی دی های آموزشی کنکور باید یک سری نکات رو رعایت کنید تا بازدهی کافی داشته باشیه. حتما مطالب موجود در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ رو مطالعه کنید: «بهترین دی وی دی کنکور و روش استفاده صحیح»

امیدواریم با استفاده از این مطالب بتونید از بین منابع کمک درسی فیزیک بهترین کتاب کمک درسی که متناسب با سطح درسی شماست رو انتخاب کنید. با همه این توضیحات این رو هم باید اضافه کنیم که برای انتخاب منابع کمک درسی فیزیک بهتره حتما با مشاور تحصیلی خودتون هم مشورت کنید. اگر نیاز به مشاور کنکور، برنامه ریزی و پیگیری روزانه دارید با ما تماس بگیرید.

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید  

مشاور (رتبه برتر)اطلاعات تماس
محدثه نوربخش دانشجوی دندانپزشکی اراک رتبه 954 کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره تحصیلی تلفنی پیامک:  10002030405076

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
زهرا گرجی پور رتبه 574 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاوره داروسازی آمل پیامک:  10002030405067

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
سیما ایوبی رتبه 113 کنکور انسانی عضو مشاوران 100 دبیری آموزش مطالعات اجتماعی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه پیامک:  10002030405079

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
مشاوره کنکور راضیه شفیعی رتبه 2029 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاور تحصیلی داروسازی اهواز پیامک:  10002030405061

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن شبانه روزی ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی خود را بیان کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید متن درخواست یا سوال خود را مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا ذکر شده ارسال نمایید. متن پیام و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان به درخواست شما پاسخ خواهند داد. هزینه مشاوره نیز به شما اعلام خواهد شد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست مشاوره خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید. متن پیام شما در تلگرام مستقیما برای مشاور مورد نظرتان ارسال خواهد شد و ایشان پس از بررسی به شما پاسخ خواهند داد.

 

سوالات درسی خود را در گروه مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

۱۱۴ نظر

 1. سلام تشکر از سایت عالی تون ممنون درسنامه ی فیزیک خیلی سبز بهتره یا گاج

 2. سلام و خسته نباشید بابت مطالب خوبتون
  میخواستم بدونم که بنظر شما فیزیک گاج بهتره یا قلم چی آبی برای دانش اموز متوسط؟

 3. سلام به نظرتون برای فیزیک درحد ۴۰درصد که بخواهد به درصد۸۰ برسد iq بهتره یا خیلی سبز یا نشرالگو خواهش میکنم جواب بدید

  • سلام IQ تست های قوی داره
   تست های سری Z خیلی سبز هم خوبن
   البته به این معنی نیست که نشرالگو بد باشه
   قطعا با هر یک از این سه کتاب میتونید به درصد بالایی برسید اگر روش مطالعه و تست زنی و خلاصه نویسی و مرورهای شما درست و اصولی باشند

 4. سلام خسته نباشین من یه مشاوره ازتون میخواستم ببینید من دیپلم ریاضی ۸۶ هستم میخوام برای کنکور تجربی امسال بخونم و شرکت کنم با توجه به تحقیقاتی که کردم ظاهرا نظام قدیم محسوب میشم و کنکور جداگانه ای برای این داوطلبان برگزار میشه با توجه به بررسی های عمل امده باید کتب از چاپ ۹۳تا ۹۶ رو تهیه کنم و اینکه سخت پیدا میشه نمیدونم درست متوجه شدم یا نه گیج شدم. ممنون میشم راهنماییم کنین

 5. سلام
  ببخشید
  ما قراره برای بچه های مدرسمون کتاب فیزیک تهیه کنیم
  کتاب خیلی سبز رو پیشنهاد میکنید یا نشر الگو
  من خودم به شخصه با درسنامه های آقای خالو خیلی حال میکردم
  میخواستم بدونم برای همه بجه ها کدوم بهتره و بعدا فحشمون نمیدن
  لطفا جواب رو به ایمیلم ارسال کنین

 6. امسال کنکور فیزیک ۵۰ زدم با معلم و تست کنکور فقط (ابی قلمچی). ولی پزشکی نمیارم میمونم پشت کنکور برای سال بعد. بنظرتون امسال فیزیک تک جلدی جامع خیلی سبز رو کارکنم بهتره یا دو جلدی خیلی سبز یا گاج نقره ای؟

