مشاوره غیرحضوری با دکتر زهرا گرجی پور رتبه ۵۷۴ کنکور تجربی

دکتر زهرا گرجی پور رتبه ۵۷۴ منطقه سه در کنکور سراسری تجربی سال ۹۶ و دانشجوی دکتری داروسازی دانشگاه آیت الله آملی است. دکتر گرجی پور در حال حاضر مشاور گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ می باشد. چند نمونه از صحبت های ایشان در قالب فایل صوتی و ویدیو در انتهای مطالب این صفحه موجود است.

زهرا گرجی پور رتبه 574 کنکور تجربی عضو گروه مشاوران 100 بهترین مشاوره داروسازی آمل

لازم به ذکر است که ایشان در رشته داروسازی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز پذیرفته شده بودند اما به دلیل دوری از محل سکونت، تحصیل در آمل را انتخاب کردند. دانشکده داروسازی آمل (واحد آیت الله آملی) از بهترین دانشکده های داروسازی در سطح کشور است که هر سال رتبه های خوبی از طریق کنکور سراسری در رشته دکتری داروسازی این دانشکده پذیرفته می شوند.

کارنامه قبولی داروسازی روزانه دانشگاه دولتی البزر کرج دکتر گرجی پور

برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت و مداوم از دکتر گرجی پور با شماره تلفن شبانه روزی ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ تماس بگیرید و پیام صوتی خود را بگذارید تا ایشان با شما تماس بگیرند (حتما در تماس تلفنی ذکر کنید که خانم زهرا گرجی پور با شما تماس بگیرند). علاوه بر این، می توانید درخواست مشاوره بلند مدت خود را به شماره پیامک ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۶۷ ارسال نمایید تا بلافاصله متن پیام و شماره تلفن همراه شما مستقیما برای دکتر گرجی پور ارسال شده و ایشان به درخواست شما پاسخ دهند:

پیامک دکتر گرجی پور:  ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۶۷

 شماره تلفن رزرو مشاوره:  ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱

 تلگرام: moshaverane100_Admin@

 

کارت دانشجویی دکتر زهرا گرجی پور رتبه 574 کنکور تجربی 96 دانشجوی داروسازی آیت الله آملی بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی عضو گروه آموزشی مشاوران 100 مشاوره

 

کارنامه و درصدهای دکتر گرجی پور در کنکور ۱۳۹۶:

کارنامه کنکور دکتر زهرا گرجی پور مشاوران 100 بهترین مشاور تحصیلی تجربی مشاوره کنکور

فایل های صوتی زیر توسط دکتر زهرا گرجی پور ضبط شده اند. برای شنیدن فایل صوتی مربوط به هر موضوع روی دکمه   کلیک کنید:

کارهای ضروری قبل و بعد از آزمون

کارهای ضروری قبل و بعد از آزمون

روش مطالعه لغت و املا ادبیات

روش مطالعه لغت و املا ادبیات

روش مطالعه درس ریاضی

روش مطالعه درس ریاضی

 

 

پس از صحبت با دکتر گرجی پور و اطلاع از شرایط و هزینه مشاوره و برنامه ریزی، مبلغ مورد نظر را به شماره کارت بانک ایران زمین به نام زهرا گرجی پور واریز نمایید:

 شماره کارت بانکی:  ۵۰۵۷۸۵۱۰۱۷۲۷۵۱۶۲

 

Call Now Button