اساتید سایت مشاوران 100 آفبا تخفیف بهترین دی وی دی های کنکور فیلم کنکوری

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:

ادبیات عربی دینی ریاضی زیست فیزیک شیمی  

برای دریافت کد تخفیف خرید فیلم ها نام درس و استاد

مورد نظر را به شماره 09909380945 پیامک کنید.

ورود به فروشگاه اینترنتی فیلم کنکور

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور در منزل توسط بهترین معلم خصوصی در تهران

سبک یادگیری بعضی از افراد سمعی – بصری است و چندان با متن های خشک و خالی کتاب های درسی و کمک درسی ارتباط خوبی برقرار نمی کنند بنابرین نیاز دارند یک مدرس یا معلم با صدا و تصویر زنده مطالب درسی را برای این افراد توضیح دهد. برخی افراد نیز در دروس خاصی مانند ریاضی و فیزیک بسیار ضعیف هستند و صرفا با خواندن کتاب درسی و درسنامه کتاب های کمک درسی قادر به درک کامل مطلب و حل سوالات این درس نیستند. برای این افراد استفاده از تدریس خصوصی یا دی وی دی های کنکور مفید است. در این حالت حس شنوایی نیز در کنار حس بینایی فعال خواهد بود و بازده یادگیری بالاتر است. اما دقت کنید که هر کلاس کنکوری بازدهی مناسبی نخواهد داشت و چه بسا مضر هم باشد. ویژگی های یک کلاس کنکور و تدریس خصوصی مناسب در ادامه این مطلب ذکر شده است. همچنین با توجه به اینکه بیشتر داوطلبان کنکور در دو درس ریاضی و فیزیک مشکل داشته و نیاز به تدریس خصوصی دارند در صورتیکه شما هم نیاز به تدریس خصوصی ریاضی یا فیزیک دارید می توانید از تدریس خصوصی استاد سعید طهماسبی، کارشناس فیزیک با ۸ سال سابقه تدریس، استفاده کنید:

استاد سعید طهماسبی تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور در منزل شما در تهران

اگر ساکن تهران هستید برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست تدریس خصوصی ریاضی یا فیزیک توسط استاد طهماسبی از طریق راه های ارتباطی زیر در خدمت شما عزیزان هستیم:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱

پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹

آیدی تلگرام:  moshaverane100@

 

مزایای تدریس خصوصی در منزل به جای کلاس های گروهی

۱- یکی از معایب کلاس های گروهی، شلوغی بیش از حد کلاس است که گاهی ممکن است در یادگیری شما اختلال ایجاد کند و یا فرصت کافی برای پرسیدن سوالات از استاد را نداشته باشید در حالی که با استفاده از تدریس خصوصی در منزل بازده و سرعت یادگیری شما بالاتر خواهد بود و کل تمرکز استاد بر انتقال مطالب درسی به شخص شماست بنابرین اگر مطلبی را به درستی درک نکردید می توانید مجددا از استاد بخواهید همان لحظه مطلب را برای شما تکرار کند.

کلاس های کنکوری مفید و مضر - بهترین کلاس کنکور کدام است

۲- علاوه بر این، اگر محل برگزاری کلاس خصوصی در منزل شما نباشد باید مدت زمانی را صرف آماده شدن برای رفتن به کلاس و مدتی را صرف رفت و آمد به کلاس کنید. ممکن است بعد از بازگشت به منزل نیز خسته شده باشید و نیاز به استراحت داشته باشید. تمامی این وقت ها تلف شده محسوب می شوند. در حالیکه رقبای شما در این مدت در حال مطالعه یا استفاده از کلاس خصوصی در منزل خود هستند شما در حال اتلاف وقت هستید. بنابرین از این نظر نیز تدریس خصوصی در منزل نسبت به کلاس های گروهی در خارج از منزل ارجحیت دارد. هر کجای شهر تهران که هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی بالا از تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک توسط استاد طهماسبی در منزل خود بهره مند شوید.

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور در منزل توسط بهترین معلم خصوصی در تهران ارزش زمان

شاید فکر کنید هزینه تدریس خصوصی در منزل نسبت به کلاس های تدریس گروهی بالاتر است و تدریس خصوصی در منزل از نظر اقتصادی به صرفه نیست! اما به این نکته نیز توجه کنید که آیا وقت شما با ارزش تر است یا هزینه؟ آیا به خاطر هزینه پایین تر حاضر هستید چندین ساعت در هفته وقت خود را تلف کنید و به رتبه کنکور و رشته و دانشگاهی که حق شماست نرسید؟ بسیاری از داوطلبان کنکور اگر وقت خود را با رفت و آمدهای قبل و بعد از کلاس تلف نمی کردند و ساعت مطالعه بیشتری داشتند ناچار به ماندن پشت کنکور و از دست دادن یک سال دیگر از عمر خود نبودند. ارزش وقت و عمر انسان با هیچ هزینه ای قابل جبران و قابل مقایسه نیست. علاوه بر این، هزینه تدریس خصوصی کلاس های ریاضی و فیزیک استاد سعید طهماسبی مناسب بوده و از این بابت جای نگرانی نیست.

۳- گاهی ممکن است برنامه کلاس های گروهی با برنامه ریزی شخصی شما، برنامه مدرسه یا برنامه راهبردی آزمون های شما هماهنگ نباشد که این مشکل با استفاده از تدریس خصوصی در منزل قابل حل است و شما می توانید تعیین کنید هر جلسه و هر روز استاد چه مبحثی را برای شما تدریس کند. بنابرین بهتر است از تدریس خصوصی در منزل به جای رفتن به کلاس های بیرون استفاده کنید تا دچار آشفتگی و ناهماهنگی با برنامه مدرسه یا برنامه آزمون ها نشوید.