  • خیلی سبز و گاج هر دو بهترین کتاب های کمک درسی فیزیک کنکور هستند.
   اگر گاج رو انتخاب کردید، حداقل تست های سری z خیلی سبز رو هم کار کنید تست های قوی هستند و برای کسی که فیزیکش در حد شماست مناسبه

 7. سلام به نظرتون از کتاب فیزیک گاج سال ۹۳ پایه و ۹۲ پیش میی تونم برای ۹۸ استفاده کنم یا باید جدید بخرم؟

  • سلام بهتره چاپ جدیدتری تهیه کنید
   یا حداقل تست های فیزیک کنکور سراسری ریاضی و تجربی چند سال اخیر رو جداگانه بگیرید کار کنید

 8. اقای ادمین – مبتکران چی؟

 9. سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل تجربی سال ۹۵ هستم و می خوام تو کنکور ۹۸ شرکت کنم میخواستم بدونم کتب درسی چقدر تغییرات داشتن و نیازه عوضشون کنم البته کتب تستی هام اپدیت هستند و سوال دوم اینکه فقط سال ۹۸ دو کنکور برگزار میشه یا سه سال ادامه داره چون سال ۸۱ سه سال دو کنکور برگزار شد ممنونم.

  • سلام میتونید از همون ها استفاده کنید تغییرات زیاد نیست.
   طبق آخرین گفته های رئیس سازمان سنجش فقط کنکور ۹۸ به صورت دو سری سوال برای نظام قدیم و جدید برگزار میشه

 10. سلام
  فیزیک گاج بهتره یا گاج؟ لطفا راهنمایی کنید

 11. سلام
  شما خیلی سبز رو بیشتر قبول دارین یا گاج نقره ای؟ کدوم بهتره؟ لطفا راهنمایی کنید

 12. سلام پشت کنکوری هستم به نظر ترکیب گاج نقره ای با نشر الگو بهتره یا ترکیب گاج نقره ای با خیلی سبز یا ترکیب گاج نقره ای با گاج iq

  لطفا جواب بدید با تشکر فراوان

  • سلام با هر یک از این کتاب ها به تنهایی اگر ساعت مطالعه شما کافی و روش مطالعه و تست زنی و مرور درست باشه میتونید درصد بالایی در کنکور کسب کنید
   بجز گاج نقره ای به عنوان منبع دوم میتونید از خیلی سبز یا نشر الگو هم استفاده کنید مخصوصا اگر تست های تالیفی قوی تری میخواهید از نشرالگو استفاده کنید

 13. فیزیک خیلی سبز خوبه یا مبتکران پیش تجربی هستم واسه تراز ازمون بالا قلمچی ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین با تشکر

 14. فیزیک پیش دانشگاهی خیلی سبز یا نشر الگو خوبه؟

 15. سلام مباحث مرتبط فیزیک تجربی کدوم ها هستن

  • سلام،
   مباحث حرکت شناسی و دینامیک و کار و انرژی،
   نور آینه و عدسی ها،
   الکترسیته ساکن و خازن و جریان الکتریکی و مقاومت ها،
   مغناطیس و القای الکترومغنایطس

 16. بهترین کتاب فیزیک کنکور برای دانش اموز ضعیف کدومه؟ ممنون میشم جواب بدین

 17. سلام کتابی که تمام تمرینات فیزیک رو حل کرده باشه هست؟

 18. بهترین منبع کمک اموزشی فیزیک کدومشونه من گیج شدم بهترین کتاب تست فیزیک کنکور رو معرفی کنید فقط یک کتاب

 19. کامل ترین مقایسه بهترین منابع کنکور فیزیک بود دمتون گرم

 20. کتاب فیزیک اول گاج نقره ای خوبه بگیرم؟

 21. سلام فیزیک تک جلدی خیلی سبز چطوره؟ با کتاب دو جلدی چه فرقی داره؟

  • سلام کتاب تک جلدی یا همون کتاب جامع فیزیک خیلی سبز تست های تالیفی قوی تری داره و برای دانش اموزانی که در درس فیزیک قوی هستن مناسبه.

 22. لطفا در یک کلام بگین کدوم کتاب رو واسه فیزیک کنکور بخونم؟

 23. سلام بهترین منبع برای فیزیک در حد صفر چیه

  • سلام اگر در حد صفر هستید بهتره با کلاس یا دی وی دی شروع کنید. اما از بین کتاب های کمک درسی فیزیک گاج نقره ای هم برای شروع خوبه.

