فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی زبان ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

بهترین مشاوره کنکور تجربی برنامه ریزی مشاوره رتبه های برتر

اطلاعيه سازمان سنجش درباره کدهای ۱۱ تا ۲۴ کارنامه نهایی

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه اعلام کرد داوطلبانی که در کارنامه نهاییشون یکی از کد های ۱۱ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۵ ، ۱۷ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۱ ، ۲۲ ، ۲۳ ، ۲۴ نوشته شده جزو معرفی  شدگان چند برابر ظرفیت این دانشگاه ها هستند و طبق دستور العملی که منتشر شده باید عمل کنند:

متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش:

پیرو اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مورخ ۹۶/۰۶/۲۵ آزمون سراسری سال۱۳۹۶ مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ كه در زمان اعلام نتایج نهایی بجای كد قبولی و یا علاوه بر كد رشته محل قبولی متمركز برای آنان یكی از كدهای:

۱۱ و ۱۷ (دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی)،

۱۲ (رشته‌های تحصیلی دانشگاه شاهد)،

۱۴ (رشته‌های تحصیلی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری)،

۱۵ (رشته مدیریت بیمه اكو دانشگاه علامه طباطبایی)،

۱۸ (رشته‌های تحصیلی دانشكده غیرانتفاعی رفاه)،

۲۰ (دانشگاه علوم‌پزشكی بقیه‌الله «عج»)،

۲۱ (دانشگاه شهید مطهری)،

۲۲ (دانشگاه مذاهب اسلامی)،

۲۳ (دانشگاه صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران)،

۲۴ (الهیات و معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع))

اعلام گردیده، می‌رساند با توجه به اولویت كد رشته محل انتخابی، این افراد در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای انجام مصاحبه و مراحل گزینش در رشته‌های تحصیلی انتخابی دانشگاهها و موسسات فوق قرار گرفته‌اند و می‌بایست برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش در روزهای تعیین شده به شرح جداول ذیل با به همراه داشتن مدارك مورد نیاز شامل: اصل و یك سری تصویر شناسنامه و كارت ملی، تصویر آخرین مدارك تحصیلی (اعم از دیپلم نظام قدیم، نظام جدید، پیش‌دانشگاهی و یا كاردانی) به موسسات ذیربط مراجعه نمایند.

دريافت فايل اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص آن دسته از داوطلبان آزمون سراسري سال ۱۳۹۶ كه در زمان اعلام نتايج نهايي براي آنها يكي از كدهاي ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵ ،۱۷ ،۱۸ ، ۲۰، ۲۱ ، ۲۲ ،۲۳ و ۲۴ اعلام گرديده است: با فرمت PDF

دانلود دانلود

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید  

مشاور (رتبه برتر)اطلاعات تماس
ابوالفضل یاراحمدی رتبه 248 پزشکی شیراز مشاور گروه آموزشی مشاوران 100 بهترین مرکز مشاوره کنکور تجربی پیامک:  10002030405065

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
زهرا گرجی پور رتبه 574 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاوره داروسازی آمل پیامک:  10002030405067

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
سیما ایوبی رتبه 113 کنکور انسانی عضو مشاوران 100 دبیری آموزش مطالعات اجتماعی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه پیامک:  10002030405079

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی
مشاوره کنکور راضیه شفیعی رتبه 2029 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاور تحصیلی داروسازی اهواز پیامک:  10002030405061

  تلفن: 28424024-021

مشاهده اطلاعات

کارت دانشجویی

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن شبانه روزی ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره، برنامه ریزی یا سوالات خود را به صورت پیام صوتی بیان کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد. ضمنا فراموش نکنید که پس از شنیدن صدای بوق و گذاشتن پیام صوتی خود، حتما در پایان کلید ۱ را فشار دهید تا پیام ضبط شده شما برای مشاور ارسال گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید متن درخواست یا سوال خود را مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا ذکر شده ارسال نمایید. متن پیام و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان به سوال یا درخواست شما پاسخ خواهند داد. هزینه مشاوره نیز به شما اعلام خواهد شد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه مشاوران ۱۰۰) می توانید سوال یا درخواست مشاوره خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید. متن پیام شما در تلگرام مستقیما برای مشاور مورد نظرتان ارسال خواهد شد و ایشان پس از بررسی به شما پاسخ خواهند داد.

 

سوالات درسی خود را در گروه مطرح کنید:

عضویت در گروه تلگرام

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور: ورود به کانال تلگرام فیلم ها

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های برتر کنکور در زمینه برنامه ریزی و مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

۱۴ نظر

 1. سلام دانشگاه آزاد شهریار کاردانی دامپزشکی داره؟

 2. سلام ببخشید من دانشگاه صداوسیما(شرایط خاص)قبول شدم اگه یک رشته نیمه متمرکز هم قبول بشم،ایا باید برای انصراف از دانشگاه صداوسیما خسارت بدم؟خسارتش چه قدر هست؟

  • سلام، اگه رشته متمرکزی که تعهد داره قبول شده باشید و تعهد خدمت یا هر تعهد محضری دیگه ای داده باشید، در صورت انصراف از اون دانشگاه برای ثبت نام دوره نیمه متمرکز طبق سند تعهد محضری که دادین باهاتون رفتار میشه. ضمنا در صورت قبولی در یک رشته محل نیمه متمرکز، قبولی شما در رشته متمرکز اولی خودبخود لغو میشه.

 3. یه سوال اگه کسی مصاحبه قبول نشه سال بعد از کنکور محروم میشه؟

  • کسی که هیچ رشته ای در دوره روزانه (چه نیمه متمرکز و چه متمرکز) قبول نهایی نشده باشه صرفا از این نظر از کنکور سال بعد و انتخاب رشته روزانه سال بعد محروم نمیشه.

 4. ببخشید اگه کسی مصاحبه قبول نشه سال بعد از کنکور محروم میشه؟

 5. ببخشید دانشگاه غیرانتفاعی رفاه کد ۱۸ زده باید کی برم مصاحبه چه روزی؟؟

 6. سلام رشته علوم قضایی دانشگاه علوم قضایی خانم ها هم میتونن برن؟

 7. سلام تو مصاحبه چه سوالاتی میپرسن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید