مشاوره کنکور تجربی تلگرام بهترین مشاور تحصیلی تلفنی ایران مشاور برنامه ریزی درسی رتبه های برتر مشاوره آنلاین انسانی کنکوری

منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور ۹۸: معرفی و مقایسه کتاب ها + دانلود pdf

معروف ترین منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور کتاب زبان مبتکران شهاب اناری، شبقره کیاسالار، گاج، خیلی سبز و …  که در اینجا جداگانه توضیحشون میدیم. ضمنا با کلیک روی تصویر هر کدوم از این منابع کمک درسی زبان میتونید قسمتی از اون کتاب رو در قالب pdf یا rar باز کنید و ببنید. دیدین که در کنکور تجربی ۹۶ زبان سخت تر از سالهای قبل طرح شده بود، پس زبان رو باید از اول سال بهش اهمیت بدید مخصوصا برای ریدینگ و کلوزتست که حدود نصف سوالات کنکور از این دو قسمت هستن نیاز به تمرین و کسب مهارت داره تا بتونین در وقت کم متن ها رو بخونید و به سوالات جواب بدید.

ضمنا قبل از انتخاب هر کتاب کمک درسی اول مطالب این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ رو بخونید: «سردرگرمی در انتخاب منابع کمک درسی»

حالا بریم سراغ معرفی منابع کمک درسی زبان انگلیسی برای کنکور:

 مبتکران زبان (شهاب اناری):

دانلود pdf زبان جامع کنکور مبتکران اناری - منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور

کتاب جامع زبان مبتکران سوم و پیش رو با هم داره و حجم چاپ جدیدش حدود ۴۰۰ صفحه میشه. البته زبان پیش دانشگاهی ۱ و ۲ رو به خاطر اهمیت بیشتر درس به درس آورده ولی زبان سال سوم رو درس به درس نیاورده و کلی بررسی کرده. زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران کتاب نسبتاً خوبی برای گرامر و واژگان به حساب میاد و ریدینگ های خوبی هم داره. اگر سطح زبان انگلیسی شما متوسط یا بالاست بهتره این کتاب رو از بین منابع کمک درسی زبان انگلیسی برای کنکور انتخاب کنید و بخونید.

دقت کنید که مبتکران بجز کتاب دکتر اناری، منابع کمک درسی زبان باز هم داره ولی نویسنده اون کتاب ها ایشون نیست. منظور اینجا فقط کتاب مبتکران نوشته شهاب اناری است. در درس زبان انگلیسی بعضی جاها لغت های خارج از کتاب هم میاد که بعضیشون تقریبا ثابت هستن و در کنکورهای مخلتف تکرار میشن. پس لغاتی که در کتاب شهاب اناری هستن رو بلد باشید.


شبقره زبان (رضا کیاسالار):

دانلود pdf زبان شبقره کیاسالار - منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور

شاید بشه گفت تنها کتاب مطرح نشر شبقره برای کنکور همین کتاب زبان انگلیسی نوشته دکتر رضا کیاسالار است. هم مباحث زبان انگلیسی ۳ و هم پیش دانشگاهی رو در یک کتاب جا داده. شبقره کتاب خیلی خوبیه واسه کنکور و سطح تست هاش کمی استاندارد تر و شاید بهتر بگیم پایین تر از کتاب مبتکران طراحی شده و برای کسانی که مبتدی هستن مناسب تره.


شبقره و نترسیم از متن (کیاسالار):

دانلود pdf کتاب و نترسیم از متن شبقره کیاسالار - منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور

این کتاب شامل ۱۲۰ متن برای تمرین ریدینگ است. حجمش کمتر از کتاب قبلیه. ریدینگ باید با تمرین کردن قوی بشه. میتونین برای تمرین هفته ای چند تا از متن های این کتاب رو کار کنید تا برای ریدینگ کنکور آماده بشید. البته اگر سطح شما در ریدینگ واقعا ضعیفه، بعد از لغات از کتاب درک متن به زیاد ساده مبتکران استفاده کنید که پایین تر توضیح دادیم.


درک مطلب به زبان ساده مبتکران:

دانلود pdf کتاب درک مطلب انگلیسی به زبان ساده مبتکران - منابع کمک درسی زبان کنکور

یکی از بهترین منابع کمک درسی زبان در زمینه ریدینگ، کتاب درک متن به زبان ساده مبتکران نوشته دکتر شهاب اناری است که برای کلوزتست و ریدینگ نوشته شده و برای دانش آموزانی که ریدینگ ضعیفی دارن میتونه شروع خوبی باشه ولی اگر ریدینگ قوی تری دارید برای تکمیل توانایی هاتون بهتره از کتاب ۱۲۰ متن شبقره استفاده کنید که بالاتر توضیح دادیم.


خیلی سبز جامع زبان:

دانلود pdf کتاب خیلی سبز - منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور

زبان خیلی سبز هم یکی از منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکوره که سال سوم و پیش دانشگاهی رو با هم در یک کتاب آورده و حجمش حدود ۴۵۰ صفحه میشه. این کتاب به صورت درس به درس پیش رفته و همه لغات هر درس رو پوشش داده، البته باز هم تمرکز این کتاب بیشتر روی پیش دانشگاهیه/ ویژگی های مثبتش: درس‌نامه‌ی خلاصه و روان گرامر، سازمان‌ دهی واژگان و هم نشینی ‌های مهم، ۶ متن درک مطلب برای هر درس، ۵ آزمون کلوز تست در هر درس، گرامر و واژگان کامل سال سوم، آموزش تمام افعال مرکب کتاب‌های انگلیسی دبیرستان و در کنار این‌ها منتخب تست‌های خوب و یاد دهنده‌ کنکورهای سراسری و آزاد با پاسخ توضیحی و تشریحی. تست هاش اکثرا کنکور سراسری هستن.