 24. سلام بین فیزیک پایه گاج یا مبتکران کدومش برای کنکور بهتره؟ مخصوصا مباحث الکتریسیته و خازن و مقاومت بیشتر مد نظرم هست کدوم بهترن؟

 25. سلام و تشکر به خاطر معرفی کتاب کنکور فیزیک
  من فیزیکم خوب نیست و کلاس هم نمیتونم برم اگر بخوام یک کتاب خوب فیزیک تجربی بخرم بخونم شما کدوم رو توصیه می کنید؟ امسال هم کنکور دارم

 26. سلام لطفا منابع فیزیک کنکور ۹۸ رو هم بزارین داخل سایت واسه نظام جدید

 27. بهترین کتاب فیزیک برای کنکور تجربی کدومه اخرش

 28. لطفا بهترین کتاب تست فیزیک پایه رو هم معرفی کنید

 29. بهترین کتاب فیزیک کنکور کدوم یکی از اینهاست

 30. سلام بابت معرفی منابع ممنون اگه امکان داره این سوال رو هم جواب بدین برای یک کنکوری که ضعیف هست در درس فیزیک گاج نقره ای یا خیلی سبز بهتره؟

 31. سلام لطفا معرفی بهترین کتاب کمک درسی فیزیک کنکور ۹۸ رو هم بگذارید برای نظام جدید با تشکر

 32. کدوم کتاب فیزیک کنکور برای ۱۰۰ زدن خوبه؟

  • از هر کدوم از این کتاب ها اگر درست استفاده کنید و وقت بگذارید میتونید درصد بالایی فیزیک در کنکور جواب بدین حتی ۱۰۰ درصد.

 33. سلام مقایسه فیزیک تجربی رو هم میشه بزارین لطفا؟

 34. لیست فیزیک کنکور همین هاست؟

 35. سلام من یک دانش آموزم که تمام سالهای تحصیلی رو در خارج از ایران بودم آلان میخوام کنکور بدم ولی یکم سخته واسم فیزیک پایه که درس نامه خوبی واسه یادگیری داشته باشه و برای تسلط با این زمان هفت ماهه تا کنکور چه توصیه ای دارین چه کتابی پیشنهاد میکنید لطفا ضروری ج بدین ممنون میشم

  • سلام اگه فیزیک سطحتون خیلی ضعیفه از کلاس یا فیلم استفاده کنید در غیراینصورت کتاب هایی مثل گاج درسنامه خوبی دارن.

 36. سلام….سطح فیزیک پیش دانشگاهی من خوبه…..
  فیزیک پیش میکرو هم دارم….
  برای منبع دوم،فیزیک پیش خیلی سبز بگیرم یا مبتکران(فرید شهریاری)؟

  • سلام، اگه سطحتون بالاست برای درسی مثل فیزیک باید تست های بیشتر و قوی تری حل کنید. تست های خیلی سبز برای شرایط شما مناسب تره.

 37. سلام.من ۳۰*۴۰%میخوام بزنم برای پیش ۲ چه کتاب یخوبه هم آموزش هم تست؟سطح فیزیکم متوسطه.لطفا جواب بدین

 38. سلام. دانش آموزان رشته ریاضی باید فیزیک رو چند ساعت در هفته مطالعه کنند؟(برای اینکه بتونن تو کنکور درصد بالای ۶۰ بزنن)

  • سلام، ۶۰ درصد زدن علاوه بر ساعت مطالعه نسبتا بالا به منبع کمک درسی فیزیک شما و روش مطالعتون و روش درست تست زدن هم بستگی داره اما در کل دانش اموز ریاضی باید حداقل ۲۰ تا ۲۵ درصد ساعت مطالعه اش رو به فیزیک اختصاص بده.