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور در منزل توسط بهترین معلم خصوصی در تهران برنامه ریزی

۴- برخی کلاس های گروهی به گونه ای هستند که استاد مربوطه در سطح خاصی به دانش آموزان تدریس می کند (سطح پایین یا خیلی بالا) که ممکن است برای شما مناسب نبوده و بازدهی لازم را نداشته باشد زیرا سطح فعلی شما متناسب با سطح تدریس آن استاد نیست و نمی توانید از استاد بخواهید سطح تدریس خود را پایین آورده یا بالاتر ببرد. این در حالی است که با استفاده از تدریس خصوصی در منزل شما از ابتدا می توانید با استاد قرارداد ببندید که با توجه به سطح درسی شما از صفر یا خیلی ساده تدریس کرده یا در سطح بالا و با استفاده از سوالات پیشرفته و دشوار با شما کار کند. در اولین جلسه تدریس ریاضی یا فیزیک لطفا سطح درسی و میزان تسلط خود را در درس مربوطه به استاد طهماسبی اطلاع دهید و نمرات امتحانی یا درصدهای خود را در آزمون های آزمایشی به ایشان اعلام نمایید.

 

درگیر فرمول های اضافی ریاضی و فیزیک نشوید

اگر یک استاد در کلاس خصوصی یا حتی دی وی دی های آموزشی، فرمول های پیچیده و اضافی و تکنیک های عجیب و غیرعلمی از خود بیان نموده یا برای هر تست ریاضی یا فیزیک یک فرمول جداگانه و اضافی ارائه کرد نه تنها کمکی به شما نخواهد کرد بلکه بیشتر باعث سردرگمی بیشتر خواهد شد. بسیاری از مسائل پیچیده ریاضی و فیزیک با استفاده از فرمول های اصلی کتاب درسی و یک یا چند فرمول جانبی که از همان فرمول های اصلی مشتق شده اند قابل حل هستند و نیازی به حفظ فرمول های اضافی و فرار نیست. تدریس ریاضی و فیزیک با توجه به سوالات کنکور سال های اخیر باید کاملا مفهومی باشد و تنها حفظ کردن فرمول یا ارائه فرمول های اضافی سودی برای دانش آموزان نخواهد داشت.

فرمول اضافی تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور در منزل توسط بهترین معلم خصوصی در تهران

در کلاس خصوصی ریاضی و فیزیک استاد سعید طهماسبی تمامی مفاهیم و مسائل این دروس از سطح ساده تا پیشرفته به صورت مفهومی با حل مثال های متعدد تدریس خواهند شد بنابرین دانش آموزان و داوطلبان کنکور در جلسات خصوصی تدریس ایشان نیازی به حفظ کردن فرمول های اضافی و غیرکاربردی نخواهند داشت.

 

در بیش از دو کلاس کنکور شرکت نکنید

اگر داوطلب کنکور هستید به هیچ وجه برای بیش از ۲ درس در کلاس کنکور شرکت نکنید و ترجیحا همین دو درس نیز به صورت تدریس خصوصی در منزل باشند تا وقت شما بیش از حد گرفته نشود و فرصت کافی برای مطالعه، مرور و تست زنی داشته باشید. سایر مزایای تدریس خصوصی در منزل نیز بالاتر ذکر گردید.

تعداد کلاس های غیرکنکوری و متفرقه و فوق برنامه را نیز در سالی که کنکور دارید کم کنید و یا حذف کنید. در این باره حتما مقاله: «کلاس های متفرقه غیردرسی برویم یا نه؟» را در سایت مشاوران ۱۰۰ مطالعه نمایید.

درباره‌ی مشاوران 100

گروه آموزشی مشاوران 100 متشکل از رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور در زمینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با همکاری بهترین اساتید کنکور در کشور خدمات مربوط به فیلم های آموزشی دروس دبیرستان و کنکور نیز ارائه می نماید. کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱

همچنین ببینید

تاثیر معدل در کنکور - مفهوم تاثیر مثبت معدل در کنکور

تاثیر معدل در کنکور: مفهوم تاثیر مثبت سوابق تحصیلی و معدل نهایی در کنکور

نحوه تاثیر معدل در کنکور دو سال اخیر مثبت و به میزان حداکثر ۲۵ درصد …

۳ نظر

  1. به نظر شما کلاس کنکوری ضرر دارد؟

  2. سلام من رشتم ریاضی بوده و اصلا زیست نداشتم میخوام کنکور تجربی بدم واسه زیست باید کلاس برم حتما؟ یا میتونم خودم شروع کنم بخونم

    • سلام بعضی مباحث زیست (نه همه) نیازه که حتما یک نفر مبحث رو برای شما جا بندازه و ممکنه کتاب درسی برای کسی که اولین بار هست این مطلب رو میخونه خیلی گنگ باشه. البته بعضی کتاب های کمک درسی زیست شناسی درسنامه های خیلی خوبی دارن و خیلی ها میتونن بدون نیاز به کلاس و فیلم آموزشی مطلب رو کامل متوجه بشن. در غیراینصورت نیاز به کلاس یا دی وی دی آموزشی برای اون مبحث دارید.

اگر سوال یا نظری دارید بنویسید

ایمیل و شماره تلگرام برای دیگران نمایش داده نمی شود

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بهترین فیلم های کنکوری نظام جدید