گاج جامع میکرو زبان کنکور+ کتابچه واژگان:

منابع کمک درسی زبان - گاج

یکی دیگه از منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور کتاب گاج میکرو زبان است. یک کتاب حدودا ۴۸۰ صفحه ای که نزدیک ۳۰۰۰ تست زبان انگلیسی داره. کتاب خوبیه و همه ی لغات رو جامع داره و اضافه گویی هم نکرده. یک ویژگی مهم داره که هیچ کتاب مشابهی تو بازار نداره اینه که اومده لغات رو بر اساس میزان تکرار در کنکورهای سال های گذشته تعیین سطح کرده و گفته کدوم مهمتره و کدوم کمتر اهمیت داره. این میتونه خیلی براتون کمک کننده باشه. میزان اهمیت هر درس، مبحث، نکته و لغت رو مشخص کرده. اما تیپ بندی و سطح تست هاش به نسبت مبتکران و شبقره ضعیف تره و از نظر دسته بندی کردن به اندازه مبتکران قوی عمل نکرده.

اما کتاب تمرکز روی لغات گاج (word focus) یک کتاب عالی برای خوندن و حفظ کردن لغت زبان انگلیسی کنکور به حساب میاد. کتاب word focus گاج لغات رو در دو بخش توضیح داده: ۱-بخش سطر به سطر (خط به خط کتاب درسی بررسی شده) و ۲-تمرکز بر لغات ( هر کلمه مفصل همراه با مثال از کتاب درسی و خارج کتاب درسی توضیح داده شده).


توصیه پایانی درمورد انتخاب منابع کمک درسی زبان:

کتاب زبان جامع مبتکران شهاب اناری کتاب بسیار خوبیه و خیلی ها از سالهای دور تا الان باهاش نتیجه گرفتن و تونستن درصد نسبتا خوبی زبان در کنکور بزنن. اما اگر میخواهی علاوه بر این، متن ریدینگ و کلوز تست بیشتری کار کنید و وقت دارید یا احساس می کنید ریدینگ و کلوزتست ضعیف هستید کتاب «و نترسیم از متن» کیاسالار انتشارات شبقره رو بخونید و اگر سطحتون در خوندن متن و درک مطلب انگلیسی پایینه بهتره از کتاب درک متن به زبان ساده مبتکران نوشته آقای شهاب اناری شروع کنید. ۱۳ سوال از ۲۵ سوال زبان در کنکور از ریدینگ و کلوز تست میاد که جواب دادن به این سوالات نیاز به تمرین مستمر داره تا مهارت پیدا کنید.

هر چند شاید کتاب های دیگه ای هم هستن و قطعا کسانی هم بودن که با خوندن کتاب های دیگه موفق شدن درس زبان انگلیسی رو درصد قابل قبولی در کنکور بزنن (مثل گاج، خیلی سبز و …) ولی این دو کتاب (مبتکران اناری و شبقره کیاسالار) امتحان خودشون رو پس دادن و اکثر رتبه های خوب از این دو کتاب استفاده کردن مخصوصا مبتکران شهاب اناری که سابقه طولانی تره داره.

منابع کمک درسی زبان انگلیسی کنکور رتبه های برتر دانلود فهرست منابع کمک آموزشی زبان رتبه های برتر

امیدوارم این مطالب تونسته باشه به شما کمک کنه بهترین منابع کمک درسی زبان انگلیسی رو برای کنکور انتخاب کنید. در انتخاب هر کتاب کمک درسی بهتره حتما با مشاور تحصیلی خودتون هم مشورت کنید.

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید  

مشاور (رتبه برتر)شماره پیامک
محدثه نوربخش دانشجوی دندانپزشکی اراک رتبه 954 کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره تلفنیمحدثه نوربخش

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۷۶

مشاهده اطلاعات
سید حسن حسینی رتبه 275 مشاوره کنکور ریاضی فیزیک دبیر ریاضی رشته ریاضی مشاور متوسطه اول برنامه ریزی پایه نهم تیزهوشانسیدحسن حسینی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۱۴

مشاهده اطلاعات
عرفان شیوانی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۸۶

مشاهده اطلاعات
دکتر غزل حسین پور رتبه 743 بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مشاوره تحصیلی کنکور مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنکور پزشکیغزل حسین پور

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۹۷

مشاهده اطلاعات
سیما ایوبی شماره بهترین مشاور کنکور انسانی مشاوره کنکور انسانی نظام جدید برنامه ریزی برای کنکور انسانی مشاوره تحصیلی کنکورسیما ایوبی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۷۹

مشاهده اطلاعات
سپیده فرجی رتبه 116 مشاوره کنکور تجربی پزشکی اصفهان مشاوران 100 مشاور برنامه ریزی درسی موفقیت در کنکور مشاوره تحصیلی تلفنیسپیده فرجی

شماره پیامک: ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۹۳

مشاهده اطلاعات

ارتباط با رتبه های برتر:

 روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی moshaverane100_Admin@ در تلگرام ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

فروشگاه کنکور بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور خرید دی وی دی کنکور تجربی سی دی آموزش دروس دبیرستان رشته تجربی فیلم آموزشی کنکور

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور:

ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱
نام و نام خانوادگی کامل خود را وارد کنید
نشانی ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نمی شود
شماره تلفن همراه شما برای دیگران نمایش داده نمی شود