 39. واسه امتحان نهایی فیزیک ژرف اندیشان بهتره یا گاج iQ

 40. سلام
  فیزیک تخته سیاه اینجا نگفتین یعنی خوب نیست واسه کنکور؟

 41. برای فیزیک پایه فقط و فقط فیزیگ پایه خیلی سبز اگه از من میشنوین

 42. سلام فیزیک الکتریسیته چند درصد ازش سوال میاد کنکور تجربی؟ میشه بذارمش کنار؟

 43. فیزیک اتمی خیلی سخته؟

 44. پاسخنامه فیزیک خیلی سبز pdf رو از کجا میشه گیر اورد؟

 45. فیزیک جامع کنکور خیلی سبز همینه که عکسش رو گذاشتین اینجا ؟

 46. سلام فیزیک کنکور آسان است مسعودی بهتره یا فیزیک الا ؟

 47. با سلام لطفا یک پست درباره ی اینکه فیزیک کنکور را چگونه بخوانیم هم بگذارید ممنون

 48. فیزیک الا رو میشه بذارین واسه دانلود؟

 49. سلام فیزیک نور چند سوال میاد کنکور تجربی

 50. سلام…فیزیک هالیدی جزو منابع کنکور نیست؟؟

 51. سلام
  فیزیک ۳ خوشخوان منابع کنکور هست؟

 52. به نظرتون اگه فقط یک کتاب کمک درسی برا فیزیک بخوام بخرم گاج نقره ای خوبه؟ هم پایه و هم پیش دانشگاهی

 53. من فیزیک سال دوم و سوم اصلا خوب نخوندم اگه پیش دانشگاهی رو خوب بخونم تست هم بزنم میتونم حداقل ۳۰ درصد فیزیک جواب بدم کنکور تجربی؟

  • اگه از حرکت شناسی و دینامیک فیزیک سال دوم صرف نظر کنیم و این دو فصل رو جزو فیزیک پیش دانشگاهی حساب کنیم، ۵۰ درصد سوالات فیزیک کنکور تجربی از کتاب فیزیک پیش دانشگاهی طرح میشه. بله میتونید.

 54. سلام اگه بقیه درس ها همه بالا ۷۰ و ۸۰ درصد بزنم فقط فیزیک نتونم و زیر ۷۰ درصد باشه امکان رتبه دو رقمی هست؟ رشته تجربی

 55. چند سوال فیزیک کنکور تجربی از حرکت شناسی میاد

 56. سلام گاج فیزیک یه فصل داره به نام ترمودینامیک این واسه تجربی که نیست درسته؟ اخه ما این فصل رو تو کتاب درسیمون اصلا نداشتیم

  • سلام، فصل ترمودینامیک فیزیک فقط مخصوص رشته ریاضی هست. در کنکور تجربی از این فصل سوالی مطرح نمیشه.

   • ببخشید یه سوال دیگه: از فصل بردار فیزیک هم سوال میاد تو کنکور؟

   • در ۴ سال اخیر کنکور تجربی سوالی مستقیما از فصل بردار مطرح نشده البته سال های قبل گاها سابقه داشته اما فرمول های بردارها در حل بعضی مسائل فصل های دیگه فیزیک مثل الکتریسیته ساکن کاربرد داره و لازمه که بلد باشید.

 57. واسه فیزیک هم باید حتما خلاصه نویسی کرد؟

 58. سلام میشه به این سوال من جواب بدین: اگه فیزیک گاج نقره ای رو کامل بخونم درسنامه هاش باز هم لازمه کتاب درسی رو بخونم ؟

  • سلام مثال ها و تمرین های کتاب درسی فیزیک رو حتما حل کنید. گاهی نکات مهمی داخل همین تمرین های کتاب درسی هست. البته گاج بعضی تمرین های کتاب درسی رو در قالب تست آورده.

 59. با سلام یه سوال داشتم: از آینه و عدسی تو کنکور تجربی چند تا تست میاد؟ ارزش داره بخونم به نظرتون؟؟

 60. فیزیک کنکور تجربی چن تا سوال میاد و چقدر وقت میدن تو کنکور؟

 61. فیزیک رو چطوری باید بخونیم؟ هر چی میخونم درصدم تو آزمون ها بالای ۳۰ نمیره لطفا راهنمایی کنید

 62. سلام ببخشید برای قبولی داروسازی دانشگاه بهشتی یا تهران باید فیزیک چند بزنم؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

 63. کتاب گاج فیزیک درسنامه هم داره؟ یا فقط تسته

 64. سلام ببخشید ضریب فیزیک تو کنکور واسه مهندسی برق چنده؟؟ رشته ریاضی

 65. فیزیک رشته تجربی چند ساعت در هفته باید بخونیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن مشاوره: 02128424024
بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید